Fotózás (beszélgetős fórum)


2012. jún. 27. 13:09
Én két hete voltam fotózáson. Hosszú, boka alá érő nyári lenge ruhában voltam. A hajam a fotózás elején be volt fonva, utána kinyitottam. Délelőtt még picit nedvesen fontam be, így amikor kinyitottam a hajamat akkor volt benne egy kis hullám, szerintem jól nézett ki. A ruhám drappos-narancssárgás volt. A sminkem egy totál natúr smink volt. Alapozó, púder, pici pirosító, a szememre pedig drappos-barnás átmenetes sminket tettem. A számon csak hidratáló volt, semmi több. Jah és a Margitszigeten volt a fotózás. Nyílván a hely sem mindegy, hogy hol is van a fotózás
2012. jún. 26. 21:12
Kb. 1 réteggel vastagabb smink kell, mint a valóságban, mert a fénykép "elnyeli".
2012. jún. 26. 19:31

Photoshop sokmindent elbír :)))

Amúgy mi úgy szoktunk fotózni hogy a partnert megkérdezzük milyen képet szeretne ez kb 2-3 óra beszélgetés. Majd pár fotó és ha tetszik neki jöhet a többi is.

Vagy ha nem akkor valami kis módosítás pl háttér vagy más szögből fotózás esetleg smink. Bár jó lenne tudni a fotós milyen cuccal melózik és mennyire komoly a műterem felszereltsége

2012. jún. 26. 19:25

Sminknek mindenképpet olyat csinálj,ami minden ruhához menni fog,mert gondolom több félét viszel.

Ruhákba nem tudok tanácsot adni,mert nem tudom miket hordasz.Csini,szexi ruhákat kell vinni,de nem ,,kurvásat,,de gondolom ezt nem kell írni.:-)

A hajad? Te tudod mi áll jól?! Bár mondjuk én ha fotózásra mennék ,én elmennék fodrászhoz...ha csak ki van simítva az lehet h snassz..nem tudom,én fodrászra bíznám.

3. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - Moncsyka88)
2012. jún. 26. 18:37

Majd tegyel fel kepeket., mi szivesen adunk szakvelemenyt.:-)

Azert bugyinal tobbet ne vegyel le.,mert akkor elfogultak lehetunk.:)))

2012. jún. 26. 18:17
keress jár a Hogyan legyek jó nő-re a google-ben. Sok hasznos tippet ad Nóri :)
2012. jún. 26. 18:05
Fotózásra megyek hétvégén,saját magam viszem a ruhákat magam sminkelem ki és a hajamat is éncsinálok...valami tippek ?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook