Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászt keresek hajszín leszíváshoz fórum

Fodrászt keresek hajszín leszíváshoz (beszélgetős fórum)


2010. szept. 27. 21:18
Már feltalálták azt a módszert amivel egyszerre, nem szőkítőporral történő hajszín világosítás történik. Legkíméletesebb beavatkozás és tényleg semmi szőkítőpor és a legfontosabb nem kell levágni 10 cm-ert. Remélem tudtam tanácsot adni akik hasonló megoldást keresnek.
2010. aug. 4. 16:35

Bár ez a fórum nem lett túl zsúfolt, de hátha valaki ide téved még és érdekelt ebben a témában

Bizti, hogy is mondjam, nem túl hozzá értő hozzászólását nem firtatnám.

Tegnap megtörtént a hajleszívásom és 7 évi feketeség után középbarna lettem:) A hajam nem károsodott egyáltalán és vágni se kellett belőle. Ha jó szakemberhez mész nem lehet gond! Nekem göndör hajam van, ez a fajta sokkal szárazabb és sérülékenyebb, de ez se volt probléma.

2010. ápr. 18. 14:45
Nincs rá módszer,hiába is keresed! le rövidre és majd meg nő! lehet nem is ártana meg egy új fizura(nem bántásképpen)és te is jól fogod magad éretzni .Legalábbis a hajad nem lesz össze vissza törve!
2010. ápr. 18. 12:48

Sziasztok!


Keresek egy olyan fodrászt, aki rendesen letudja szedni a mostani festett sötétbarna színt a hajamról a lehető legkisebb károsodással. Sajnos akinél voltam kicsit félt, hogy tönkre teszi a hajam ennek az lett a végeredménye, hogy legalább 4 színű virított a fejem a szőkétől a feketéig , így újra visszatértem a sötét színhez. Ennek már több mint másfél éve úgy gondolom ez már elég pihenő.

Összegezve: olyan fodrász kellene akiről biztosan tudod, hogy ért ehhez (esetleg van nála tapasztalatod ezzel kapcsolatban). Ami még fontos Bp vagy környéke az ideális terep nekem ill. ha megfizethető áron dolgozik annak is örülnék:)


Mindenkinek előre is köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook