Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Frontérzékenység! Kinek miben jelentkezik, mit tesz ellene? fórum

Frontérzékenység! Kinek miben jelentkezik, mit tesz ellene? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jún. 4. 17:49

Én fáradt, letört vagyok, fájogat a fejem.

A fiam (25 éves) ha hidegfront jön fáj a csípője (csontritkulása van), melegfrontkor a feje fáj.

Nem sok mindent tudunk ellene tenni, mert a gyógyszerek nem használnak.

2009. jún. 4. 17:38

sziasztok!

ilyen fiatalon is biza fornterzekeny vagyok :(

egy baci miatt...ami jarkal a testemben, es mivel hordozo vagyok nem lehet 100% kiiratnai, es reumat is okozhat meg szivbajt...

es neha, meg szerencsere!!!

a bal vallamnal kezdodik atmegy majd az egesz kezemre, egy szornyu fajdalom amitol se ulni, se fekudni, se aludni se semmit nem tudok es 1 2 napig is eltarthat...bal vallam ha rossz ido jon, jobb vallam ha jo ido jon...

fajdalom csillapitot szedek 2essevel, az ugy enyhiti picit, de nem mualsztaj el...

2009. jún. 4. 17:37
Nekem mindegy, hogy hideg-vagy melegfront, a fejem majd szétszakad:(. Nekem legjobban az Algopyrin vált be.
2009. jún. 4. 17:36
Nekem is migréngörcsöm volt hajnalban, én algoflexet vettem be rá, és visszafeküdtem (nekem ilyenkor a sötét és a csend jó).
2009. jún. 4. 17:36

Szia!

Nekem is a fejem fáj tőle:(.Én most vettem Béres Anti frontot (kapszula) nekem segített:)!Remélem máskor is fog!!!

2009. jún. 4. 17:31
Nekem éppen ma reggel akart szétszakadni a fejem,alig bírtam felkelni.Én 2cataflamot tettem ellene...
2009. jún. 4. 17:31
Sziasztok! Kíváncsi vagyok, kinek miben jelentkezik a frontérzékenység és mit tesz ellene? Ha egyáltalán tud. Fejfájáson kívül milyen dolgok lehetnek?
2009. jún. 4. 17:30
Frontérzékenység! Kinek miben jelentkezik, mit tesz ellene?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook