Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyiverseny indul november 11-től fórum

Fogyiverseny indul november 11-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
95. Kirizsu (válaszként erre: 93. - Noncika)
2013. nov. 7. 01:01

Nem hinném, hogy jó gondolat, de Te tudod. Én nem olvasom vissza a hozzászolásokat mert nincs időm. És ritkán jövök. És 30 kilót fogytam. De én ennek ellenére maradok. Mert kell. És nem sértődök meg, nem büntetem magam azért mert mások mást olvasnak nem azt ami oda van írva! Valaki visszamondja a jelentkezést mert nincs ideje visszaolvasni....hát ez tényleg érdekes,de szíve joga.

Tapasztalataink azt mutatják ebben a 2-3 évben, hogy az elején hatalmas az érdeklődés és az elszántság, de a végére jó ha 10% marad és végig csinálja.

Gombóczné arra célzott, hogy ha már ilyen kis dolog az elején gondot okoz (kvázi mondva csinált probléma-egyszóval kifogás), nos abban az emberben valószínűsíthető, hogy nem érett még meg elégé a gondolat... nincs elég elszántsága, nem akarja elégé. Márpedig anélkül nem fog menni.

Szóval ennyi csak Gombóczné tömörebben fogalmazott. De biztos nem akart megbántani senkit!

94. patapucs (válaszként erre: 88. - Gombócné)
2013. nov. 6. 21:38

Őszintén szólva ezt nem.értem.


Ő visszamondta, mert olyan periódusa van, hogy ritkán tud feljönni??

Tudtommal nem volt olyan feltétel, hogy ez kizáró tényező lenne.

2013. nov. 6. 21:32

Kedves Gombócné.

Először is előljáróban szeretném leszögezni, hogy a véleményem egyáltalán nem bántó okból írom most ide. Én is kb. 50-60 hozzászólással le vagyok maradva. Tudod, nem mindenkinek van szabad kapacitása arra, hogy éjjel nappal itt üljön a gép előtt és hozzá tudjon szólni azokhoz a dolgokhoz, amikhez szeretne, ami érdekli. Én csak szeretnék amellé az ember mellé állni akire azt írtad, hogy nem gondolja komolyan ezt az egészet. Én úgy gondolom azok, akik nem gondolták volna komolyan, nem tiszteltek volna meg Téged azzal, hogy jelentkeznek erre az amúgy általam is nagyon jó ötletnek tartott fórumra, klubra. Így, hogy lemaradtam a fórum olvasásáról, ami szintén úgy gondolom, hogy nem feltétlenül az én hibám, én sem szeretnék jelentkezni erre a versenyre. Alapjában véve jó ötlet lenne, de sajnos az hogy 3 óránként nem tudok ideülni, képet küldeni, írogatni és Te ezért valakit nem engedsz a klubba kicsit felháborító, legalábbis számomra. Úgy gondolom, az eddig leadott 14.5 kg-om története talán mást is érdekelt volna, de mivel nem engedsz be a klubba marad a naplóm. Így várom a kedves olvasókat, ha szeretnétek bármiben nagyon szívesen segítek, írjatok nyugodtan, mindenkinek fogok válaszolni.

Remélem senkit nem bántottam meg ezekkel a sorokkal, nem ez volt a szándékom. Tényleg csak segíteni szeretnék azoknak, akik nem tudják merre, hogyan induljanak el.

92. Gombócné (válaszként erre: 91. - Shanee)
2013. nov. 6. 20:10
Nem ellened irányul, de valami mércéje kell hogy legyen, hogy ott már tényleg csak az legyen aki komolyan akarja :)
91. Shanee
2013. nov. 6. 20:04
Én komolyan gondolom, de még nem engedtél be a klubba :) tudom, tudom, majd ha lesz kép. De hétvégén csináltatok :)
90. Gombócné (válaszként erre: 87. - Erus_78)
2013. nov. 6. 19:55
Jó a mostani, pár nap már nem sokat számít :)
89. Gombócné (válaszként erre: 86. - Pönek)
2013. nov. 6. 19:53
Nem! Irok privit!
2013. nov. 6. 19:52

Ma visszamondta valaki a részvételt, mert 50 hozzászólással le van maradva a fórumon az olvasással és nincs ideje olvasni.


Szeretném kérni, hogy az jelentkezzen aki komolyan is gondolja a következő félévet, és nem csak ábrándozik, hogy "jó lenne fogyni, de majd...."

2013. nov. 6. 10:04
Ma készítek képet. A mostani súlyom kell, vagy a nov. 11.-ei?
86. pönek
2013. nov. 6. 04:56
Sziasztok, szeretnék csatlakozni hozzátok, ha még nem késtem el. :-)
85. Kirizsu (válaszként erre: 83. - Patapucs)
2013. nov. 5. 23:31
Tudom és most jelentkeztem is, de kell még egy kis idő. Még le kell rendeznem valamit. Amig ezt nem teszem meg nem tudok ide koncentrálni. Anélkül meg nem megy.
84. patapucs (válaszként erre: 83. - Patapucs)
2013. nov. 5. 23:26
vagyis klub.
83. patapucs (válaszként erre: 82. - Kirizsu)
2013. nov. 5. 23:25
Pedig már él a fórum. :-)
2013. nov. 5. 23:09
Én meg lusta disznó vagyok és se kép se semmi :) De jövök :D
81. patapucs (válaszként erre: 80. - Gombócné)
2013. nov. 5. 21:27

:-D :-D


Én meg azt hittem, hogy így feltűnőbb lesz. :-D

80. Gombócné (válaszként erre: 79. - Gombócné)
2013. nov. 5. 21:25
jaaaaaa bocsi :D mindent néztem ám, csak a tárgyat nem :DDDD sorry :D
79. Gombócné (válaszként erre: 78. - Patapucs)
2013. nov. 5. 21:22
Tőled is kellett volna már kapnom? :D
2013. nov. 5. 21:08
Úgy látom, én mindent jól csináltam. :-)
2013. nov. 5. 20:39
Lányok az emailbe írjatok hoxás nevet is, a valódi nevetek alapján nem tudlak beazonosítani titeket :)
76. Shanee (válaszként erre: 75. - Gombócné)
2013. nov. 5. 20:33
oké, akkor csak jövő hét vége :( akkorra szereztem fotóst :)
2013. nov. 5. 20:29
Persze, de majd akkor engedlek be, ha megjöttek a képek :)
74. Shanee
2013. nov. 5. 20:03
Én még nem küldtem a képet, attól még jelentkezhetek a klubba??? :)
2013. nov. 5. 19:38
Sziasztok! Aki küldte a képeket jelentkezzen a klubba is, az adatlapomon megtaláljátok :) Hétvégén feltöltöm majd egy naplóba is, bár még kevesen küldtétek!
2013. nov. 5. 16:03

Sziasztok! én már elkezdtem a 90-napost, és nem a verseny, csak a társaság miatt szeretnék csatlakozni.

Sok sikert!:)

2013. nov. 5. 11:05
Írtam a pénzdíjasba, de örülök hogy legalább ez a fórum rendesen beindult! Jó fogyást nektek!! :)
2013. nov. 5. 10:11

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni a csapathoz. :)

Úgy kb. 40 kg-t kellene leküzdenem... :(

2013. nov. 5. 01:39

Sziasztok!


Jövök én is. :)


Rajtam utolsó mérlegelés szerint 18 kg plusz van. De nem biztos, hogy mind le akarom adni. Egy 3-5 kg plusz részemről maradhat, annál sosem volt kevesebb...

68. patapucs (válaszként erre: 66. - Móriczka)
2013. nov. 4. 21:50

Érdekes, a nevekkel én meg pont fordítva vagyok. :-)

A fantázia neveket könnyen megjegyzem, a rendes keresztnevekkel meg bajban vagyok.

A névmemóriámnál csak az arcmemóriám rosszabb.

A sréhen szemben lakó srácnak kb 3x mutatkoztam be. :-D

Jó fej, mert szélesen mosolyogva mondja, hogy "Tudod, nekem már 3x bemutatkoztál...". :-D

2013. nov. 4. 21:39

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a fogyiversenyre. Bővebb infót kérek szépen! plichtam@gmail.com

Köszi!

2013. nov. 4. 20:40

Sziasztok !


Én is jelentkeztem már :-)

Nagyon jó dolgokat írtok ,Krizsu teljesen kíváncsivá tettél :-)


Nekem egy halálom van ez a rengeteg nick név :-( őőőrület hogy nem tudom meg jegyezni hogy ki kicsoda .

Évi ,nyitsz majd egy naplót is ? oda teszed be a képeket súlyt centi és kitűzött célt?


ha egy kicsit majd "összébb melegszünk" pl majd a zárt klubban nem osszuk meg az eredeti keresztnevünket ??

én így le fel tekergetek hogy be azonosítsam hogy ki mit írt :-)) és kinek mi is a neve :-((


Én 30-35 kilót szeretnék le fogyni,holnap reggelre ha nem megy akkor karácsonyig ,de legvégső esetben jövő nyárra :-)


Ezért ma például semmit nem tettem de ha elküldöm a képet súlyt ,megveszem a Flabélos bérletemet és 11.e lesz full komolyan elkezdem :-)


Mórocz vezetéknévből lettem Móriczka de eredetileg Maca a kereszt nevem :-)

szeretem még a Macust Macuskát ,Macácska nem vagyok amúgy a szó annak az értelmében MACA .

Mária a kereszt nevem ebből lettem Maca

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook