Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiú-lány barátság...megmaradhat örökre csak barátságnak? fórum

Fiú-lány barátság...megmaradhat örökre csak barátságnak? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. máj. 9. 18:03
Ahogy Karinty írta volt: van-e nő és férfi között igaz barátság, s ha igen, miért nincs? :)
11. de6dcdc43c (válaszként erre: 5. - Alexaa87)
2011. máj. 9. 18:02
Nálad már több van mint barátság, mert észrevetted mint Férfi.
2011. máj. 9. 18:02
mondjuk nálunk nincs ez a nagy lelkizés mert ahogy írtam ő nagyon zárkozott.de mindenkivel ilyen.mi inkább elhülyülünk jól érezzük magunkat.nagyon ritka hogy csak egy pár szt is beszélne a bajairól...azt is max csak ha 2esben vagyunk 2 szóban...és ennyi kb.mégis én is nagyon kötődök hozzá mert nagyon bírom őt nem véletlen vagyunk már 5 éve ilyen viszonyban.sokszor megfogalmazodott bennem a kérdés hogy mi van ha nem csak barátság ez,de mivel neki is volt valakije és nekem is igy ugy gondoltam hogy ugyis a párját szereti(ami igaz is csak azért nem ilyen egyszerű a dolog...)meg persze én is a páromat szerettem.de ez a hétvége most nekem kicsit durva volt tőle...és azért tőle mer aki még megölelni sem mer egyszer csk majdnem kiköt a számba...érdekes
9. artista bonita (válaszként erre: 6. - Reload)
2011. máj. 9. 17:59
ez nagyon jó!!
2011. máj. 9. 17:59
Nekem lassan 11 éve fiú a legjobb barátom. Sosem volt köztünk több és soha nem is gondoltam arra, hogy lehetne. Szerintem ő sem. Mindent vele beszélek meg. Én hiszek benne, hogy létezik. Ha van kölcsönös vonzalom akkor szerintem abból egy nagyon jó párkapcsolat születhet. Viszont ha csak az egyik fél részéről van ez meg akkor neki kell mérlegelnie, hogy elfogadja e azt, hogy csak barátok lehetnek vagy nem. Ha nem akkor nagy eséllyel vége a barátságnak is.
2011. máj. 9. 17:58
Nem létezik...Sajnos nálam is a tapasztalatról van szó...Egy ideig működött ugyan,de a végén már volt olyan érzésem,hogy jobban kötődök hozzá,mint a páromhoz...Aztán ennek jelei is voltak,és történtek dolgok,Ma már visszagondolva meg is bántam.Mert már nincs meg a barátságunk,és már nem ugy beszélgetünk,mint régen...Arra volt csak jó,hogy rájöjjek ,szeretem a párom...De megbántam,h nem tudtunk barátok maradni.Ugyhogy ilyen nncs hogy fiu-lány barátság!Sajnos...
6. reload (válaszként erre: 1. - Alexaa87)
2011. máj. 9. 17:55

Karinthy-nak van egy szuper mondása/kérdése:

Lehet-e férfi és nő között barátság, és ha igen, miért nem? :)

2011. máj. 9. 17:54

sakuchery: jelek hát....4-5 éve vagyunk jóba...ő egy iszonyat zárkozott ember tehát nem lelkizünk meg semmi.nagyon nehezen nyílik meg kb csak akkor ha iszik amugy senkinek...aztán ettől függetlenül ha valami lelki baja van mindig előkerülök neki(addig se tünik el csak olyankor többször keres)sose sír mindig mutatja a keményet sztem csak a társaságomra vágyik...sokszor célozgat arra h bejövök neki de sose tudom h csak poén képpen vagy nem.viszont engem tisztel...alig mer megölelni pedig volt már,hogy akarta és megtette és mondta h ezt most alig merte megtenni...múlt hét szombaton elmentünk bulizni és hát kb 3x akart lekapni de nem hagytam magam.másnap hivott h ugye nem haragszok e rá meg nagyon reméli hogy nem tett semmi olyat amivel magára haragitott volna..persze angyali hangon...más csajjal is volt h lekavart de náluk kb lesz*rta h haragszanak e rá viszont nálam mostanáűban folyton ez a téma h ugye nem tett semmit meg ugye nem haragszok rá...végülis mivel más sajjal is megcsinálta lehet h csak szórakozás vagy hülyités...csk engem tuti jobban tisztel...bonyolult ember igy a helyzetet is bonyolult leirni xD

Baybanya: Nagyon sajnálom hogy igy történt :( én mondjuk eldöntöttem már magamba egy régi helyzet tanulságából,hogy nem fogok egy barátságot elrontani kapcsolattal.de persze ehez is tapasztalat kell...:) remélem neked se lesz több ilyen

2011. máj. 9. 17:52

Szia


volt egy fiu,aki 4évig volt szerelmes belém,akkoriban még barátomként tekintettem.Aztán 4 év után összejöttem vele,h milyen végül 2 ho lett belőle,de azután ujra barátok lettünk. Sztem ne ronts el egy barátságot,ha igen akkor fontold meg mert lehet h soha nem lesz ilyen jo barátok,én mázlista vagyok,hogy ujra barátok lettünk..

3. BayBanya (válaszként erre: 1. - Alexaa87)
2011. máj. 9. 17:46

Szia!

Évekig abban a hitben éltem, hogy igenis létezik barátság fiú és lány között.

Nekem is volt ilyen barátom. Gyönyörű volt, csodás volt és őszinte.

De sajnos túlmentünk a barátságon. :(

Hogy mik voltak a jelek?

Bármit megtett volna értem ... itt már gyanakodtam. De már késő volt :S

Azóta a baráti - és mindennemű - kapcsolatnak annyi :((

Igaz, van még egy "barátom", akit bátyámként szeretek ... de Őt már valóban testvéremnek tekintem ... szóval vele sem a barátság a megfelelő szó ...

2011. máj. 9. 17:39
Mi van nálatok? ird le hátha tudnk segíteni:)
2011. máj. 9. 17:37

sziasztok!

Azért nyitottam ezt a fórumot mert tapasztalatokra lennék kíváncsi,hogy kinek van olyan ellenkező nemű barátja akivel tényleg soha semmi többre nem gondoltak...lehetséges ez?vagy idő múltán elgondolkodnak azon,hogy lehetne több is köztük,mint barátság?Mik azok a jelek amik már egyértelmüen nem barátiak?(nem a kilóméterekről ordító jelekre gondolok :))

előre is köszönöm a válaszokat:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook