Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fibroadenómás mellbetegség, valakinek volt? fórum

Fibroadenómás mellbetegség, valakinek volt? (beszélgetős fórum)


3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 12. 07:06

Gondolom utána néztél már ennek az elváltozásnak, ha nem, akkor itt írnak róla.

Sajnos volt nekem is, évekig jártam megfigyelésre, aztán szépen magától szinte teljesen elmúlt.

Ismerősöm is tapasztalta, ő is jár rendszeresen ellenőrzésre, de lassan semmi nyoma nincs, neki is felszívódott.

Természetes, hogy nagyon aggódsz, de minden rendben lesz, kitartás !

[link]

2021. jún. 12. 06:58
Ne sajnáld az időt Magadra, hidd el jobb , ha mész, mintha nem! Magadra gondolj, sosem tudhatod, mit takar egy csomó!
2021. jún. 12. 04:53

Sziasztok!

Par honapja felfedeztem a mellemben par kisebb csomot, (bar az egyik nem is annyira kicsi, es eleg gyorsan is no) elmentem megnezetni, ultrahangos felvetelek alapjan azt mondtak hogy fibroadenoma lehet, es hogy tobb is van belole (4) (es nem mindegyik olyan nagy) de ez csak akkor bizonyosodik be ha vesznek mintat. Elmentem biopsziara, a legnagyobbol vettek mintat, es mivel 3cm-es ezert azt javasoltak hogy szedessem ki, illetve hogy jarjak kontrollra. Az eredmenyek is azt mondtak hogy fibroadenoma. Ez fel eve tortent, es most a nagy fibroadenoma mellett kitapintottam megegy kis csomot, de ez kemenyebb, borso nagysagu es nem annyira konnyen elmozdithato… nagyon elegem van mar, azt erzem hogy ennek sosem lesz vege, folyamatosan ujranonek, es felek hogy ez nem csak fibroadenoma, mehetek megnezetni megint :( elegem,van, ha ki is veszik ugyis visszano helyette 5….

Valakinek van tapasztalata fibroadenomaval kapcsolatban? Nagyon el vagyok keseredve, megint retteghetek az eredmenyektol, jarhatom vegig ugyanezt a procedurat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook