Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló szedése közben fejfájás fórum

Fogamzásgátló szedése közben fejfájás (beszélgetős fórum)


6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 20:18
Az még oké, hogy a bőrproblémáid miatt szeded a fogamzásgátlót, de ha minimális a javulás, akkor én nem szedném.
5. brandy85 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 18:04
Bőrgyógyászatra menj!
2021. márc. 22. 13:55
Nem e menstruációddal van összefüggésben? Nekem mindig a fejem, derekam fájt, mielőtt megjött és ez megmaradt a fogitabi szedése mellett is.
2021. márc. 22. 13:32
Igen, egyébként én is így gondolom. Évekig ezért is nem szedtem. Vizsgálataimon minden negatív lett (hormon, pajzsmirigy, cukor) ezért a végső elkeseredettségemben döntöttem ez mellett.
2021. márc. 22. 13:27

Én csak a bőröm miatt biztos nem szednék fogamzásgátlót. Inkább menj egy lelkiismeretes orvoshoz, aki nem egy fogamzásgátlóval akarja letudni a problémád, hanem elküld kivizsgálásra és a valódi problémát kezeli. A fogamzásgátló csak "elfedi" a tüneteket sajnos, de nem oldja meg. Ha meg nem is használ arra amire felírták, akkor végképp semmi értelme.


Különben rengeteg mellékhatása lehet, akár még depresszió is, szóval szerintem nem éri meg. És ezt úgy mondom hogy egyébként tizenvalahány éve szedem. Igaz, a fejem sosem fájt tőle.

2021. márc. 22. 13:11

Tapasztaltatok már olyat, hogy a két levél szedése közötti időben, abban a bizonyos 7 napban elkezd fájni a fejetek?

Nekem mindig a 3-4. napon kezd el iszonyatosan fájni addig, amíg be nem veszem az első tablettát.

Voltaképpen a bőrproblémáim miatt kezdetem el szedni, most már 9 hónapja, de minimális a javulás.

Gondolkozom, hogy megéri e tovább szednem!?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook