Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiú vagy lány? fórum

Fiú vagy lány? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 26. 23:45
Sziasztok! Nekünk a 17.héten 4d-n mondták hogy lányzó lesz, majd a sima khzi uhn is ezt mondtàk a 18.héten idézem az uhs nénit: se fütyit se zacsit nem làtok :) azért mégegyszer látni szerettem volna a 31.hèten egy kis noszogatással de kirakta a puniját. Ha a doki azt mondta van ott vmi akkor könnyen lehet ott fütyi, de a zsinort is nézhette annak. Várjatok mèg egy pàr hetet és menjetek el 4dre. A csodabentnèl nagyon aranyosak, csak ajànlani tudom mindenkinek őket, bàr tudom nem pesten laktok. Szèp estét és jó babavárást mindenkinek. Üdv 37h km
2014. nov. 26. 17:20
A tesom azt mondja tuti fiu! Neki már a 13 dik héten 3 D én meg mondtàk hogy làny! És hogy neki semmi nem volt ott ami egy fütykősre hasonlitana!!
2014. nov. 26. 13:27

18. héten általaban már látszik,ha fiú.

Lányokat nehezebb beazonosítani.

2014. nov. 26. 12:15
Nyilván hogy oda leszek érte ! :) de nekem is az a gyanum hogy fiu lesz mivel a doki látott ott valamit .....
19. anya4005 (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2014. nov. 26. 11:22

Én magamnak semmilyen gyereket nem tudtam volna elképzelni,mégis imádom a 2 fiamat :-)))!!!

Amúgy a kicsimnél a 12. héten,sima UH-n azt mondta,a doki,hogy visszaadja a diplomáját,ha nem fiú: gyakorlatilag egy nagy kuki volt csak a kijelzőn! A nagynál húzták,vonták,mert mindig eldugta,milye van,és szinte csak a finisben derült ki,hogy fiú. Igaz,mindkettőjüknél tudtam,ki lakik odabent,már az első dokilátogatás elött-megérzés!

De hidd el,mindegy,hogy fiú vagy lány,úgyis beleszeretsz,ahogy megérinted!!! Azért ne legyen már holnap minden rózsaszín,várj a következő vizsgálatig!!! :-)

18. 09d0a2c098 (válaszként erre: 1. - Marianna0917)
2014. nov. 26. 11:13

4D Uh mindent megmutatna 120%-osan.

20-25. hét közt menj el egy 4D-s vizsgálatra és kifog derülni. :)

17. 1kata
2014. nov. 26. 11:12

Meg siman lehet, hogy lanyod lesz. Ha fiu azt altalaban hamarabb meg tudjak mondani.

Nekem a 12.heti uh-n mondtak mar, hogy valoszinuleg fiuk, aztan a 16.heten mar teljesen biztosra mondtak.

A lanyomnal meg meg a 20.heten sem tudtak megmondani, azt mondtak inkabb lany mint fiu, de meg barmi lehet.

16. Anne33 (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2014. nov. 26. 11:05

Szerintem ezek alapján valószínű hogy fiú. Persze-persze ilyenkor még van amelyik orvos azt mondja nem tuti, de azért lehet azt látni.

Nekem van egy kisfiam, most 20. hetes terhes vagyok. 17 héten uh-n azt mondta nem akar semmit mondani a nemére, mert ilyenkor még nem lehet biztosat mondani, de inkább fiú mint lány, de ne vegyen készpénznek. 19 héten már hatarzottan fiút mondott. Illetve ha nem mondja, már akkor is láttam volna a 17. hetin is, hisz az előző is fiú és tudom hogy mit kell látni.

15. juju
2014. nov. 26. 10:17
Nekem 4(!) ultrahangon mondták,hogy kislány.Holott én biztos voltam abban,hogy kisfiam lesz. a 36.héten megnézett egy orvos,és közölte,hogy kisfiú! a második terhességemnél nem is hittem el,hogy tényleg kislány,csak amikor már megszületett.
2014. nov. 26. 09:56

Én is kislányt "szerettem" volna elsőre! Mindig azt hittem lányom lesz. Fiam lett, azóta már kettő is, nem cserélném őket hat lányra sem.

Hidd el, nem számít a neme!

Boldog babavárást!

13. marianna0917 (válaszként erre: 12. - Vikyci)
2014. nov. 26. 09:39
Remèlem ezt most nem komolyan kérdezted!!! :( szerinted ??? Nem fogom szeretni a saját gyerekem ??
12. Vikyci
2014. nov. 26. 09:37
És ha fiú lesz, akkor nem is fogod szeretni?
11. *HoldViola* (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2014. nov. 26. 09:37

Van, de barátkozz a fiú gondolatával is mert őt is ugyanúgy imádni fogod és mert lehet lányod utána is, ha ő kisfiú.. :)


De megértelek, én is nagyon vágytam kislányra.. :) De ez a vágy csak egy bizonyos határig okés..

10. b00d33e65c (válaszként erre: 8. - Marianna0917)
2014. nov. 26. 09:35

Mindig csak akkor biztos,ha már megszületett!

Egyébként engem mindenki,még én magam is csak fiús anyukának tudott elképzelni,és itt van az én kis cserfes csajom,akit nem lehet nem imádni!!Ő az életem! :)

2014. nov. 26. 09:34

Ha 50%-ot mondott, akkor simán van esélyed kislányra.

Szerintem lányod lesz;)

2014. nov. 26. 09:32
Akkor még van esélyem kis lànyra ? Gondoljátok ha a fiu biztosan akkor azt negtudták volna már most mondani? Amugy mindenki azt mondja hogy csak lányt tudnának nekem el képzelni és én magam is igy vagyok! Már gyerek korom ota ez a kép van a fejembe hogy lányom van ! Ha beszélek a babárol vagy csak ha rá gondolok lány van a fejembe! Ha baba boltba vagyok automatikusan a lány cuccokat pillantom meg elöször! Persze imádni fogom ha fiu lesz akkor is :) max szoknyába fog járni!! :))) de életem vágya egy kis lány!!
2014. nov. 26. 09:21
Pontosan.
6. *HoldViola* (válaszként erre: 1. - Marianna0917)
2014. nov. 26. 09:20
Az nem csonk hanem csikló, igen, hasonlít a fütyire, bár ilyenkorra már azért annyira nem... de a köldökzsinórt lehet fütyinek nézni..
2014. nov. 26. 09:16
Nekem 18 hetesen mondták hogy kislány.Rózsaszín lett még a jövő hét is.33. heti UH.-on a doki a fejkörméret alapján azt mondta fiú.Nem mutatta meg magát akkor,így a fejkörméretre hagyatkoztak.Tök jó,rózsaszín minden.Hagytuk,nem vettünk mást.39.héten megszületett az én gyönyörű lányom. :D
2014. nov. 26. 09:11
Szia,ha nem látja tisztán a fütyit,akkor simán lehet kislány.A lányokat szokták,nehezebben beazonositani.Szerintemn18 hetesen már simán látszana ha kisfiú:-) Nekem 17 hetesen nem tudtak megmondani 4 dn,de 19 hetesen sima uhn látták hogy kislány:-)
2014. nov. 26. 09:09
2014. nov. 26. 09:09

Akkor most csinál egy lilakáposzta tesztet!


Mindent visz! :)

2014. nov. 26. 09:08

Kérdés: 18 hetes kis mama vagyok , tegnap voltunk orvosnàl ! Reménykedtem meg tudják mondani mi lesz! De a doktor annyit mondott hogy hááát van ott valami ami fütyire hasonlit de hogy a 20 dik hétig van ott valami csonk is és hogy az is lehet! Ausztriában élek nem

Igazán értettem ezt és nem kérdezösködtem tovább! Ti hallottatok már ilyen csonkrol?milyen csonk az ott? Vagy ha nincs ilyen akkor fiu? Azt mondta még mindig 50-50 % ! Nem értem! Mondjuk kis lányt szeretnék nagyon! Szerintetek akkor most ...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook