Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt... Van rá igény? fórum

Fogyjunk együtt... Van rá igény? (beszélgetős fórum)


19. Glori88 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 12. 19:36
Én sose voltam vékony lány. Tinédzserként is volt egy kis túlsúlyom. nekem 30 felett a második szülés + azután a stresszevés tett be nagyon. Ezután én is több mint 20 kg-t híztam.
18. Glori88 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 12. 19:33
Benne vagyok én is. Én múlt éven már nagyon el voltam hízva. 100 kg-t mutatott alattam a mérleg. Ősztől leadtam pár kg-t, de még mindig komoly felesleg van rajtam.
17. Csillagszem38 (válaszként erre: 16. - Főnix01)
2022. márc. 10. 10:54

fogyókúra van és életmódváltás van, a kettő együtt NINCS!


Amire te gondolsz, nem fogyókúra, hanem diéta :) de amúgy egyetértek.

2022. márc. 10. 10:22
Szerintem a fogyòkùra ès az èletmòdvàltàs kombó működik. Pontosabban: egèszsèges ètkezès+kalòria deficit. Hisz hiàba eszik valaki egèszsègesen, ha nincsen kalória deficitben nem fog fogyni. Ìgy mindenkèppen csökkenteni kell az adagokat, amìg a kìvànt sùlyt el nem èri az ember. Ez ugye a kalòriadeficites ètkezès időszakos. De az egèszsèges ètkezèst meg kell tartani, nem lehet visszatèrni a règi szokàsokhoz. Nèha ki lehet lengeni, de az tènyleg hetente 1x vagy 2 hetente 1x legyen ès egy ètkezèst jelentsen 😊
15. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 10. 09:38

Szerintem a fogyókúra semmilyen esetben nem "buli", határozott szenvedés az első időben, főleg ha még egy család van az ember körül, aki eszik amit megkíván.

Inkább olvasgass a neten, melyik étkezés áll hozzád közel, miről tudsz első körben lemondani, aztán hajrá.

Nem tudom, hány éves vagy, de nem hülyeség, a minden évvel nehezebb, szóval ne várj senkit, állj neki...

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - _Berry_)
2022. márc. 9. 13:32

Nos... Miértek adottak. Szarul érzem magam a testemben.

Sikerült 5 éve, most is fog! Nem tudom, hogy van-e indok a saját magunk elhanyagolására, de ha számomra lenne, akkor az elmúlt 1-1,5 évet "hibáztatnám".

Várandóságomat +28kg-val zártam.

"Majd a szoptatás lejjebb tornázza a súlyt"- mondták.

Nálam nem.


Köszönöm válaszodat, és tanácsodat!

13. Csillagszem38 (válaszként erre: 11. - Dafke)
2022. márc. 9. 13:01
sztem ez mindenkinek az egyéni uta, csak a saját maga akarata segíthet, ha így indul neki már rossz.. és mennyi ilyen van... főleg itt :O
12. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 12:59
miért estél vissza? miért nem tartottad meg az új életmódot? inkább erre kéne koncentrálni, h miért nem sikerült átváltanod, különben most se fog sikerülni, csak jojózni fogsz
11. dafke
2022. márc. 9. 12:43

Nyiss egy naplót. Nyitottat.

Amíg úgy érzed, hogy a köréd gyűlt emberek segítenek, motiválnak, addig jó.

Amikor ez elmúlik, akkor is kell benned maradjon egy kicsi dafke, hogy tudd ezt egyedül is...

Drukkolok.

10. NomNom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 12:34

Köszi, egyelőre küzdök mint malac a jégen.

Étkezésben sok minden változott, már hónapok óta rendszeres a mozgás is az életemben.

Egyelőre érzem, hogy erősebb vagyok, súlyban sok változás nem történt ami faj egy kicsit.

5 kilót próbálok leadni de azt hiszem minél kisebb az a plusz súly, annál nehezebb leadni.

9. 55Judit (válaszként erre: 2. - NomNom)
2022. márc. 9. 11:53
Igen, mind befullad. Csak az életmódváltós téma működik. Nem pörög, de időnként adunk egymásnak kaja tippeket, amiket állandóra beépíthetünk az étkezésbe. Ott visszaolvasni is érdemes.
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 11:51

Nekem már többször is sikerült. 😀

Sok év alatt többször belevágtam a fogyókúrába. A jó hír az, hogy mindegyik hatásos. Viszont attól kezdve hogy abbahagysz egy kúrát, azonnal visszakúsznak a kilók, sőt mindig egyre több. Mert ugye ha visszatérünk a régi szokásokhoz, ugyanaz lesz az eredmény is. Vagy rosszabb.

Én addig fogyókúráztam, míg sikerült szert tennem +20 kilóra.😀


Nagy igazság: Addig ismételjük a hibát míg fel nem ismerjük, és nem változtatunk rajta.

Nálam ez megtörtént. Vége a fogyókúráknak, elkezdtem az életmódomat megváltoztatni. Ez egy olyan buli, amiben a megváltoztatott dolgokat - akár étkezés, akár testmozgás - soha többé nem hagyjuk abba. Láss csodát, működik. Kellemetlen kúrák nélkül, 2 hetente 1 kg simán leolvad. Ez bevált. Sok sikert kívánok neked is!

7. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 11:42
Minek akarsz fogyókúrázni? Leszenveded magadról, mint 5 éve, aztán megint olyan kövér leszel, mint most, vagy még kövérebb. Ennek semmi értelme, kivéve, ha szeretsz szenvedni. Ha viszont nem szeretsz szenvedni, akkor nem fogyózni kellene, hanem életmódot váltani, ami azt jelenti, hogy miután szenvedés nélkül elérted az álomsúlyt, nem a korábbi szokásokhoz térsz vissza, hanem megtartod az újakat.
2022. márc. 9. 11:42
Én is szeretnék de jelenleg pogácsát majszolok:)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. márc. 9. 11:41
Köszönöm.🙂
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - NomNom)
2022. márc. 9. 11:40

Ezt szomorúan hallom.😔

Neked meg további sok sikert kívánok🤗

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 11:38

Veszett fejsze nyele.

Határozd el magad, és hajrá.

2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 9. 11:32

Megpróbáltam de minden csoport, fórum befulladt.

Úgyhogy köszi megyek tovább egyedül inkább. 😂

2022. márc. 9. 11:25

Közeleg a nyár hölgyeim. Ki az a szerencsétlen, aki belenéz a tükörbe és legszívesebben összetörné azt?

Az én kezem a magasban!

A helyzet a következő; kövér vagyok.

Ez tény, ha rám néz valaki látja, én is látom, a férjem is (bár nem meri mondani :D), a többi családtagom is látja.

Nagyon zavar!

Csinos, és karcsú szeretnék lenni.

Egyszer már sikerült lefogynom. Imádtam! Pont most lesz 5 éve hétfőn, amikor a fiatalabbik énem nekiállt és letett minden hízlalót.

Arra gondoltam, ugyanabban az időpontban ismét neki veselkedem, viszont mekkora "buli" lenne, ha lennénk páran, akik egymást támogatva érik el a céljukat?!


Mit szólnátok hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook