Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlási módszerek fórum

Fogamzásgátlási módszerek (beszélgetős fórum)


2020. nov. 23. 16:13

Mi simán óvszert használunk, nem volt eddig gond, csak jó lenne elhagyni.

Ha vége a Covidnak szerintem rézgyöngyöm lesz vagy kitanulom addig a termékenységtudatot Jankától.

5. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 10. 14:03
Megszakítás, 6 évig bejött. 🤷‍♀️ Aztán jött a baba, de tervezetten.
4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 10. 13:42

A korod miatt nem ajanlott a tabi, spiralt nem akarsz, szokj hozza a gumihoz


Nekem mas spiralom volt, es nem annak a bizonyitott hibaja, de ket mehnyalkahartya gyulladasom volt.

Ennek ellenere hiszem, hogy jo, csak nem nekem.


En gumit hasznalok, es ha vegre ennek a covid-os hulyesegnek vege, a partnerem elkotteti magat.

2020. nov. 10. 10:32
Én Caya pesszáriumot és hozzá spermicid gélt használtam (most babát várok, tervezetten, szóval most ezért nem kell), de ez legalább hormonmentes. Egyszer próbáltam fogamzásgàtlót szedni, de durva aurás migrénem lett tőle, begörcsöltek a kezeim és beszélni sem tudtam, így abbahagytam. A dokim is azt mondta, hogy akkor a hormontartalmú dolgok nálam kizárva. Próbáltam a pharmatex kúpot, de az annyira kicsípett engem és a páromat is, hogy azt is hagytuk. Vettem méhszájsapkát is, de az túl kemény volt, a párom érezte. Az óvszer lett volna még jó, de az meg csődbe vitt volna minket. 😄😋 Mivel pontos a ciklusom, így mindig tudtam, mikor kell nagyon vigyáznunk. A pesszárium bevált, könnyen felteszem, könnyen kiveszem, egyikünk sem érzi. Nyilván a spontaneitásba belerondít (mondjuk az óvszer is) de inkább ez, mint egy baleset. Tartós kapcsolatban élőknek szerintem jó megoldás.
2020. nov. 10. 10:02

Szia!

Mindenki másra esküszik. Van aki a gyógyszerre, van aki a spirálra, van aki hüvelygyűrűre.

A pharmatexről sokat hallottam, sajnos nagy részben rosszat. Sok a "pharmatex bébi".

Én fogamzásgátlót szedek, 15 éve már. Az orvosom esküszik arra, hogy a mai gyógyszerek, habár hormontartalmúak, nem okoznak gondot hosszú távon se. Nekem pl ez vált be.

Nézegettem egy időben a rézgyöngyös spirált, tetszett, amit olvastam róla, de a nőgyógyászom azt se ajánlotta nekem. Állandó gyulladásban tart, ami nem egészséges.

2020. nov. 10. 09:55
Sziasztok! 34 éves vagyok és 2 hónapja vetettem le a miréna spirált (5 évig volt fent, már nem szeretném újra) és szeretném kérdezni, hogy Ti milyen fogamzásgátló módszereket használtok és mi az ami mostanában ajánlott? A pharmatex hüvelykrém plusz óvszer kombón gondolkozom, de hosszú távon nem akarom ezt így alkalmazni, ezért szeretnék ötleteket kérni. Köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook