Fülcsengés (beszélgetős fórum)


28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 77cf69ae6d)
dec. 29. 07:02
Pont erre gondoltam a napokban .Mert most csatlakozott egy tünet -a mellkasom kiütéses .Lehet nem függ össze -de az is lehet hogy igen
dec. 28. 23:17
Nekem évekig zúgott a fülem. Amióta nem eszem tejeset meg tojásosat, teljesen megszűnt, Ètelintolerancia teszt mutatta ki, hogy legjobban a tejre és tojásra vagyok intoleráns.
26. andi6020 (válaszként erre: 20. - Ancsika81)
dec. 27. 22:04
Semmi. De nekem egy repülőúttal kezdődött.
dec. 27. 21:50
Amúgy van orrsövény gond és az orrom is nagy ,volt eltörve is ezért most egy kombinált orrplasztikám lesz februárban .En ettől várom a megoldást 🙏
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Tuttuka)
dec. 27. 21:41
De látod legalább kiderült úgymond majdnem biztosan hogy fogászati cucc okozza.Én voltam teljes koponya MRI .Totál negatív .Voltam hormonális /pajzsmirigy vérvétel =negativ .Voltam 2 fül orr gégész és hallás vizsgálat =negativ.Nyaki gerinc sérvem van de hiába a heti 2-3 gyógytorna ,nem javul .Igaz nem is rosszabbodik -stagnál .Tán ez a leh idegesítőbb
dec. 26. 22:24

... bocs! Pár hét múlva megint erősödött. De csak egyik fül. Akkor csináltak hallásvizsgálatot, tökéletes. Következő volt a reumatológus, meszes nyaki gerinc (máshol is),

gyógytorna és fizikó, picit javul. Míg várok neurológusra elmentem egy panoráma röntgenre mert kezdtem érezni, hogy meglazult egy porcelán felső hidam. Levették , alatta egy fogat is kihúztak, és láss csodát, elmaradtak ezek a zavaró tünetek. Néha a külső fülkagylóm zsibbad majd viszket kicsit.

De sokkal jobb, még a naurológusra várok, hátha erre is találnak valamit.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam! Nagyon megértem FI érzéseit!

dec. 26. 22:10
Nekem nem igazán zúgás volt, inkább mintha egy kis bogár mászkálna benne. Első lépés a gégész volt. Száraz fülzsír darabka mozgott jó mélyen. Pedig használtam paraffin olajat. Kimosták, egy kis időre jobb lett. Aztán
21. Ancsika81 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 21:53

Milyen vizsgálatokon voltál?

Mi lett az eredmény?

20. Ancsika81 (válaszként erre: 17. - Andi6020)
dec. 26. 21:50
És mi lett az eredmény?
19. Ancsika81 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
dec. 26. 21:49
Annoo...a hallácsökkenésemet azzal magyarázta a szolnoki doki, hogy sokat jártam diszkóba vagy sokat használtam fülhallgatót! Elmondtam, hogy egyik sem fedi a valóságot.
18. andi6020 (válaszként erre: 14. - Ancsika81)
dec. 26. 21:04

A kialvatlanság rosszabb.

5 perc alatt elalszom, és kiesik a füles a fülemből.

17. andi6020 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 21:03
Mindenemet is kivizsgálták.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Ancsika81)
dec. 26. 20:39
Azon vagyok.Csak azért dobtam fel ezt a témát hátha vki mond további lehetosegeket
15. Ancsika81 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 19:07
Mindenféleképpen vizsgáltasd ki!
14. Ancsika81 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
dec. 26. 18:23

Szia.


A füles...és rádióhallgatás..huzamosabb távon hallásromláshoz vezethet.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Andi6020)
dec. 26. 17:19
Uram isten ….ezt hogy lehet bírni ? És voltál kivizsgáláson?
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 21:38

Kb 17 éve cseng a fülem.

Fülessel alszom el, rádiót hallgatok.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ancsika81)
dec. 25. 21:35
Szia .Voltam igen minden rendben .Inkabb mintha álogatnám a rádión a csatornákat /frekvencia zaj szerű /.Borzasztó .A vérnyomásom oké -volt nap mikor 10szer is mértem .
10. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 11:08

Szia.


Hallásvizsgálaton voltál?

A hallásod romlása is okozhat ilyen tünetet.


Fülcsengés vagy fülzúgás?

9. lolita2112 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 02:10
stressz is okozhatja es nemelyik gyogyszer mellekhatasa is/pl vernyomasra/.igazad van tobb tunetnek kellene lenni ha vkinek gond lenne a pajzsmirigyevel!
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Enissa)
dec. 25. 00:38
Nem erősödik -nem történik semmi ha mozgatom ,forgatom .El kell indulni valamilyen irányba ezzel -nem maradhat így mert ez borzasztó
7. Enissa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 00:29

Lehet, sok problémát okoz a sérv.

Lehet vesétől is, a kínai orvoslás szerint a vese és a fül összefügg, a vese a hormonok miatt okoz problémát.

Nagyon sok tünet okozhatja, sok türelem kell hozzá, mire rájönnek hol a gond. Ha az állad oldalra mozgatod, nem erősödik, vagy csökken a zúgás?

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Lolita2112)
dec. 25. 00:21
Magas vérnyomás nincs hála isten .Allergia fémekre de arra figyelek .Pajzsmirigy …az szerintem tán más panaszt is okozna nem ?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Enissa)
dec. 25. 00:20
Mondjuk nyaki sérvem az van .Som gondot okoz mostanában .Lehet hogy innen keresendő a gond …?Pont most vettem fel gyogytornásszal a kapcsolatot mert már műtöttek egyszer gerinc sérvvel de az nem nyaki volt -és kiegészítő itthon végezhető tornát kérek tőle .
dec. 25. 00:01
fulcsengest sok minden okozhat/pl magasvernyomas,allergia,pajzsmirigyalulmukodes,stressz es ....stb
3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 23:59

Otoneurológus esetleg többet tudna mondani.

Fülész nem mondta, hogy esetleg próbálkoznak infúzióval?

A fülcsengést,zúgást okozhatja nyakcsigolya sérv, meszesedés,állcsont rossz állása, pl. bulldog harapás, és ezek lehetnek hirtelen jelentkező tünetek is. Az, hogy annyira szédülsz az viszont nagyon nem normális dolog, menj tovább a kivizsgálások ügyében.

Aztán van, hogy nem találnak semmit, nem tudják az okát meg sosem, erre van mini hallókészülék, amihez van távirányító, ami ellennzajt ad ki, olyan frekvencián, ami elnyomja az általad hallott zúgást, vagy bármilyen zajt, zenét stb választhatsz. Ha szerencsés vagy, akkor elmúlik az ellenzaj miatt a zúgás, mert van amikor az egy fantomhang, amit rögzít az agy.

Jobbulást!

2. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 22:56

Az agydaganatot az MR vizsgálat kimutatta volna. Ilyet még nem tapasztaltam, nálam olyan érzés van, mintha be lenne dugulva a fülem. A fülész erre sem tudott magyarázatot adni, a hallásvizsgálat viszont enyhe halláskárosodást mutatot ki.

Jobbulást neked!

dec. 24. 22:27
Sziasztok.Érdekelne járt e már valaki hasonló cipőben …2 hónapja kezdődött a semmiből minden előzmény nélkül fülcsengés vagyis mintha “frekvencia zaj” lenne ,mindkét fülemben.Napokig alig aludtam .Napközben elnyomták egyéb zajok de este…kegyetlenné vált .Ejszaka többször éreztem úgy mintha bogarak járkálnának rajtam ,ezért a két “tünet “ miatt felkerestem egy ismerős neurológus orvost.Elkuldott MRI vizsgálatra de nem találtak semmit .Itt megállt a tudománya-közölte majd elmúlik .Sajnos nem múlott el sőt !Múlt pénteken be kellett mennem a sürgősségire mert reggel felkeltem és egy forgó ,tekerő szédülés jött rám -hánytam és marha rosszul lettem .Par percig tartott .Aztan pár óra múlva újra .Fül orr gégészt hívtak aki megvizsgált és közölte LEHET hogy elmozdult a fülembe a kristály és ettől van mindez .Kaptam gyógyszert és haza engedtek .Jobb lett de a fülcsengés maradt .Komolyan mondom már lassan megőrülök tőle és a legrosszabb is megfordult a fejemben hogy kb agy daganatom van vagy én már nem is tudom

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook