Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogszabályzáshoz állcsont műtétet bevállalt valaki? fórum

Fogszabályzáshoz állcsont műtétet bevállalt valaki? (tudásbázis kérdés)


2023. szept. 8. 06:56
Tegnap jártam egy fogszabis orvosnál. Nem vállalta a szabályzást, azt mondta nem akar hitegetni, mert ez műtéti eset. Csalódott voltam, bíztam benne, hogy megúszom a dolgot. Kaptam elérhetőséget olyan dokihoz,aki ilyenekkel is foglalkozik, elmegyek majd, feltedzem a kérdéseimet, aztán meglátjuk. A gyógyulási folyamattól félek, kisgyerekek mellett nem tudom mennyire lenne kivitelezhető.
4. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 2. 13:23
én is ezen gondolkodom
2023. márc. 23. 11:01
Még nem voltam fogszabályzós orvosnál, ezt a sima fogorvosom mondta előzetesen. Gondoltam elmegyek majd 2-3 fogszabishoz is, de ahogy nézegettem neten, a konzultáció is fizetős.
2023. márc. 22. 21:59
Másik orvostól is kértél esetleg véleményt?:)
2023. márc. 21. 20:16
Az alsó állkapcsom kisebb, mint a felső, nyitott harapásom van. Szeretném rendbe hozatni a fogsorom, de a fogorvos állcsontműtétet emlegetett. Ez sok(k) volt elsőre. Valaki tudna mesélni, hogy élte meg ezt a beavatkozást? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook