Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gondnok többet kap mint egy diplomás? fórum

Gondnok többet kap mint egy diplomás? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2020. dec. 1. 16:01
Ez a csere dolog ez tulajdonképpen mire érv szerinted? Hogy nem tudná megcsinálni a munkádat egy gondnok? Nyilván nem, azért gondnok...?
70. unom (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 16:01

Ő nem akar veled cserélni, csak te irigykedsz.

De milyen szánalmas 190 ezer forintra irigynek lenni...

69. Napsugár8 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 16:01
Ha elrontasz valamit kedves, akkor az a negyedéves záráskor (mérlegkészítéskor) kibukik, mert nem áll fent a kötelező mérleg-egyezőség, és akkor már keresheted a hibát, amit te izéltél el, tehát logikus, hogy neked kell megkeresni. Ez nem külön teher, nem plusz munka, hanem a sz@r minőség eredménye.
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - NomNom)
2020. dec. 1. 16:00

"De újakat annyiért már nem tudnak felvenni, viszont mindenki fizujat nem tudják annyival megemelni."


De ha a 10 éve ott levő azt mondja hogy vagy kapok annyit mint az új, vagy felmondok nyilván szó nélkül azonnal elengedik de egy fillért se emelnek neki.

És veszik fel a totál újoncot többért...


ha én ezt valaha megértem!!!!

67. unom (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 16:00

Boldogulj, hajrá. Ha kevés a pénz, keress jobb állást. Úgy gondolom, fiatal vagy, próbálkozz külföldön.

Ha meg maradsz, akkor neked elég ennyi.

A te döntésed.

66. 8d00a82c06 (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 16:00

Nagyon buta vagy....

Garantálom, hogy első munkahely...

Szerintem szidd az anyákat is mert több a szabijuk.

65. Pasionella (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:59
Senki sem fog itt veled egyet érteni fogd már fel, te választottad ezt a melót és ülsz még mindig ott. Magadban keresd a hibát ne másokban.
2020. dec. 1. 15:59

Tudomásom szerint aki diplomás, az egyetemet végzett.

Egy könyvelőnek nem szükséges diploma, elegendő a középiskola elvégzése, max. egy mérlegképes, és máris könyvelhet.

Ha mégis diploma birtokában könyvelget, akkor törölje ki a fenekét a diplomájával.

63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 62. - Alessandro)
2020. dec. 1. 15:58

"A szellemi diplomás nem fogja felsöpörni azt soha"


havi 190-ért??BÁRMIKOR!!!!!!! akármikor!! Holnaptól!!


Én végzem az ő melóját az ő béréért, ő meg az enyémet az én béremért....


Jó lesz így?


Ha elrontok valamit tartom a hátam.


Ha ő elront valamit... háááát? Tartja a hátát?

62. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:55
Kicsit túlliheged ezt a gondnok-szellemi diplomás dolgot. Nagyon ráérsz másokkal foglalkozni. Először is a gondnok fizikai munkát végez. Ő az akinek nem esik le az ujjáról a gyűrű, ha fel kell söpörni az udvart. A szellemi diplomás nem fogja felsöpörni azt soha. Belőle egy van azon a munkahelyen, diplomásokból meg rengeteg. És ami a legfontosabb, sosem tudhatod, hogy kinek a valakije, hát azért is kap annyival többet. Ja, és még valamit, ha nem tetszik az helyzet, azon a munkahelyen, még mindig kereshetsz másikat.
61. NomNom (válaszként erre: 50. - VendrinerPiroska)
2020. dec. 1. 15:51
Én is mentem már olyan helyre h mondta nekem aki majdnem 10 éve ott gályázott, hogy már a betanulasi időszakban többet kaptam mint ő annyi év után. De újakat annyiért már nem tudnak felvenni, viszont mindenki fizujat nem tudják annyival megemelni.
60. 8d00a82c06 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:49

Nagyon nagyra vagy a diplomáddal, mégis a kevésbé tanultat fizetik meg...


Tanulj tinó, ökör lesz belőled


Biztos hallottad már.

59. Lávli* (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:49
58. Pasionella (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:48
Az a diplomás aki képes ennyiért dolgozni meg is érdemli...
2020. dec. 1. 15:48
Ezt nem mondtam, hogy ne. De itt most a gondnok fizetéséről volt szó, azzal vagy elégedetlen.
2020. dec. 1. 15:47

" amennyivel boldogulni tudnak az életben. :)

"


és ez egy diplomásra nem kéne érvényes legyen? ő ne boldoguljon?

55. 8d00a82c06 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:47
Juthatsz még te is olyan helyzetbe, hogy pucerálhatod a diplomások után a klozetot, kívánom hogy maximum minimálbérért!!
54. Pasionella (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:46
Azért még jó, hogy nem te szabod meg ki mennyit keres és ki mennyit ér, az fix, hogy te nem érsz 145nettót sem ilyen felfogással és munka morállal.
2020. dec. 1. 15:46
Szerintem nem, sőt. Legalábbis én nem sajnálom tőlük a pénzt. A gondnoktól, takarítótól, büfésnénitől, portásbácsitól függ az én kényelmem is, szóval én csak örülök hogyha annyi pénzt kapnak, amennyivel boldogulni tudnak az életben. :)
52. unom (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:43
Miért is? Mert neked attól jobb lenne?
2020. dec. 1. 15:41

"Hát és nem mintha amúgy azzal a 190 ezerrel olyan irigylésre méltóan hülyére keresné magát az a gondnok egyébként. :D"


azért amit csinál ez pont 90-nel több mint amit ér.

minimálbér lenne a reális.

2020. dec. 1. 15:41

Idióta cégek léteznek. A barátnőm férje akkor hagyta ott a cégét, mikor kiderült, hogy betanított munkára többért veszik fel az újakat, mint amit ő kap 20 év után művezetőként. Pedig mikor műszaki gondok akadtak, ő volt mindig a megoldóember.

Jobban járt, hogy lépet, mert most lényegesen jobban keres másutt. Bár mikor begerjed és bejelentette, hogy megy, akkor az ottani fizetését is megemelték volna, csak nem annyival. Tehát lehet, hogy néha érdemes az asztalt verni, különösen, ha mindenki más is csatlakozik.

Persze, van az éremnek egy másik oldala is: jó takarítónőt vagy gondnokot nehezebb találni, mint könyvelőt.

49. Pasionella (válaszként erre: 46. - Kacsahercegno)
2020. dec. 1. 15:39

Nem, nem a világ legmagasabb fizetése az tuti :-)

Szerintem nagyon jól teszi a főnök hogy ilyen fajta könyvelőnek ennyit fizet :-)

48. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:39
Gondnok, tehát akkor éjjel nappal rendelkezésre áll nem? Ez lehet a kulcs.
47. Lávli* (válaszként erre: 44. - Pasionella)
2020. dec. 1. 15:37

A magáéval elégedett.

A gondnokét sokallja.

46. Kacsahercegno (válaszként erre: 44. - Pasionella)
2020. dec. 1. 15:36
Hát és nem mintha amúgy azzal a 190 ezerrel olyan irigylésre méltóan hülyére keresné magát az a gondnok egyébként. :D
45. Pasionella (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:36
Szép kis könyvelő lehetsz...
44. Pasionella (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:35

Figyelj, ha nem tetszik mennyit keresel menj máshova... nálunk is vannak cégen belül akik többet kapnak bár semmilyen szinten nem járna nekik több, na és???

Hiába szidod azt a szerencsétlen gondnokot, valamit mégis marha jól csinál ha ennyivel többet keres nálad. Ne haragudj de könyvelőként ennyit keresni ez több mint gáz és lényegében magadnak köszönheted csak hiszen nem lépsz... Én diploma nélkül majdnem a dupláját keresem annak amit te diplomával...jó munkahelyet kell keresni és jó munkakört amit megfizetnek, és egy kis szerencse is talán.

43. Kacsahercegno (válaszként erre: 42. - R.Eszter)
2020. dec. 1. 15:34
Na jó, de itt kényelmesen elvan, nem kell korán kelni, mehet egész nap a kv meg a cigiszünet :)
42. R.Eszter (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 1. 15:32
Értem. Akkor viszont nincs más megoldás, ha ez ennyire zavar, akkor másik állást kell keresni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook