Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frufru vágatásán gondolkozom, viszont egy picit hullámos a hajam.Hajmosás utáni beszárítással+reggeli vasalással is szenvednék vele? fórum

Frufru vágatásán gondolkozom, viszont egy picit hullámos a hajam.Hajmosás utáni beszárítással+reggeli vasalással is szenvednék vele? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 21. 10:29
Épp tegnap figyeltem egy lányt a fodrásznál,egyenes frufruja volt és azon gondolkodtam,vajon miért takarja el a csinos pofiját vele..mert szerintem a homlok is hozzá tartozik az összképhez,amikor valaki az arcodat nézi..kevés nőnek áll jól a frufru,ha pedig még hullámos is a hajad,szerintem kár lenne levágatni :-)
2013. ápr. 21. 06:49
Nekem is hullámos a hajam,és van oldalt frufrum. Van amikor nem áll úgy ahogy kellene, de az esetek többségében elég ha csak megszárítom. Volt olyan frufrum is, ami egész homlokos volt, azzal szenvedtem. De főleg azért mert ott van egy forgóm.
4. Luca.78 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. ápr. 20. 22:50

Hát nem tudom,attól függ hogy állna-áll majd.:D


Gyorsan nő a hajam,tehát amennyit töredezne a vasalás miatt,nem lenne gond-szerintem.


Csak hogyha kivasalom reggel,akkor szerintetek úgy marad? A hajam amúgy úgy szokott maradni,csak mégis ez rövidebb,vagy hát nem tudom,problémásabb lenne-e? :D

2013. ápr. 20. 22:39
Minden reggel vasalni akarod?
2013. ápr. 20. 22:39
hát a frufru márcsak ilyen :P
2013. ápr. 20. 22:33
Frufru vágatásán gondolkozom, viszont egy picit hullámos a hajam.Hajmosás utáni beszárítással+reggeli vasalással is szenvednék vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook