Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása óta nem rendeződött a menzeszem és 90 napnál is több idő óta semmi. Most pár csepp. Mi lehet ez? fórum

Fogamzásgátló abbahagyása óta nem rendeződött a menzeszem és 90 napnál is több idő óta semmi. Most pár csepp. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. jún. 2. 14:14

valószínűleg magas a prolaktin szinted

azonnal menj nődokihoz

kapsz norcolutot

és elküldenek hormont nézetni

menj el

37. edikee (válaszként erre: 29. - Dubadri)
2010. jún. 2. 14:02

jaaj most nezem a papirom nekem is kert az orvos prolactint az van a papirra irva hogy: 173,4 miu/1 25,2-628,5 ez sok

???


meg meg kért öszradiol, progeszteron,tesztoszeron.lh,fsh

36. edikee (válaszként erre: 34. - Dubadri)
2010. jún. 2. 13:57
szió holnap megyek vissza dokihoz. de csak vervetel eredmenyt viszek h nezze meg.... de en ugy mentem hozzá h januárban volt meg utoljára február vegen csak pár csepp ami szóval semmi. de elöttee megvolt mert 2009 majusa ota folyamatosan minden honapba volt elotte nem volt kb 1 évig a doki erre azt mondta h 100 nöböl sajnos egy kettonek igy hat a gyógyszer szervezetére...felek mostmar a vervetel eredmenyetöl annyi sok szam van rajta.....
35. edikee (válaszként erre: 33. - Pidiko)
2010. jún. 2. 13:51
szióén is megyek holnap dokihoz de az enyem egy nagy.....ugyhogy csak a vervetel erdemenyt viszem vissza es elmegyek a régi dokimhoz az maganorvos be sokkal jobb es bizok benne...
34. dubadri (válaszként erre: 32. - Edikee)
2010. jún. 2. 11:31

bocsi,nem tudom tőlem kérdeztél-e,de válaszolok :)

Én Triodenat szedtem sokáig,utána pár évig Milligest-et.

Nekem vérvételből derült ki,hogy "baj" van.

Szerintem,ha nincs semmi bajod,és mégsem esel teherbe,menj el egy olyan dokihoz,aki inszeminációval,esetleg lombikkal foglalkozik,hátha ő tud segíteni.

33. pidiko (válaszként erre: 32. - Edikee)
2010. jún. 2. 10:23

Szia!

Nálam is hasonló a helyzet én milligestet szedtem és most tartok ott hogy másfél hete van is valami megint meg nincs is előtte 3 hónapig semmi jövőhétre kaptam időpontot dokihoz reméljük mond majd valami okosat nem úgy mint a másik.és abban is reménykedek hogy nem rosszat mond

32. edikee
2010. jún. 1. 22:16

sziasztok megkérdezhetem milyen fogamzasgatlot szedtél???

fontos lenne mert nekem is van ilyen problémám én voltam orvosnál is en 2 éve hagytam abba a gyógyszert en meliannet szedtem 1 evig nem volt mensim utana minden hónapban pár nap késessel megjött de viszont januar óta semmi mi is babat akARUNKDE VISTONT GOMBOLYODOK ÉS VANNAK OLYAN JELEIM IS MINTHA TERHES LENNEK DE EGY HONAPJA TÖBB IS VOLTAM EVVEL DOKINÁL MEGVIZSGALT ES SEMMI SAJNA...

31. dubadri (válaszként erre: 30. - Dinuss)
2010. jún. 1. 13:42
Hát biztos nem lesz egyszerű 3 manóval,de remélem sikerrel fogjuk venni az akadályokat! :)
30. Dinuss (válaszként erre: 29. - Dubadri)
2010. jún. 1. 11:22
Azta mindenit!!!!Nem lesz semmi harom babaval!!!Kitartast nektek es sok sikert!!!
2010. jún. 1. 11:00

Sziasztok!

Nekem a fog.gátló abbahagyása után kb 1,5 évig nem volt mensim. :(

kb. 4. hónap után kaptam norcolutot,attól egypicit megjött,ekkor el kellett mennem 3x vérvételre,és ott derült ki,hogy iszonyat magas volt a prolaktin szint a véremben. Ezután endokrinológushoz jártam havonta,ő Bromocriptint írt fel,fokozatosan emelve az adagot napi 2x2-ig.És kb 1,5 év után megjött!!!! :)

Ehhez képest eltelt 7 hónap,csomó orvosi vizsgálat,és 1 inszemináció,aminek az eredménye HÁRMASIKREK!!!!! :)

Most vagyok 19 hetes! :)

Tehát kitartás mindenkinek!!!

28. Dinuss (válaszként erre: 26. - Pidiko)
2010. máj. 26. 17:37
Nem,mert kulfodlre koltoztem idokozben es nem ismertem dokit itt.Csak akkor vettem komolyan amikor ejjel begorcsoltem amikor megjott es a mento vitt el.Utana mar kerestem egy orvost es o mondta!Szerintem ezt te ne vard meg.
27. L.Niki18 (válaszként erre: 25. - Pidiko)
2010. máj. 26. 14:43

Akkor sok szerencsét! Most mennem kell! Mindenkinek szép napot! :o)

Sziasztok!

26. pidiko (válaszként erre: 22. - Dinuss)
2010. máj. 26. 14:40
szia és csinált neked valamit vele a doki?
25. pidiko
2010. máj. 26. 14:30
nem bántottál meg teljesen igazad van csak mostanában minden összevissza volt körülöttem költözés még háziorvosom sem volt itt az új helyen nemhogy nődokim de már elindultam az úton elvileg van időpontom dokihoz
24. L.Niki18 (válaszként erre: 16. - Pidiko)
2010. máj. 26. 14:28
Értem már. De szerintem akkor is a legközelebbi nőgyógyászhoz akkor is el kellett volna menned. Amint tudsz menj el!
23. L.Niki18 (válaszként erre: 10. - Pidiko)
2010. máj. 26. 14:27
NEM bántásból, de miért nem mentél már el a nőgyógyászodhoz? Már rég el kellett volna menned. Ezért lehet kapni fogsz a dokitól még. Igaza lesz! Egyébként szerintem sem vagy terhes! Bár sosem tudni!
22. Dinuss (válaszként erre: 21. - Pidiko)
2010. máj. 26. 14:23
Nekem ket es fel ev utan kezdtek el beindulni a petefeszkeim.Addig nekem is az volt mint neked.Keress fel egy dokit minel elobb.
21. pidiko
2010. máj. 26. 14:19
már 1 évnél tartok sajnos:(
2010. máj. 26. 14:18
Valószínűleg felbomlott az egész hormonháztartásod,de meg kell hogy jöjjön,mert az nem egészséges,hogy nincs mensid! Szerintem akár egy év is lehet,mire helyreáll a rend a szervezetedbe!
19. pidiko
2010. máj. 26. 14:17
azért köszönöm a válaszokat
18. pidiko
2010. máj. 26. 14:15
mikor már egyszer jártam ilyennel dokinál akkor bejelentette hogy ír gyógyszert/norcolut/ és ha később is lesz valami bajom menjek vissza még csak laborba sem küldött meg semmi ja de uh az volt ott mindent rendben talált
2010. máj. 26. 14:13
Már csak azért is célszerű orvoshoz menni,mert 90nap az nagyon sok idő! Nem hiába vagyunk úgy beállítva,hogy havonta kell véreznünk! :)
16. pidiko
2010. máj. 26. 14:12
már egy ideje készülök dokihoz csak még nem találtam megfelelőt mert most költöztünk és nem ismerek még erre senkit a régi doki meg nagyon nem jött be nekem. de eldöntöttem hogyha lesz egy csomó időm utánnajárni akkor nyakamba kapom a közeli helyeket és keresek egy dokit mert nagyon idegesít ez a helyzet
2010. máj. 26. 14:10
Szerintem nem vagy terhes. A tabletta abbahagyása nagyon fel tudja borítani a hormonháztartást valószínűleg amiatt van. De a legbiztosabb, ha elmész a dokidhoz és megvizsgál.
2010. máj. 26. 14:09
Szerintem doki, önmagában azért is mert olyan régóta nem jött meg.
2010. máj. 26. 14:09

doki jobban tudja, ilyen gondokkal nem szabad otthon ülni. Az itt kapott válaszok sem 100%-osak, mert mindenki más.


Szerintem csak zavaros lett a havid, nekem is az lett a bogyi kihagyása után. Mindig késik, de nem ennyit, csak 10 napot max. Ez sem kellene, de nekem sose volt rendszeres, csak amíg bogyiztam.

Ha meg most fáj az alhasad meg pecsételsz, akk az lehet, hogy valami haviféleség, csak megvan zavarodva.

12. rekag (válaszként erre: 10. - Pidiko)
2010. máj. 26. 14:08
lehet hogy szeretkezés közben megsérült a hüvelyfal és attól van a vérzés. beágyazódásos vérzés nem lehet, mert az kb. 1 hétre rá jelentkezne. vagy az is lehet hogy lassanként megjön a menzeszed.
11. Tamara2009 (válaszként erre: 10. - Pidiko)
2010. máj. 26. 14:07
Nem feltétlenül terhesség,főleg úgy hogy negatív a teszted! Lehet,hogy megsértett a párod. Menj dokihoz,az a biztos!
10. pidiko
2010. máj. 26. 14:06
Fogamzásgátló abbahagyása óta nem rendeződött a menzeszem és most ott tartok hogy 90 napnál is több idő óta semmi és a tesztek is negatívak. Viszont csütörtökön este együtt voltunk a párommal és utána észre vettem hogy picit vérzek /ilyen még sose volt/ majd másnaptól csak napi egy két csepp /épp hogy bepiszkolja az alsóneműm/ folyik ki belőlem. Az alhasam fáj szúrogat néha. Mi lehet ez?
2010. máj. 26. 14:04
ez olyan mint a szösz:-) nem látjátok:-DDDD
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook