Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gombás láb, gombás köröm fórum

Gombás láb, gombás köröm (beszélgetős fórum)


okt. 31. 23:42

Mindenki figyeljen!

Kb 8 éve próbáltam megszabadulni a lábamon 2 körmön levő gombátol. Amit csak lehetett kipróbáltam.. escstelők... lakkok..... házi készítésű csodaszerek..... Nagy humbuk az egész!!!!!! Nem múlt el!!!!! Bemérgettem... elmentem a háziorvosomhoz, megkértem vessen rá egy pillantást..... és mondtam, eszébe se jusson ecsetelős meg kenegetős szarokat felírni. Adjon valamit ami tényleg jó. Felírta a Mycosyst kapszulát. Teljes vérkép után. Elsősorban a májfunkciót nezték. Ebből a kapszulából, heti 1 szem kell! A dobozban 4 szem van. Kb 4 hónapja szedem, és szépen gyógyul a körmöm. Addig kell szednem amig teljesen le fog nőni. De működik!!!!!!! Szóval szarjatok le mindeféle gyógynövényes cuccot... meg kencefincét..... Irányár az orvos! És el fog múlni!

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Kati62)
2021. okt. 15. 13:29
Szia használtam de sajno nem vált be ki próbáltam már mindent:/:(
5. kannanana (válaszként erre: 4. - Kati62)
2021. okt. 9. 21:18
A teafaolaj tényleg jó, de az otthoni körömvékonyítás veszélyes lehet.
2021. okt. 6. 10:27
Szia.Vegyél jò erõs köröm reszelõt,amennyire tudod vékonyítsd el a gombás körmöt.Majd teafa olajjal kenegesd.Nekem bevált.Gombás lábra használd a canesten plus sprayt.
2021. okt. 5. 16:20

El fog múlni, csak kövesd az utasításokat.

A teherbeesésről pedig az orvossal konzultálj.

2021. okt. 5. 13:25

Ha tanácstalan vagy, akkor hívd fel a bőrgyógyászodat.


Én nem értek ehhez, de az biztos, hogy a gombát ki kell kezelni. Gondolom nem akarsz gombás körmökkel a babádhoz nyúlkálni, majd ha lesz... Hidd el, meg fogsz tudni szabadulni tőle.

2021. okt. 5. 07:36

Sziasztok!


Tegnap voltam magánúton bőrgyógyászaton sajnos nagyon el durvult a láb illetve a körömgombám még fokozom azzal is hogy ekcémás lett a kezem és a kéz körmeim is be sárgultak és hát sajnos muszáj gyógyszert szednem...:( Terbiner 250mg gyógyszerről halott valaki valami jókat sikerült vele le küzdeni a betegséget? Illetve olyan buta voltam hogy el felejtettem meg kérdezni hogy lehet majd ettől a gyógyszertől a jövőben kisbabám persze nem most akarok hisz tudom hogy gyógyszer mellett nem is szabad de ha eltelne 1 év addigra csak kiürül a hatóanyag hogy attól ugyan úgy sikerülne a teherbe esés? Bocsi ne nézzetek hülyének de teljesen tanácstalan vagyok... :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook