Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gátlazító labda fórum

Gátlazító labda (beszélgetős fórum)


2009. máj. 18. 17:44

nem,pedig volt hogy 2 üveg is lement egy nap. sajna inkább túl gyorsan fogytam és vashiányom lett meg éreztem kimerült vagyok gyenge így szedtem vitamint, plussz a főzésre nem maradt időm és azért is fogyhattam, mert csak gyorsan bekaptam valamit.Ha aludt a baba én is vagy kimostam elpakoltam,vagy alváskor sétáltam vele kint.anyukám főzött vagy eltettek a kajából és lefagyasztották nekem.Útolag talán jobb lett volna befizetni menzára és elsétálni a babával érte.

a mászós pakolós időben is csak amit gyorsan meg lehetett főzni,de neki minden nap csináltam főzeléket párolt zöldséget-de nem mindig ettünk belőle,pl. párom a karalébé főzeléket kihagyta :-)

Nassi nem volt otthon, mert nem akartam hogy kérjen csokiból vagy üdítőből.azért most már mindent lehet mellette csinálni.max addig szétszerel valamit:-)

17. pussycatgirl (válaszként erre: 16. - Ében11)
2009. máj. 18. 17:35
az tényleg jó mennyiség én is reménykedek, és a sör nekem is bejön, nemhíztál tőle
2009. máj. 18. 15:53

nekem a recepten azok voltak amik lent vannak,és a szedést is így ráírta a doki.

Én olyan patikát kerenék, ahol van tanácsadás-homeopátiás, vagy telefono esetleg e-mailbe másik orvostól, mert ne magad állítsd össze.

Nekem vajúdás közben a doki mondta 15 percenként melyikből mennyit kell bevennem, ezt a feladatot a páromra bizta, én erre már nem tudtam figyelni,csak mikor már a kórterembe kerültem a babával.

a tejserkentő Urtica Urens 5ch vigyázz, ott tényleg számít a hígítás, az egyik apaszt.

Én nem szedtem, hanem söröztem(alkoholmentes dreher, a többi nem jó mert csak aromából van és macikávé), a többiek már a klinikán is itták, nekem sok tejem volt napi 1,5 liter.

2009. máj. 18. 15:34

Hát nem tudom, én mondtam a dokimnak hogy akarok bogyózni nemvolt ellenvetése, de igazából nem is hisz benne, így nemvárhatok tőle nagy csodákat, hogy megmondja miből milyet szedjek!

Csak azért kérdeztem, mert van ahol a kissebb van ahol a nagyobb higítást mondják, tényleg ez hogy is van a 200Ch az a legerősebb a 9Ch meg a legkissebb?

2009. máj. 18. 15:25
dokid segít benne?Az enyém mondta melyikből mennyit milyen hígítással.Mert egymás hatását is befolyásolják, nem?
2009. máj. 18. 15:21

Én ezekben a homeóbogyókban gondolkodom, csak még a hígításban nemvagyok biztos, Esetleg tanács?

- Felkészítő utolsó 3-4 hét:

Arnica 15 ch napi 1x5, segíti a jó vérkeringést, CAULOPHYLLUM 9CH napi 1x5 könnyebb vajúdást, segíti a tágulást Cimicifuga 9 Ch ményakizom lazító 1x5???


- Szülés után:

- 4-5 napig ARNICA 30CH napi 2x5, sebgyógyító, fájdalomcsillapító

- STAPHYSAGRIA 30 CH napi 2x5 gyorsabb sebgyógyulás, fájdalomcsillapító

- Urtica Urens 5ch tejserkentő,

- China rubra 9 CH, napi 3x5 golyó, vérveszteség miatt fellépő gyengeségre

2009. máj. 18. 15:14
Oké köszi megnézem, hogy hogy bekellett vinned a kórházba a többit is, a dokid egyébként homeódoki volt?
2009. máj. 18. 15:04
ha érdekel googleba írd be hogy: homeopátiás protokoll-nekem az elsőnek kihozza a bogyókat leírással
2009. máj. 18. 15:00

ja az összes bogyót be kellett vinnem szüléskor, nemcsak az arnicát.

arnica nagyon jó, odaadtam egy ismerősömnek mert nagyon vérzik a mensikor(változókori) és segített neki csökkenteni.

2009. máj. 18. 14:58

azt hiszem négy féle bogyót a 36.dik héttől,és 4 órás vajudás után lett meg simán a baba.De már két héttel a szülés előtt 3-4 ujjnyira nyitva voltam, nyákdugó is kiesett.

Caulophyllum C12

Cimicifuga C12 -ezeket öt napig az egyik utánna két nap szünet majd öt napig a másikból napi 1*5 golyó

pulsatilla C30 hetente 1*5 golyó

Arnica C30 1*5 golyó a szülés megindulásakor-de a kórházba vinni kellett és ott 15 percenként kellett szednem,a doki nézte melyiket, és nagyobb adagokat adott az Arnicát szülés után is a vérzésre gátsebre pár napig szedtem.

8. pussycatgirl (válaszként erre: 7. - Pussycatgirl)
2009. máj. 18. 12:11
ja igen, szülés előtt nemtom, körbe-körbe meg ilyenek vagy ami jólesik rajta.
7. pussycatgirl (válaszként erre: 6. - Ében11)
2009. máj. 18. 12:10
Te milyen homeopátiás bogyókat kaptál, mennyi idő alatt szültél meg?
2009. máj. 18. 11:28

szülés előtt úgy érted azon tornáznál?

Max. lazítja az izületeket, én homeopátiás bogyókat kaptam,két héttel szülés előtt 2-3 ujjnyira már tágultam+nyákdugó se volt meg.lazításhoz jó a szabóülés,ahhoz nem kell labda sem.Google-ba keress rá vannak képek(gyógytornász).Kismamatorna vagy kímélő séta is jót tesz.

2009. máj. 18. 10:42
Látod ezen nem gondolkoztam; két ujjnyi méhszájjal mentem szülni, hogy volt-e benne szerepe, azt nem tudom, lehet igen.
4. pussycatgirl (válaszként erre: 2. - C62e5b7d24)
2009. máj. 18. 10:39
igen arra, de akkor szülés előtt nemsokat ér?
2009. máj. 18. 08:29
ha a kórházban van akkor igen, én nagyon terveztem hogy majd azon ülök meg állok és séta, sajna olyan fájások jöttek hogy nem bírtam saját magam tartani, csak ha valaki fogott.
2009. máj. 18. 08:12

Szia!

A nagy felfújhatóra gondolsz? Én terhesen csak azon tudtam ülni a számítógép elött:) Nem görnyedtem, stb; nagyon jó volt. Szülésnél viszont egy percen belül "ugrottam" le róla, olyan rossz érzés volt.

2009. máj. 18. 08:07

Üdv mindenkinek. Az érdekelne, hogy a szülésnél is használható úgynevezett gátlazító labda vagy fittball, mikortól használható, már most is lehet vagy csak ha már megkezdődött a vajudás. Nekem van ithon így gondoltam akár használhatnám is, kérdés lehet-e?

36+4 napos kismami

Válaszotokat köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook