Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjnél vagyok, de reménytelenül beleszerettem valaki másba. 😞 fórum

Férjnél vagyok, de reménytelenül beleszerettem valaki másba. 😞 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
35. Főnix3 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 20:34
Van saját pénzed?
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Főnix3)
2023. júl. 8. 20:26
De még mennyi példa volt rá... 😞 Aki el akar tűnni, az el is tűnik.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - K-né Zsóka)
2023. júl. 8. 20:23

Nekem jelenleg csak egy létezik... 😞💔


Ha ennyire könnyű lenne elválni, senki nem maradna egy szar kapcsolatban. Ha szó szerint nincs hova menned (mert még a szüleid is azt a "jó embert" védik aki nem válogatna az eszközökben, hogy megszerezze a gyerekek felügyeleti jogát és ezt nyíltan vállalja is) akkor hova tudsz változtatni?

32. Főnix3 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 19:27

Nem viheti ki az országból a gyerekeket, nem szakíthatja őket ki a megszokott környezetükből,de tudjuk, hogy volt már erre példa. Viszont ezt bármikor kihasználhatja.

Tessék ügyvéddel felvenni a kapcsolatot. Ne hagyd magad!

31. K-né Zsóka (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 19:19
Na én ezt soha nem értettem. Miért marad valaki egy olyan kapcsolatban, ahol nem érzi jól magát? Persze, jönnek a kifogások, hogy mert beteg vagyok, a piszkos anyagiak, mert amúgy is mit szól a szomszéd. Ha nem jó a jelenlegi kapcsolatod lépj ki belőle. Nem ez a két pasi van a világon! Változtass!!
2023. júl. 8. 17:22
Az a csoda, hogy eddig immunis voltam más pasik létezésére. Eddig. Mert amióta ismerem, csak Rá tudok gondolni. Majdnem 4 évvel öregebb mint a férjem (és mint én) de százszor fiatalabbnak és jobban néz ki... Nem hiszem, hogy van Nála szebb arcvonásokkal rendelkező pasi 😊 (nem akarok a nyálas irányba elmenni, de tényleg) és látszik rajta, hogy az edzőterembe se csak telefonozni meg posztolgatni jár. De nyilván nem csak ezért szerettem belé, hanem mert ritka intelligens, kedves és tényleg olyan Vele beszélgetni, mintha a férfi változatommal beszélnék ...❤ A baj "csak" az, hogy amióta megsejthette, hogy többet érzek Iránta (és sajnos minden nappal erősebben érzem 😞) elkezdett távolságot tartani 😔 Fogalmam sincs miért csinálja, valószínűleg tényleg nem vagyok elég jó az ő szintjéhez... Elfelejteni viszont nem tudom 😔
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Főnix3)
2023. júl. 8. 16:31
Nem magyar, állampolgársága sincs, szerintem képes lenne csak úgy megfogni őket és lelépni. Az anyapárti bíróságunknak meg simán elég annyi ha apuka 4-szer annyit keres mint az anya, plusz anyuka pszichiáterhez jár... (mert apuka tönkretette idegileg) és már ítélik is neki a gyerekeket (sajnos tudok ilyen esetről)
28. Főnix3 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 16:19
Engem is megfenyegetett, majd mikor elköltöztem, még hétvégére sem vitte el a gyerekeket. Albérletbe mentem, mindenről lemondtam a szabadságomért cserébe. Járd körbe a dolgot, beszélj ügyvéddel, mert nem tudja elvenni a gyerekeket olyan egyszerűen. :)
27. michelle.r (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 16:01

A magyar bírósági rendszer alapvetően anyapárti. Nagyon, nagyon alkalmatlannak kell lenned ahhoz, hogy neki legyen igaza.


De ha így kikészíted magad, azt a gyerekek is megérzik.

26. michelle.r (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 15:59

Nekem semmiképpen nem kell magyarázkodnod. A mostani körülményeid a korábbi választásaid eredménye. Ne bántsd magad érte, akkor még nyilván jó ötletnek tűnt, különben nem csináltad volna. Most választhatsz mást.


A te életed minősége nem múlhat azon, hogy más valaki szeret-e vagy sem. Fel a fejjel, xar időszakban vagy, de ha ki akarsz jönni belőle, sikerülni fog.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Főnix3)
2023. júl. 8. 15:22
Mert fenyegetőzik, hogy nála lesz a gyerek elhelyezve én meg mehetek az utcára. Az a baj, hogy van olyan helyzetben, hogy megteheti. Kb. ezek miatt nem válhatok el tőle
24. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 14:41

Először rendező sorsod, válj el és akkor bármi lehet. A nagy bele habarodásod oka lehet a boldogtalan házasságod is. Ilyenkor mindenki más jobbnak és tökéletesnek tűnik, pedig biztos ő sem az. Ilykor simán fel ruházza olyan tulajdonságokkal

is a másikat az ember ami nincs is csak bele látod.

23. Fisica (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 14:17

Nem lehet,hogy azért nem vesz észre mert férjnél vagy? Nem mindenki akar belemászni egy házasságba.

El kell válni, ha ennyire nem működik.

22. Főnix3 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 14:14
Miért kell valakivel együtt lenni?
21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 14:14
Ha nem szereted a férjed, miért nem lépsz ki a kapcsolatból. Amíg kapcsolatban vagy, hiheti a másik, hogy nem rondít bele egy működő házasságba.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2023. júl. 8. 14:03
Szerintem nem szorul magyarázatra az utolsó két mondatom... Amúgy meg mi a szép egy olyan életben ami csak elutasítással van tele, amiben gyakorlatilag az ellenségeddel kell együtt élned (az ellentétek K..VÁRA NEM vonzzák egymást , "csak" a gyengébbik fél élete megy tönkre) akit szeretsz az pedig igyekszik tudomást se venni rólad?
19. Főnix3 (válaszként erre: 18. - 5d8fd6c5cb)
2023. júl. 8. 12:14
Igaz! 😝
18. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 13. - Főnix3)
2023. júl. 8. 11:58
Barik azok a gidák, abban meg Szikora úr a főnök..-)
17. michelle.r (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 8. 11:18

Akkor még csak döntési helyzetben sem vagy, hogy hű maradsz, vagy nem.


Ne drámázz, nem f. ogsz bele halni. Illetve remélem, hogy az utolsó két mondatod nem arról szól, hogy megölöd magad. Mert óriási butaság lenne eldobni az életedet egy viszonzatlan szerelem miatt. Ha nem kellesz neki, az azt jelenti, hogy nem a párod, még ha megszereznéd is valami furmánnyal, sose lenne boldog a kapcsolat.


Az élet meg szép, nagyon is szép. Van körülötted valaki, akivel tudsz erről beszélgetni?

16. Myra
2023. júl. 8. 10:06
Nem te vagy az első a történelem folyamán.
2023. júl. 8. 08:47
Nem az enyém és valószínűleg soha nem is lesz. De nem tudok belenyugodni, tulajdonképpen az egész életem ráment a "belenyugvásra" ...de ennyi volt. Sejti, hogy mit érzek, csak ignorálja. Nem vagyok Neki elég jó (mondjuk ez evidens ha a tükörbe nézek) és hárít. Pedig akárhányszor beszélgettünk, olyan volt mintha a férfi megfelelőmmel beszélgettem volna... 😔 Szinte ijesztő, de csodálatos érzés. Szóval nem csak az (egyébként TÖKÉLETES) külseje miatt... Sejti, de nem mondtam el Neki... majd akkor megtudja, mikor már valahol máshol leszek. Akkor majd megtud mindent...💔🖤
14. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Fidel)
2023. júl. 7. 23:36

Látom nem kell várnom, hogy saját szavaiddal elmond, hogy mi a fenéért idézgettél nekem töretlenül...

Neked is jó éjt!

13. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Fidel)
2023. júl. 7. 23:17
Harag? Még nem tudom, ha nem fikázol, csak megbeszéljük, még barik is lehetünk, ki tudja.
12. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Fidel)
2023. júl. 7. 23:15
Hol is?
11. fidel (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. júl. 7. 23:14
engem csak az zavart meg,hogy a válaszoddal a saját mottódat rúgtad seggbe, remélem nincs harag!
10. Főnix3 (válaszként erre: 9. - Fidel)
2023. júl. 7. 23:10
Megakadt a lemez?
9. fidel (válaszként erre: 8. - Főnix3)
2023. júl. 7. 23:07
"Realitások? Ma ne foglalkozz velük, csak akadályoznának az álmodozásban. Higgy a mesékben! A tündérmeséd valóra válhat, ha te hiszel benne. Ki hinne bennük, ha nem éppen te?" (Főnix3)
8. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Fidel)
2023. júl. 7. 23:03

Hjuj, te valamit benéztél!

Íme a vallomás..


"Férjnél vagyok, de reménytelenül beleszerettem valaki másba."

#Ki nem állhat #Valószínűleg #Akkor is szeretem #Bele fogok betegedni



Hurrogás?

Amit megjegyeztem..,. és ezek az én szavaim, és tartom is magam ehhez!


"Ha belebetegedsz valamibe, akkor megérdemled! Nagyon is! Miért? Mert egy olyan álmot kergetsz,ami nem a tiéd!"

7. fidel (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. júl. 7. 22:57
ha ismered akkor miért hurrogod le a vallomástevőt?
6. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fidel)
2023. júl. 7. 22:52
Egyébként miért nevezel engem meg?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook