Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztó répás ital fórum

Fogyasztó répás ital (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fogyasztó répás ital

1 2 3 4
3. bige
2010. júl. 30. 10:15
hát, szerintem 4 nap alatt max. a vizet tudja kihajtani
2010. júl. 30. 10:14
Barátnőm megcsinálta... három napig bírta, ezalatt 1.5 kg-ot fogyott, szóval szerintem 2 kg fogyásnál nem lesz több a 4 nap alatt. Ráadásul alig bírta legyűrni, megkóstoltam, hát nem csodálom, olyan, már bocsánat, mintha hányadékot kéne inni... szörnyű...
2010. júl. 30. 10:08
Ez a diétás recept 4 nap alatt 6 kilót ígér, teljesen természetesen. Soha nem próbáltam még, most találtam rá! Csak ezt a levet lehet inni, azt írják róla, hogy elég tömény és nem leszel tőle éhes. Eddig még nem beszéltem arról, hogy hogyan jött létre ez az ital. Valójában
néhány évvel ezelőtt fedezték fel, teljesen véletlenül. Egy osztrák hölgy láthatóan fogyni kezdett. Pánikba esett, mivel nem értette, hogy mi okozza a gyors fogyást. Gondolkodni kezdett és rájött, hogy annak az italnak köszönhető,
amit összemixelve fogyasztott. Valóban így történt: teljesen véletlenül jött létre. Szóbeszéd által terjedt olyan emberek között, akik már kipróbálták és nagy áldozatok nélkül gyorsan megszabadultak a túlsúlyuktól.

Ugrás a teljes írásra: Fogyasztó répás ital
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook