Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Finnorszagi magyarok! fórum

Finnorszagi magyarok! (beszélgetős fórum)


6. ffb280d26f (válaszként erre: 5. - Ffb280d26f)
2012. máj. 1. 14:06
Mi is eltunk mar mindenfele, szerintem sokat az ad embernek, olyasmit, amit mashogy nem lehetne megszerezni. Hany eves a gyerkoc? Egyebkent a sved oktatas eleg hangsulyos, meg sok minden teljesen olyan,mint feletek.
5. ffb280d26f (válaszként erre: 4. - EBMZicke)
2012. máj. 1. 14:02
Igen, bar itt mindenhol beszelik a svedet, legalabbis sok helyen nem lehet nelkule es a finn nelkul allast betolteni. Aland szigeteken korlatozva van a nem alandiak ingatlanszerzese, es munkavallalas teren se egyszeru, mert ott is van kulon kitetel. Finn allampolgarsaggal valamivel konnyebb. Nekem is felkeltette az erdeklodesem, a ferjem finn. Nem lehet egyszeru a kicsinek, de cserebe multikulturalis lesz, vagyis mar az.:)
4. EBMZicke (válaszként erre: 3. - Ffb280d26f)
2012. máj. 1. 13:33

Szia!

Akkor lesz kesz a lany a sulival.Ö jart Nemetorszagba oviba,Norvegiaba es most Svedorszagba suliba.Szegeny ,mindig az volt,hogy megszokta a sulit,öszzebaratkozott a gyerekekkel...aztan költöztünk megint tovabb.

Mondjuk,a ferjem az Aland szigetekert van oda...kezdetnek az jo is lenne a sved nyelv miatt.

3. ffb280d26f (válaszként erre: 2. - EBMZicke)
2012. máj. 1. 13:06

Szia!:)


Isten hozott! Vegre valaki!:D


Irtad, hogy 6-7 ev mulva koltoztok. Nem kapkodjatok el. Miert olyan keson? Meselj kicsit magadrol,ha van kedved.:)

2012. máj. 1. 13:00
Meg nem..;)
2012. ápr. 30. 13:15
Kivancsi vagyok, vagytok e errefele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook