Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor történt a fogantatás, ha ma 7 hetes és 1 napos terhes vagyok? fórum

Mikor történt a fogantatás, ha ma 7 hetes és 1 napos terhes vagyok? (tudásbázis kérdés)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 3c253ca4d3)
2020. máj. 27. 16:43
Köszönöm szépen 😘
2020. máj. 27. 15:32

Nem tudom egyesek miért nem tudnak normálisan válaszolni...

Mivel nem ovu teszteltél és rendszertelen teljesen a menstruációd így egészen konkrétan kb. lehetetlen megmondani a pontos fogantatás dátumát.

A dokid vszínű méret alapján lőtte be a korát, de ez sem pontos.

Igazából úgyis mindig változónak fogják mérni, a lényeg, hogy ver a kicsi szíve, és hogy a genetika majd rendbe legyen.

Bolodg babavárást! :)

9. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Timycat)
2020. máj. 27. 12:59
Ja. Nekem volt egy szülésem, még így sem tudták 5, vagy 6 hónapra történt, pedig a baba is ott volt 2 órán át.:(
2020. máj. 27. 11:45

Sima menzesz naptár applikáció, kitöltöd mikor volt meg, az ad egy napot, hogy mikor lehetett kb az ovuláció.

De amugy 2 hetet le kell belőle vonni, tehát ha most vagy 7 hetes akkor az hivatalosan 5 hetes magzat.

Rengeteg kismama applikácio van, ami ezt mutatja.

2020. máj. 27. 11:25

Ez miért ennyire fontos?


Másrészt a napra pontos orvosi okoskodás is erős szemfényvesztés. Volt évfolyamtársam aki már 1 éve nem menstruált mikor terhes lett, kb a 3. hónapban vette észre, akkor ment dokihoz hogy valami nem frankó. Csodájára jártak a dokik, volt amelyik a hónapot nem tudta belőni nem hogy a hetet vagy a napot.

2020. máj. 27. 11:23
Köszönöm szépen 😊
5. Loszikesz (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 11:19

Szia! Én ugyanígy vagyok-nekem egy méhen kívüli után nem jött meg ...aztán terhes lettem.

A doki ha 7 hetesnek mondott akkor 5 hete volt a fogantatás szerintem. Nekem legalábbis úgy számolta.

4. NomNom (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 27. 11:17

Gondolom akkor volt egy peteérésed amiből egyből baba lett ezért már meg sem jött.

Hát ez így nehéz. De ez fontos? Végülis lényeg hogy UH alapján meg tudják mondani, nem?:)

2020. máj. 27. 11:15
Igen, hónapokkal ezelőtt, ami alapján ugye nem tudom kiszámolni mivel az ultrahang 7 hetesnek mutatta. Nem kötöszkodest szeretnek hanem olyanok válaszát várom akik érdemben tudnak hozza szólni. Köszönöm
2020. máj. 27. 11:09
Attól, hogy rendszertelen, csak volt egy utolsó menzesz, nem? Azt meg hogyhogy nem tudod?
2020. máj. 27. 10:54
Sziasztok! Elég rendszertelen a menzeszem egy ideje már viszont tegnap voltam nogyogyasznal És megállapította, hogy 7 hetes nulla napos terhes vagyok aminek örültünk is a párommal. Tehát ma 7 hetes 1 napos, szívhang is volt már. Mikortól számoljuk a terhességi heteket ha nem tudom a menstruaciom időpontját? Mikor történhetett a fogantatás melyik héten? Koszonom a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook