Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fürdőruha probléma fórum

Fürdőruha probléma (tudásbázis kérdés)


1 2
2023. máj. 8. 15:51

Egy új fürdőruhákkal foglalkozó vállalkozás esetében, mi az ami miatt biztosan nem vennétek meg az adott terméket?

Van-e esetleg számotokra nagyon zavaró részlet egy fürdőruhán?

52. hte23
2010. júl. 5. 23:33
51. hte23 (válaszként erre: 38. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 23:30

Igen, gáz.


168/82 jelenleg. Tipikus körte. Felveszem a bikinit, mert nem én vagyok egyedül ilyen alkat aki felveszi.


A kendő a legjobb ötlet.

Nekem is olyan van, amit ha a derekamra kötök akkor maxi, és a strandon séta közben még a combomat sem látják.


És a nyakba is köthető. Megvan a teknikája.

50. Gine (válaszként erre: 19. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 19:44

Olyan emberekkle ne is foglalkozz,akik csúnyán néznek Rád azért,mert kicsit teltebb a feneked!!!

Sz@rd le őket!

2010. júl. 5. 19:36

Nekem is van narancsbőröm, és eléggé zavart, h ez más lesheti a strandon, uh vettem magamnak egy "bermudát", ami nőies, a mintája olyan, amitől gömbölyűbbnek hat a popsim. Pont illik a bikini felsőmhöz.

Abban bemehetek a vízbe, mászkálhatok a parton.

Ha napozok, akkor leveszem...fekve nem látszanak a göröngyök.

Szerintem kendőben a vízbe menni nem a legkényelmesebb, jól rád tapad, ha kijössz a vízből.

48. Gine (válaszként erre: 4. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 19:26

Szia!


Minden nőnek van gondja az alakjával.

Szerintem próbáld megelfogadni magad,hidd el,nem olyan nehéz!Nem kell senki előtt szégyenkezned,nincs tökéletes ember:)

Sokan még buknak is a nagy fenékre!

Én úgy gondolom,hogy a nadrág mégjobban felhívná arra a részre a figyelmet,amit Te nem szeretsz magadon.

Kendőben sem lehetsz folyton,viszont,ha abban fesztelenebb vagy,akkor azt használj inkább,de mondom,szerintem nem kellene ezen aggódnod:)

47. Vanessza13 (válaszként erre: 46. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 19:15
Nincs mit,jó nyaralást:)
2010. júl. 5. 19:06
Azt hiszem a kendő mellett maradok:)Van itthon egy hatalmas sálam,most próbálgattam,hogy hogyan is nézne ki,hát azt hiszem ez lesz a megoldás:)És még lelket is öntöttetek belém:)Köszönöm.
45. Binky
2010. júl. 5. 18:55
A tankini jó ötlet. Én is kerestem fürdőruhát magamnak, találtam is, sajnos a tankinik nem voltak rám jók, pedig szépen néztek ki...valami színes dekoltázsas fürdőfelső és egy egyszerű, nem túl nagyméretű alsó...tuti odavonzza a tekinteteket ahova kell, és nem máshova.
2010. júl. 5. 18:44

Szerencsére nem vagyunk egyformák:):) Olyan rucit vegyél, amiben a legjobban érzed magad. Tanácsot adhatunk egymásnak, de magamról tudom, hogy sokszor bárki-bármit mond, csakis a magam feje után megyek.

Kinek ez, kinek valami más fazon jön be, de a lényeg, hogy TE NEKED kényelmes legyen és jól érezd magad.

43. Vanessza13 (válaszként erre: 35. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:44
nem tekertem teljesen magamköré,hanem egy kicsit miniszoknyás hatással megkötöttem,hogy még is csini legyen:)meg nem jó hosszan hagyni,mert idegesít a vízben:)
2010. júl. 5. 18:44

[link]


Kb hasonló lábaim vannak nekem is,minta képen a hölgynek.

41. katus3 (válaszként erre: 36. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:43
Jóóó,de a teljes nevünk ugyanaz. Én is Kiss vagyok.:-)
2010. júl. 5. 18:42
amúgy meg a 166/70 nem vészes. Tojjál mindenkire :) A párodnak tetszel, és kész :)
39. Szasz23X (válaszként erre: 38. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:42
Szerintem igen... Én úgy vagyok vele, hogy minél több az anyag egy helyen, tutira odavonzza a tekintetet. Nézz meg a strandon egy nagyon nagy alsórészes fürdőruhás nagyseggű nénit. Nem a seggét veszed észre, hanem a fürdőruha méretét... Nem tudom jobban megfogalmazni.
2010. júl. 5. 18:40

[link]


ilyen nadrágra gondoltam amúgy.Szerintetek ez tényleg gáz lett volna?

2010. júl. 5. 18:39

Hopp a gatyós fürdőruci... Na most szeretnék eloszlatni egy tévhitet: HA NEM TÖKÉLETES AZ ALAKOD, ESZEDBE NE JUSSON!!! Ezek a darabok nem az ápol és eltakar jegyében születtek. Nekem is nagy a seggem, de hihetetlenül növeli a kritikus területeket optikailag. Vegyél tankinit. Egy trikó, és egy szélesebb bugyi, de nem gatyó. A combokba (pláne narancsbőrrel) bevágó gatyó képét magad elé képzelted már? :) Én nem akarom látni :)

A másik: ha nyaralsz, ne már azzal foglalkozz, ki mit gondol. érezd jól magad, és magasról tojjál mindenkire :)

36. 2ca9ca31dc (válaszként erre: 34. - Katus3)
2010. júl. 5. 18:39

Igen Katus:)

Azok vagyunk:P

35. 2ca9ca31dc (válaszként erre: 33. - Vanessza13)
2010. júl. 5. 18:39
Szia:)Ez tök jó megoldásnak tűnik,én is gondoltam rá,na de a kendőt hogy kötötted oda?csak magad köré tekerted?:)
34. katus3 (válaszként erre: 32. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:38
Ok.Tudtam benne segíteni? Egyébként engem is így hívnak.:-) Névrokonok vagyunk.:-)
33. Vanessza13 (válaszként erre: 4. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:37
Szia,én most voltam és hasoló problémával küzdök.Ugy oldottam meg a feladatot,hogy vettem a fürdőrucimhoz egy kendőt és azzal bugyoláltam be magam:)az a jó,hogy a kendők sokféleképp variálhatóak,én a vízbe is azzal mentem,este sétáláshoz pedig nyakban megkötöttem és így olyan volt mint egy szép ruha:)egyébként,próbálj olyan fürdőruhát választani ami felül hangsúlyos és akkor elvonza a tekintetet a lábakról és a fenékről,inkább a dekoltázs lesz előtérben:)Jó pihenést:)
2010. júl. 5. 18:36

Köszönöm a sok választ.Nagyon nehéz lesz leküzdeni,főleg ,a barátai előtt,ahol sok sok csinos leányzó is lesz.Úgy gondolom a vékonyság sokkal elfogadottabb mint egy duciság.Nem lenne baj a súlyommal,csak a fenekem egybe vana combommal,tehát igazi tepsi seggű vagyok,ezért van gondom az alsóval:)

Igen ,köszi kérdésed,már el is küldtem:)

31. Binky
2010. júl. 5. 18:36

Sokat fogytam és emiatt nekem is narancsbőrös eléggé a fenekem, ráadásul örököltem is...de ha válsztasz egy egybetalpas vagy magasabb sarkú strandpapucsot, sokkal feszesebbnek tűnik majd a feneked, a vízben meg már úgyse látszik:)

Szerintem a sok anyag csak nagyobbnak láttatná a részeket, mint amilyenek valójában.

30. katus3 (válaszként erre: 1. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:32
Az önéletrajz probléma megoldódott????
2010. júl. 5. 18:26
Ja,a sort szerintem csak mégjobban összenyom.
28. adf2242106 (válaszként erre: 24. - Night Angel)
2010. júl. 5. 18:25

IGEN!!!

Erről beszélek én is. Ha mi magunk jól érezzük magunkat , mások is a pozitív kisugárzást fogják látni és máris egy fokkal jobban nézünk ki:):)

2010. júl. 5. 18:25
szia én már rég nem járok strandra vagy szabadtérire ahol sokan vannak mert szégyellem ahogy kinézek hájas has meg csipő szülés után inkább ithon pancsolunk itt legalább ojan bikinit veszek fel amijet akarok de sok ojan fürdöruhát láttam ami nagyon divatos és sok a nadrágos
26. Reggina0108 (válaszként erre: 19. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:25
És miért omlik össze a világ? Ne omoljon. Aki nem ismer, csak rád néz és leszól, annak a véleménye ne számítson! Akik ismernek, és szeretnek, úgy szeretnek ahogy vagy. És az a lényeg, a többi ember meg ne érdekeljen. Én is így voltam, mert nekem én meg rettentő vékony vagyok, tiszta csont, meg görbék a lábaim. Mindig az érdekelt ki mit mond rám. De már nem érdekel. A barátaiddal érezd jól magad, pancsolj, meg napozz, és ne foglalkozz senkivel.
2010. júl. 5. 18:25
SZerintem is gáz agatya,mert egyértelmű,miért van fent.STrandkendő az a tuti,ha meg épp a vízbe mész,nézz jól körül,ki lát:-)Átélem aproblémád,mert én is hasonló tipus vagyok (168cm,és mondjuk ha én 70 lennék,pont jól néznék ki,most 15-el több vagyok,így szülés után).Sztem az alsórésznél érdemes megkötőst venni,mert be tudod így állítani a bőségét,hogy elkerüld a "kötözött sonka" -hatást.Már bocsi a kifejezésért,remélem érted a viccet.Most én,ebben az állapotomban csak a kertbe merészkedek ki fürdőruciba,akkor is csak ha nem lát senki,még a párom se.
24. Night Angel (válaszként erre: 20. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:24

Én a 163 centimhez és 85 kilómhoz felvettem egy fekete fürdőrucit és egy strandkendőt.

Nem mondom hogy nem volt fura, de nem akartam többé lemaradni a nyári élményekről.

Ahogy az előttem szóló is írta, a vízben pedig meg nem látnak.

Hidd el, lesznek nálad dundibbak is, aki felmerik venni olyan alkatra a bikinit.

Irigylem őket az önizalmuk miatt.

Fel a fejjel és élvezd a nyarat, a hűs vizet, jó szórakozást!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook