Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fürdőruha probléma fórum

Fürdőruha probléma (tudásbázis kérdés)


1 2
23. adf2242106 (válaszként erre: 20. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:22
Arra gondoltam, csak nem tudtam, hogy ki lehet írni az üzlet nevét:):)
2010. júl. 5. 18:20

Szerintem csak te látod azt, ogy csúnyán néznek rád:):) Tudom, hogy baromi nehéz, de neked kell összeszedni magad és egy kis önbizalom sem hiányozna:):):)Próbáld meg azt kihangsúlyozni, ami szép, amiket már említettél. Figyeld meg, hogy ha magadban változtasz a dolgokon, mások is azt fogják nézni. Különben meg lehet hogy csak írigykednek a cicidre......:):)

Nekem semmim nem szép, de a lányom kedvéért muszály vagyok néhe starndolni.

Pozitív szemlélet, hidd el nagyon sokat sekít. Sokan örülnének neki, ha csak ennyi problémájuk lenne , mégis bátran levetkőznek.

A napfény és a víz, a szórakozás mindenkinek jár...!!!!!

2010. júl. 5. 18:19

Hasonló súllyal rendelkezem én is. A hétvégén voltam strandon. 1. senki nem tökéletes, más sokkal nagyobb testre is felveszi a fürdőrucit.

2. olyan embereket láttam, hogy ihajj... meg is jött az önbizalmam kicsit.

Én a vízbe belementem mert abban úgysem látszódik a senekem, amikor a parton voltam, vagy elmentünk kajálni, felvettem egy szoknyát és ennyi. :)

2010. júl. 5. 18:17
Kb 6-7 éve nem voltam strandon..:( Köszönöm a válaszokat,a sortos dolgot megnézem Decathlon-ban vagy valahol máshol:)
2010. júl. 5. 18:15
Az a baj velem,hogy rettenetesen össze tud omlania világ körülöttem ha látom,hogy pl csúnyán néznek rám ,mert..Most ha felvennék egy rendes fürdőruhát,hát a nagy lapos göröngyös fenekemre,nem is gondolok bele mit kapnék:(Ráadásul fiatal vagyok..:( A felső testemmel nincs baj.,szép csípő,szép cicik.De alúl:(
2010. júl. 5. 18:13
Tök egyforma a magasságunk és a súlyunk is. Én szószerint évikig nem mentem starndra, aztán rájöttem, hogy sz@ok bele, ki-mit gondol. A pároddal mész, aki már ismer. Sport üzletekben lehet kapni, kimondottan sortot, mostanában elég sok nőt látok abban fürdeni, súlytól függetlenül. Nézd meg azokat, ha abban kényelmesebben érzed magad.
2010. júl. 5. 18:13
vagy egyszerűen homlokpántot csinálsz belőle :)
16. Night Angel (válaszként erre: 6. - 2ca9ca31dc)
2010. júl. 5. 18:13

Szerintem a gatyós fürdőruhával csak mégjobban felhívnád magadra a figyelmet.

Szerintem nem lehetsz annyira dundi az adataidból ítélve, inkább önértékelési problémád van.

Ha nem éreznéd jól magad bikiniben akkor vegyél egyrészes fürdőrucit, lehetőleg egyszínűt, kerüld a csíkosat, idióta mintásakat.

A derekedra pedig köss valami csinos szintén egyszínű strandkendőt, az baromi nagy divat lett.

2010. júl. 5. 18:12
ha félted a víztől, vagy összefogod vele a hajadat
2010. júl. 5. 18:12
dehogynem, a parton ledobod, rákötözöd a korlátra :)
2010. júl. 5. 18:12
Én most éppen tankinit keresek a nyaralásra. Ha napozom, akkor fel lehet kicsit tűrni és ezeknek a nacija nem olyan vékonyra szabott és van mindenféle méretben. És ahogy az előttem szólók mondták egy kendő, ha lángosért állsz sorba! ;)
2010. júl. 5. 18:12
Én oylanra gondoltam amibe be is mehetek egyaránt és nem kell levenni:)
2010. júl. 5. 18:11
De a vízbe nem mehetek be kendőbe:)
2010. júl. 5. 18:11
szerintem a kendő sokkal nőiesebb :)
2010. júl. 5. 18:11
csini, ápol és eltakar :D
8. 2ca9ca31dc (válaszként erre: 5. - F303be5590)
2010. júl. 5. 18:10
Na igen,de az is annyira rámtapad.Én valami bővebb úszogatyóra gondoltam,de az nem lenne túl ciki?
2010. júl. 5. 18:10
egyébként meg egy normális bikinit + kendő a csípődre
2010. júl. 5. 18:09
Valamit muszáj,mert nem ülhetek a parton egész héten :(De annyira ciki lenne nekem egy kis bugyiba flangálni:(
2010. júl. 5. 18:09
vannak olyan gatyós furdőruhák
2010. júl. 5. 18:08
Sziasztok.Tehát megyünk nyaralni a párommal.De van egy nagy nagy probléma.Egyszerűen nem tudom miben strandolhatnék.Rettenetesen narancsbőrös vagyok,és eléggé duckó is,(mondjuk azért annyira nem,166 cm 70 kiló)felül még okés lenne,de alúl....nagyon nagy fenekem van és vastag combom:S Nem merek felvenni fürdőruhát,pedig Balatonra megyünk.Gondoltam veszek valami nadrágot:S Szerintetek?Ti mit tennétek?
2010. júl. 5. 18:07
:)
2010. júl. 5. 18:07
aha és mi az
2010. júl. 5. 18:06
Fürdőruha probléma
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook