Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Filmajánló. Mi tetszett benne? Kinek ajánlod? Vagy, miért nem volt jó? fórum

Filmajánló. Mi tetszett benne? Kinek ajánlod? Vagy, miért nem volt jó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. júl. 1. 00:21

egy Gésa emlékiratai volt a könyv címe amiből a film készült most nem ugrik be a pontos címe...nagyon tetszett..


a HBO-n láttam az Anna és a király című filmet az is klassz volt...


de az Angol beteget nálam eddig semmi nem multa felül ebben a kategóriában...

9. Droma (válaszként erre: 2. - 5a5c6c6a02)
2007. júl. 1. 00:14
Hú,nekem az lenne a halálom,ha azt meg kellene néznem.Elkezdtem,de le is állíottam hamar.
8. Holnap (válaszként erre: 3. - Orsy27)
2007. júl. 1. 00:02
Középiskolás koromban láttam elősször, akkor annyira tényleg nem volt vésszes. Ma már, anyaként, borzasztó.
2007. jún. 30. 23:34
Hasutasok. Mai Magyar film. A vasutas hozzáállás paródiája. Amikor először láttam fáradt voltam, Hernádi Judit mellein kívül nem emlékeztem belőle másra. A barátaimnak viszont tetszett, ezért néztem meg újra. Másodjára már tudtam rajta nevetni, sőt. Megérte a második próbát. 1óra múlva Én ezt fogom nézni.
2007. jún. 29. 17:24
Erin Bronkovich Julia Robertssel.Sztem csúcs film,többször megnéztem már:)
5. 5464505f6a (válaszként erre: 2. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 29. 17:10

Az komoly film!

Szerintem remek A gépész c. film. Mindenképp nézzétek meg!

2007. jún. 29. 12:47
Keserű méz! Nagyon meredek film, de nekem tetszett. [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Hugh Grant[{[{[/A]}]}] az egyik főszereplő. Megdöbbentő történetet mond el a film és meglehetősen erotikus töltetű pszichodráma.
2007. jún. 29. 12:41
Az izgalmakat kedvelőknek: A kéz, amely a bölcsőt ringatja. A tv-ben ment, a főszerepben Rebecca De Mornay! Film egy bosszúálló babysitter-ről, ezért is kiáltották ki thrillernek, habár annyira azért nem vészes, de nagyon jó film, érdemes megnézni!
2007. jún. 29. 12:35
Butterfly Effect - Pillangó hatás! Ashton Kutcher-rel a föszerepben!Jó az ha megváltoztatod a múltadat,mii történhet ha sikerul, biztos, h jol valtoztattad meg?Nézd meg,sztem elgondolkodtató,ha szereted az ilyet, akkor neked talaltak ki,és Ashton hatalmasat alakít benne!
2007. jún. 29. 11:36
Bor, mámor, Provence. Egy pénzéhes bróker (Russell Crowe) visszatalálása az egyszerű és tiszta világba, sok gyermekkori emlék, némi romantika. Én szeretem azokat a filmeket, amelyekben bemutatják az egyéni értékítéletet, és annak változását. Ha van 150 perced, nézd meg, bár ennél több szól mellette.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook