Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása 3 nap után fórum

Fogamzásgátló abbahagyása 3 nap után (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 621bb5db60)
2021. jún. 24. 10:44
De hisz egy levél az pont 3 hétug tart és akkor gond nélkül be lehet fejezni.
2021. jún. 24. 08:34
Ne vegyél be többet! 3 nap az semmi. Én anno 3 hét után tettem le, mert olyan erős aurás migrént okozott, hogy nem tudtam beszélni és a kezeimet sem tudtam mozgatni.
2021. jún. 23. 22:05
Köszönöm a válaszod. Meglátom mi lesz. Mikor beveszem utána kevésbé fáj. Majd másnap délelőtt már kezd fájni. És egyre erősödik ahogy közeledik a másik tabletta bevételének ideje. Beveszem és utána kezd megint jobb lenni.
8. Zsifi1 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 21:48
Közben, azonnal le kellett tennem. Beparáztatott a doki, hogy az nagyon gáz, ami a májamon van és tegyem le rögtön. Nem tudom, hanyadik szem volt épp, mert már lassan 5 éve.
2021. jún. 23. 20:59
Te is a levél közben hagytad abba? Vagy végigszedted az utolsó levelet?
2021. jún. 23. 20:53
Tavaly menzesz 5.napján próbáltam a hüvelygyűrűt. Egy nap után le kellett vennem ugyanezért. Akkor pár nap múlva megint megjött.És kb még 1 hétig nem múlt el a fájdalom. Utána minden rendben volt. Csak most már 3 szemet bevettem és félek, hogy nagyon megkavarodik a dolog.
2021. jún. 23. 20:49
Én nem szedhetek FNH miatt, amit állítólag pont a gyógyszer okozott, amit sajnos évekig szedtem. Szerintem, ha már most rosszat tapasztalsz, akkor inkább tedd le. Ne adj Isten bekavar a következő haviba, de aztán szerintem nem fog. Nekem is ez tűnt amúgy a legegyszerűbb védekezésnek, de hála más módja is van. Nehogy több bajod legyen aztán a későbbiekben, esetleg maradandó "károsodások". Én milligestet szedtem anno. Esetleg beszélhetsz az orvosoddal is, hogy miket tapasztalsz. Azért nem vagyok zseni a témában, de úgy vagyok vele, hogy ha valamit nem muszáj, akkor inkább ne szedjük.
2021. jún. 23. 20:44
Mercilont írtak fel. Te hányadik tablettánál hagytad abba? Utána megint pár nap múlva megjött?
2021. jún. 23. 20:40
Igen ez az első levél. 2 éve nem szedtem semmit. Azért hagynám abba mert 2 éve 2 hónap szedés után olyan fájdalmaim voltak, hogy hónapokig nem múltak el. Tönkre tette a mindennapjaimat hónapokon át az elviselhetetlen fájdalom. Most meg akartam próbálni hátha most beválik,de rettegek attól, hogy megint ugyanaz lesz. Mert hasonlóan fáj a hasam mint akkor. Hétfőn jött meg. Akkor kezdtem szedni. Ma vettem be a 3.szemet,de már az első szemtől fáj a hasam. M@skor csak első nap fáj a menzesz és el is múlik fájdalomcsillapítóval,de most az sem segít.
2. Zsifi1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 20:35
Szia! Csak most kezdeted el szedni? Ha igen, szerintem ennyi semmit nem befolyásol. Velem 8-10 év után egyik napról a másikra rakatták le. Bár babám még nincs, nem tudom, hogy azon a téren mit befolyásolt volna, de nekem egyébként nem kavart be. Nyilván ez egyéni is lehet, meg függhet attól, hogy milyen hormontartalmú bogyót szedtél.
2021. jún. 23. 20:12

Sziasztok!

Hétfőn jött meg a menzeszem és aznap elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. Ma vettem be a 3.szemet,de nagyon fáj a hasam, méhem.Abbahagyhatom 3 szem után a szedését? Minden egyes szemmel erősödik a fájdalom. Még van vérzésem. Mi történhet ha 3 szem után abbahagyom?Megkeveredik a hirmonháztartás? Tapasztalt valaki ilyet?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook