Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szent Margit Gimnázium fórum

Szent Margit Gimnázium (beszélgetős fórum)


6. Mirandella (válaszként erre: 5. - Birebora)
2019. febr. 1. 22:28
Nem mondtam olyat, hogy nem jár oda nem vallásos. Azért nem érdekel a nem vallásos diákok válasza, mert zömmel ők panaszkodnak arról, hogy túl szigorú és milyen vallásos. Amiatt mondanak rossz véleményt az iskoláról, mert ők nem vallásosak. Dehát akkor nem értem, miért jelentkeztek oda. Persze lehet, hogy valaki nem vallásos és mégis tetszik neki. Tehát ezért érdekel a vallásos odajárók véleménye.
5. birebora (válaszként erre: 3. - Birebora)
2019. febr. 1. 18:03

És ha valaki vallásos de nem oda járt?

Ja az meg nem tud érdemben, értem én.

Szerintem volt nem vallásos diák is a gimi falai között nem kevés, nem?

Na mindegy, ez nekem magas és most a fejem is fáj:)

2019. febr. 1. 17:58

Szigorúan vallásos emberek válaszát várja.

"Tehát olyan válasz nem érdekel, aki nem is vallásos és oda ment, aztán rájött, hogy ez az iskola túl szigorú."

Aki nem vallásos az ne is szóljon hozzá.

Még csak nem is a hitről beszél../

3. birebora (válaszként erre: 1. - Mirandella)
2019. febr. 1. 17:45
Az első és az utolsó mondatot leszámítva nem egészen értem, velem van a baj?:)
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Mirandella)
2019. febr. 1. 17:09

Feltételezem, hogy aki később is járt templomba, azt is "öntudatlan állapotban" keresztelték meg.


bameg.

2019. febr. 1. 15:06

Sziasztok, érdeklődni szeretnék a St Margit gimiről!

Olyan szülők, illetve diákok tapasztalatait várom, akik ide járnak, jártak, és vallásosak is, nem csak annyira, hogy újszülött korában megkeresztelték és azóta sem tette lábát templomba. Meg előtte sem, mert az újszülöttet vitték, öntudatlan állapotban keresztelni. Aki hívő, érteni fogja, miért írom ezt. Tehát olyan válasz nem érdekel, aki nem is vallásos és oda ment, aztán rájött, hogy ez az iskola túl szigorú.

Minden érdekel, előny,hátrány, milyen nehéz bejutni, mennyire kell sokat tanulni, milyen az oszt.közösség, tanárok, egyéb lehetőségek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook