Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Főállású anyasági mellett járhatok iskolába? fórum

Főállású anyasági mellett járhatok iskolába? (tudásbázis kérdés)


10. dominika 0908 (válaszként erre: 9. - Guruljka)
2016. szept. 7. 22:31

Vezetékes nincs, nem kértem a csomagba mert előfizus vagyok! ;)

Nem mondasz rossz ötletet, most nézegettem a levelezőket is de még nem találtam olyat ami felkeltette volna az érdeklődésemet bár csak futtába nézelődtem, de ha lesz egy kis időm neki feszülök ! 😁

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Dominika 0908)
2016. szept. 7. 14:02

A neten tényleg nincs semmi.


De telefonszámokat találhatsz, és felhívod mint érdeklődő. Én így szoktam. :D


Igaz, vezetékes telefonom is van, és így a legtöbb hivatalt ingyen tudom hívni.

8. dominika 0908 (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2016. szept. 6. 21:28
Köszi a tippet, nézelődök a neten is de semmi infó!
2016. szept. 6. 21:09

Szerintem ezt vagy az oktatást szervező iroda, vagy akár a legközelebbi munkaügyi központ, vagy családsegítő fogja tudni.


Én nem hiszem, hogy el lehet tiltani valakit a tanulástól, de dolgoznia lehet!

6. dominika 0908 (válaszként erre: 5. - Jozsi.38)
2016. szept. 6. 21:02
Az esti és a levelezői kilőve...igen találtam kedvezőt a munkaügyin keresztül csak azt nem tudom hogy csinálhatom e a főállású anyasági mellett vagy elveszik vagy esetleg arra az időre meg lehet e szüntetni, mert nyilván két helyről nem folyosítanak...
2016. szept. 6. 20:41
Mindenkinek lehet két OKJ-s végzettsége, de nem értem, mit akarsz. Nappali tagozatosként tanulni, nem estin, vagy levelezőin? Mert ha nappalin végzed, akkor jó eséllyel nem tarthatod meg a Gyet-et, vagy a munkaügyi központ által támogatott végzések valamelyikét szeretnéd elvégezni? Mert akkor az megint egy másik kategória. Ha estin vagy levelezőin csinálod, nincs akadálya a Gyet mellett elvégezni
4. dominika 0908 (válaszként erre: 2. - Jozsi.38)
2016. szept. 6. 20:31
Van államilag támogatott OKJ ha azt szeretném csinálni akkor szerintem elviszik a főállásút...azt nem tudom hogy arra az időre esetleg meg lehet e szüntetni és újra igénybe venni ha nem helyezkedik el?!
3. dominika 0908 (válaszként erre: 2. - Jozsi.38)
2016. szept. 6. 20:28
Hallottam olyat is, hogy hogy akkor nem jár a főállású anyasági?! Megmondom őszintén hogy semmi információt nem találtam a neten róla!
2016. szept. 6. 20:15
ha nem nappali tagozaton végzed, egész nyugodtan
2016. szept. 6. 20:06
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy valakinek van e információja arról, hogy főállású anyasági mellett végeztetek e OKJ tanfolyamot vagy bármilyen iskolát anélkül, hogy le kelljen mondanom? Nem tudom hogy működik ez...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook