Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlótól lehetséges ez? fórum

Fogamzásgátlótól lehetséges ez? (beszélgetős fórum)


9. 9bbc382386 (válaszként erre: 8. - Maku2434)
2013. nov. 3. 10:25
persze van olyan,a méhszájseb általában minden együttlét után lehetséges.
2013. nov. 3. 07:51
igen volt ra pelda h azok voltunk es hallottam.mar enis h lehet attol.is mehszajseb, de mindem.alkalommal?
2013. nov. 2. 22:50
nekem mintha mondta volna valaki hogy méhszájseb a túl durva szextől is lehetséges. remélem nem mondtam hülyeséget :D
2013. nov. 2. 21:58
Azert valtottam masra, mert kiköltöztem külföldre, és azt a fajta gyógyszert amit otthon szedtem, azt itt nem gyártják..ezért az orvosom próbált ugyanolyan összetételüt keresni..de most néztem h az elözöben 0,03mg volt az ösztrogén, ebben pedig 0,02 mg..lehet emiatt is? fájni nem fáj a közösülés, csak utána mikor megtisztálkodom kicsit véres lesz a wc papir..másnap pedig ez átvált ilyen barnas rozsaszines-re..de folyni nem folyik belölem, csak akkor latom mikor megtörlöm magam..más tünet még h kb 2 hete nagyon hullik a hajam, illetve a hasam alja is szokott néha fájni mint mielött megjönne..
2013. nov. 2. 21:42
Nos biztosat a doki tud majd mondani, de az biztos, hogy a fogamzásgátló okozhat hüvelyszárazságot! Miért váltottál gyógyszert? Ha bevált az előző akkor felesleges volt cserélni! Van más tüneted? Fáj a közösülés? Igaz a fog.gátló okozhat köztes vérzèst, de szerintem nem csak együttlét után! Sajnos nagy segítség nem vagyok, de nyugi szerintem nincs nagy baj!
2013. nov. 2. 21:15
valaki..
2013. nov. 2. 20:17
igen, jövöhétre kérek is idöpontot csak az a baj h külföldön vagyok, meg vagyok ijedve..es arra lettem volna kivancsi h volt e mar vkivel ilyen..hogy ez lehet e a gyogyszertol v mas..
2. kisj
2013. nov. 2. 20:13
lehetséges, hogy visszalátogass a nőgyógyászodhoz?
2013. nov. 2. 20:11
miota uj fogamzasgatlot kaptam, kb 2 honapja azota szex utan verezni szoktam. nen ez az igazi verzes, hanem ilyen barnas rozsaszines ..ez lehet a fogamzasgatlotol?v mehszajseb?v tul szaraz lennek?azaz igazsag h miota szedem a yoccert egyszeruen annyira szaraz vagyok..

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook