Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Filmajánló. Mi tetszett benne? Kinek ajánlod? Vagy, miért nem volt jó? fórum

Filmajánló. Mi tetszett benne? Kinek ajánlod? Vagy, miért nem volt jó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. jún. 10. 15:46
Gothica
2009. jún. 10. 15:45
marley és én
68. eddit
2009. jún. 10. 15:44
Más világ
67. eddit (válaszként erre: 66. - 3c6742c14b)
2009. jún. 10. 15:44
1408
2009. jún. 10. 15:44

Ha bárki tud vmi jó filmet ajánlani az nyugodtan értesítsen! hogy milyen kategóriákra gondolok? Következőkre gondoltam:-Vigjáték, Akció, Horror!

Amit neked naon tetszett és ajánlanád másnak is! Várom a miharabbi válaszokat!


Szia(sztok)!

65. judy47
2009. máj. 5. 13:17
Én a régi filmeket kedvelem igazán:Az én lányom nem olyan,Állami áruház,Hippolit a lakáj.A mai filmek közül a HAIR,Jesus Krisztus supersztar,és a született feleségek.Agatha Cristit is szeretem.Dallast is megnézem.Vészhelyzet.A Discoveryn nézzétek meg a LOpos Majmok c. ismeretterjesztöt! Irto érdekes.
2009. máj. 5. 12:32

Kb egy hete láttam először: 12 majom (Twelve Monkeys).


Nagyon jó film, 10-ből 10 pont nálam! A színészek közül Bruce Willis és Brad Pitt ismertek. Csak azoknak ajánlom, akik szeretik a sci-fit!


Ami a legjobban tetszett, hogy a rendező (Terry Gilliam) szándéka szerint a film két síkon is értelmezhető. Ennél többet nem akarok írni, hogy ne lőjem le a film érdekességét, de a lényeg az, hogy érdemes megnézni, és szerintem többször is érdemes megnézni, én legalábbis még meg fogom.

63. Binky (válaszként erre: 58. - 2bc7365ec9)
2009. máj. 4. 20:45
ahhh Toby Stephens<3 imádom azt a drágát
2009. ápr. 30. 17:24

slumdog millionare tényleg nagyon nagyon jó!! érdemes moziba menni megnézni.

ami még nagyon jó film: lucky number slevin - talán az a magyar címe, hogy alivlági játékok.. ? (porton meglehet nézni)

na ez az egyik legjobb film amit az elmúlt 1 évben láttam...

2009. ápr. 30. 15:20
van vmi olyan film mostanság a mozikban, ami kihagyhatatlan?
2009. márc. 7. 17:30

Tegnap este lattam A "Slummdog Millinoare" , egy szuper film..lasd a 8 oskaros film..;) egy gettoban elo gyerek eletet mutatja be..aki eljut a "legyen on is milliomos" adasba es sok penzt nyer...nem okos, nem csal, nem szerencses...de megis minden valaszt tud...;)

csak azert megy el oda..mert biztosan tudja hogy regen latott szerelme nezi az adast...:)

happy and & love story

59. mr.az
2008. nov. 25. 16:28

Nem ártott volna megnéznem a film előtt az előző részét mert ez a folytatása és a memóriám nem a régi.Meglepő mert ez teljesen szokatlan a szériától. Az indítás, mint mindíg fergeteges autós üldözés,hajsza háztetőkön és leamortizálnak egy kupolát restauráló állványzatot.Belülről.

Látni sokat nemlehet,csak inkább pillanatokat elkapni,gondolom próbálták felpörgetni a nézőt.Engem sikerült,sík ideg lettem,mert amugy izgalmas az üldözés csak szemmel felfoghatatlan.

A többi szokásos,picit lapos és zavaros történet,robbanás sorozat és női alsóneműket párásító selytelmes,csábos,titokzatos kék szemek.

Egyszer meg lehet nézni,de tényleg ajánlott az előző résszel tisztába lenni,ki-kivel van,volt.

A Buci szinkron hangja meglepően passzol,de csak a hangja.

A reklámokból a mobil nem tetszett,de az autó,uaz a márka mint korábban, az bejönne.Bírnám azt a monde jót de ez a Kuga se rossz.

Quantum of Solace.

2008. nov. 18. 12:38
Most néztem mega a Jane Eyre-t a BBC-től, 2006-os. Négy epizód, de egyben érdemes megnézni. Sajnos a könyvet még nem olvastam, de most majd el fogom. Nagyon szép történet, bár azt hiszem inkább a nők fogják értékelni. Nekem nagyon tetszett.
57. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 56. - 2bc7365ec9)
2008. szept. 28. 20:32

Bocs, rosszul írtam a címet: Atonement

Magyarul: Vágy és vezeklés

2008. szept. 28. 20:30

Antonament (Lehet, hogy nem ez a magyar címe)


Romantikus történet a második világháborúban. Nekem nagyon tetszett. Érdekes hangulata van, főleg az elején.

2008. szept. 28. 19:11
Az Édes November és a Hideghegy!
2008. júl. 8. 19:13

Wanted- a vége nem tetszett

Hulk2- nagyon bejött

Kung Fu Panda - eszméletlen. A gyerekeseknek nagyon ajánlom

Legenda vagyok - szomorú a vége, de érdekes

53. fe6fe7671f (válaszként erre: 52. - Mr.az)
2008. júl. 7. 21:55

Hát persze, Szállnak a darvak, megtaláltam nemrég:


Tatjana Szamojlova játszotta, de csak ezt a részt találtam meg belőle, pedig tényleg az a nyírfás az örökre az emberben marad


[link]


itt elkezdheted, több részlet is van egymás után. :)

52. mr.az
2008. júl. 7. 21:17

Mihail Kalatozov:Szállnak a darvak. 1957


Tetszet,így harminc valahány év távlatából is,amikor először láttam.Tatjana Szamojlova volt a kedvenc szovjet színésznőm.Szép film.


Keresek egy filmet,egy régi szovjet filmet.Van egy jelenet benne,amikor a főhősnő egy nyírfa ligetben a fa derekába kapaszkodik ,forog vele a világ,az ég.Azt hittem ebben lessz,de tévedtem.

Látta valaki azt a filmet?

2008. ápr. 5. 14:39

Napsütötte Toscana (2003)

Harmincas írónő válása után Olaszországba megy kikapcsolódni, felejteni. Talán egy kicsit alkotói válságban is van. Megtetszik neki az olasz élet és hirtelen felindulásból megvásárol egy felújításra szoruló villát...

Könnyed történet egy saját útján járó emancipált amerikai nő európai "kalandjairól".

50. mr.az
2008. ápr. 5. 09:41

Kingdom,

Királyság.


Ez egy kökemény politikával telített akció film.

Még tavaj ősszel láttam,és az előző ajánló juttatta az eszembe.

Szerencsétlen amerikai kolóniát megtámadnak,pontosabban bomba merényletet hajtanak végre piknikező emberek ellen.

A jenkik maguk szeretnének a fejlett technikájukkal,módszereikkel vizsgálódni,de a helyi hatóságok"erősen" korlátozzák,sőt hátráltatják őket.

Ja,igen,fontos,a helyszín Szaudarábia.

Szóval,filmen igy még nem idegesítettem fel magam,akkora feszültség halmozódott fel bennem hogy robbanni tudtam volna.Az ok a kiszolgáltatottság érzése,nem az amcsikat sajnáltam,okoztak ők elég hasonló gondot bolygónk más részeiben,maga az érzés,hogy tehetetlen az ember.És az iszlám,az iszlám gondolkodás,félelmetes volt.A sötét középkor a XXI-ik században.Mielőtt bárki félre magyarázná,hasonló gondjaim vannak egy ortodoksz zsidóval vagy bigott katolikussal.

Szóval egy terrorista robbantás tetteseinek felkutatása,hogy mennyire realista az arab világ bemutatása nem tudom,félelmetes,a végén kemény autós üldözés,lövöldözés,akció.

Jó film,talán a Szirianához tudnám hasonlítani,akinek az bejött annak csak ajánlani tudom.

49. mr.az
2008. ápr. 5. 09:18

Charlie Wilson háborúja,

Tom Hanks főszereplésével.


Családi film lett nálunk belőle,müfaját tekintve vigjáték van feltüntetve,de amikor elolvastam a tartalom ismertetőt nem akartam elhinni.Afganisztáni konfliktus,amerikai részvétel,Érdekes lesssz,gondoltam.

De annál több lett,fergeteges vigjáték,szinte mindegyik snittjében eredti,sokszor helyzet komikum,de nem erőltetetten.Sziporkázó poénok.

Egy fricska az amerikai kormányzati,képviselői munkáról,politikusokról.Minden esetre némi politikai alap ismereteket igényel,jártasságot a nagyvilágban,de haláli jó film.

A valóság tartalmával igazából nem foglalkoztam,talán igy volt,nem az első nagy amcsi baklövés a világtörténelemben.

Mi jól szórakoztunk.

48. iriszb
2008. márc. 1. 14:12

"A MOSOLY"

(ázsiai film)

-elgondolkodtató és nagyon megható film...

-csak ajánlani tudom mindenkinek....

2008. jan. 4. 19:14

Az angol beteg.

A suttogó.(Robert Redford)

2008. jan. 4. 18:18

Funny games (a 2008as)

igaz még nem játszák de majd ha lessz mindenkinek ajánlom me GXXi jó

45. rexona
2007. nov. 1. 10:24

Az óceánjáró zongorista legendája.

Szép, kissé szomorú, egy emberéletről szól.

44. vivaespanya (válaszként erre: 39. - 25c0404375)
2007. okt. 28. 12:48
Melyik az Igazabol szerelem?
2007. okt. 23. 15:57
engem nagyon meghatott. sirtam a vegen, pedig nem jellemzo...
2007. okt. 23. 15:52
PREMONITION. [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Sandra Bullock[{[{[/A]}]}] jatszik benne. thriller. es nagyon nagyon NAGYON tetszett. azoknak ajanlom, akiket erdekel az elvont, a megmagyarazhatatlan. aki hisz a telepatiaban, almokban, eloerzetekben, az feltetlenul nezze meg.
2007. okt. 23. 10:22

Akik szeretik a horrort: A fűrész (hamarosan jön a IV. rész!!)

Igaz, h horror film, de megmutatja azt, h az emberek addig nem értékelik az életüket, ameddig szembe nem kerülnek a halállal.

Ugyan ez a rendezőpáros (Leight Whanel-James Wan) alkotott még egy izgalmas kis thriller-horror filmet: Dead silence, azaz Halálos hallgatás!

Érdemes megnézni!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook