Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló - Folyamatos "barnázás" fórum

Fogamzásgátló - Folyamatos "barnázás" (beszélgetős fórum)


2014. jún. 1. 20:02
Elmúlt! :D Remélem nem is tér vissza
2014. máj. 27. 16:58

Szia, egyéni különbségek lehetnek ugyan de általánosan három hónapot szoktak mondani, ennyi míg a szervezet alkalmazkodik, ezt érdemes kivárni.

Ha továbbra se szűnik a pecsételgetés akkor másik gyógyszert kell felíratni, olyant amihez a szervezeted jobban tud igazodni.

Ma már nagyon sok fajta hatóanyagú tabletta van forgalomban, nem úgy mint anno, amikor az én generációm volt tini illetve huszonéves.

2014. máj. 27. 08:17
Biztos nem várnék 3 hónapig... Sőt, MÁR elmentem volna orvoshoz...
3. zajax90 (válaszként erre: 1. - 8e8dddd91a)
2014. máj. 26. 21:54

Nekem az első hónap volt ilyen,mikor elkezdtem szedni a gyógyszert,ugyanez volt,utána elmúlt,azóta sem történt hasonló.

Ha ennél tovább tart,szerintem is keress fel egy orvos.

2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - 8e8dddd91a)
2014. máj. 26. 21:33
Az első 3 hónapban a barnázás, elhúzodó vérzés, vérzés kimaradás és egyéb dolgok SAJNOS tök normálisnak számítanak.. Ha 3 hónapon túl is vannak a mellékhatások vagy nagyon zavar, menj vissza az orvoshoz.Főleg ha először szedsz gyógyszert.
2014. máj. 26. 21:18

Április 30-án kezdtem el először fogamzásgátlót szedni, azóta folyamatosan barna folyásom van. Múlt hét kedden kellett utoljára bevennem gyógyszert, most a 7 napos szünetben vagyok. Pénteken jött meg a megvonásos vérzés, szombaton is tartott, vasárnaptól "barnázok". Elmúlhat még? Szerdán kezdeném el megint szedni a gyógyszert, lehet, hogy utána múlik el? Akinek már volt ilyen, kérem írja le a tapasztalatát, nagyon megköszönném a segítséget!


Ha nem múlik el, persze elmegyek orvoshoz.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook