Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyiverseny indul november 11-től fórum

Fogyiverseny indul november 11-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. nov. 2. 16:06
Én is benne vagyok! Addig be kell szereznem egy okos telefont, mert az enyém sült hülye, és nem tud képeket sem csinálni :) Ha addig nem sikerül, legfeljebb lefotóztatom magam a tesóm gépével,utána már elég a súlyt csak számmal küldeni, vagy kell a bizonyíték is? Bár azt hiszem, nem érdemes csalni senkinek, nincs tétje, csak súlyt veszíthetünk :D
4. Gombócné (válaszként erre: 3. - Free)
2013. nov. 2. 16:03
Szuper, örülök Neked :)))
3. Free
2013. nov. 2. 16:01
Íme az első versenyzőőő!!!
2013. nov. 2. 15:58
jajj, de béna vagyok :D véletlen bent hagytam egy bekezdést, nincs ezer forint.... jajj :D másoltam az előzőből és elfelejtettem kitörölni, bocsánat, béna vagyok .....
2013. nov. 2. 15:55

Az előző versenyek sikereiből kiindulva meghirdetjük a következő versenyt, mert többen nem értük el még a kívánt súlyt. Az előzőektől eltérően azonban ez nem pénzdíjas lesz, "csak" az elvesztett kilók száma lesz a nyereményünk! :))


Szabályok:


A részvételnek 4 feltétele van:

1. e-mailben kell küldeni két fényképet: egy teljes alakosat és mérleg-kijelzős képet az induláskor, valamint magasságot megadni és terv súlyt


2. havonta lesz mérlegelés, fénykép ekkor nem kell csak a mérleg adatokat kell nekem elküldeni


3. félidőben, azaz 3 hónap után fényképet küldeni


4. a végén küldeni teljes alakos és mérleg-kijelzős képet


A leadott súlyt NEM kilóban néznénk, hanem az indulósúlyhoz képest százalékban.

(tehát ha valaki 60-ról 54-re fogy, a 6 kiló az 10 %, aki 130-ról 6, 5 kilót fogy, az 5 %, tehát hiába fogyott többet, a másik nyer. Azért gondolom ezt jobbnak, mert a nagyobb súlyból könnyebb leadni. Így egyenlők az esélyek. )


A mindenki által befizetett 1000 Ft megy a nyereményalapba, amit a végén az első 3 helyezett között fogunk szétosztani 60-30-10%-os arányban.

Ez azt jelenti ha 50 ember száll be a játékba, akkor a jutalom 50. 000 ft, az első helyezett 30. 000 a második 15. 000 a harmadik helyezett 5. 000 forintot kapna a játék végén.


A verseny november 11-től május 11-ig tart, tehát pont nyárra lesz vége!


Fontos, hogy mérlegelés minden hónap 11-én, ekkor küldeni kell az aktuális havi eredményeteket nekem. Én majd összegyűjtöm ezeket egy táblázatba, így mindenki folyamatosan látni fogja hol áll a többiekhez, magához és terveihez képest!


Ha valaki szeretne játszani, kérem jelezze itt a topicban, hogy elfogadja a szabályokat.


Mindenkinek egyformán van esélye a játékban, a jutalom motiváló.


Ha már összejött kellő számú játékos küldöm az email cimet priviben, ahova a képeket és az adatokat kell küldeni. Aki ezt megküldte bebocsátást nyer a zártkörű klubba.


Nyitunk majd egy zárt klubbot is ahol tudunk csevegni és oda már csak az jön aki részt vesz a versenyben, a képeket és az adatokat megküldte. Gyertek, megéri :) Jó kis csapat szokott összegyűlni, tudjuk egymást segíteni, tapasztalatból mondom :)


Jelentkezzetek!!:))

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook