Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak segítsetek fórum

Férfiak segítsetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
17. megi04 (válaszként erre: 13. - Katinkaboszi)
2013. máj. 20. 20:04
A büszkeségemnek biztosan fájna! De elgondolkodnék azon,megéri-e,hogy felrúgjam 8 gyerek életét???Tudnám előlről kezdeni?Vagy magányosan akarok megöregedni?Vagy hajszoljam a pasikat a társkeresőn?...
16. liza2013 (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2013. máj. 20. 20:03
Átbeszéltük. Nem az egóm...nagyon fáj, hogy a volt barátnő került elő, és az, hogy két hónapig a hátam mögött beszélgettek és az, hogy ugyan állítja a férjem, hogy engem szeret, mégse állította meg a kibékülés abban, hogy elmenjen Hozzá és olyan feldobottan jött haza, mint hónapok óta nem.
15. Katinkaboszi (válaszként erre: 12. - Liza2013)
2013. máj. 20. 20:03
Valami ebben a háromszögben nekem nem tiszta.
14. 80ASIQ
2013. máj. 20. 20:02
Mennyivel egyszerűbb lenne ezt mindenféle harag nélkül megbeszélni! 32 év együttlét és nyolc gyerek (Dícséretes és gratulálok!) után nem csodálkozom, hogy ez megtörtént. Kellett neki egy kis változatosság, régi jó kapcsolat felelevenítése. (Én is sokat gondolkozom ilyesmin, de hogy fogok-e tenni érte, azt kétlem...Ehhez persze a másik hozzájárulása is szükséges.) Szerintem el kéne őt engedni egy időre, hadd találkozzon a barátnőjével!
13. Katinkaboszi (válaszként erre: 10. - Megi04)
2013. máj. 20. 20:02
Na de, ennyi év házasság után, pont Azt felhívni, mindegy hogy találkoztak, jöttek össze, kikérném magamnak.
12. liza2013 (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2013. máj. 20. 20:00
Az a gáz, hogy mikor megbeszéltük, hogy folytatjuk, MÁSNAP volt ez az egész napos kalandjuk...érted, mi szombat vasárnap összeborulunk, órákig beszélgetünk, meg szeretkezünk és Ő másnap megy a nőhöz.
2013. máj. 20. 19:59

Ne hallgass rám, mivel nem vagyok pasi, csak elmondom a véleményem.


Nem tudnám visszafogadni, akár én kértem meg, hogy meséljen, akármennyire szeretném.

Lehet megtette, lehet nem, lehet tényleg csak beszélgettek, de erről engem nem lehetne meggyőzni.


Képtelen lennék elhinni ezek után egyetlen szavát is, bármennyire jó ezek után még vele az ágyban.


MOndjuk nem is mennék többé vele oda.

10. megi04 (válaszként erre: 6. - Liza2013)
2013. máj. 20. 19:59
Nem mindegy ki volt előtted a nagy Ő?? Mégis TE kellettél neki,veled alapított családot..
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Liza2013)
2013. máj. 20. 19:58

Ennyi evet kar lenne kdobni az ablakon, de ha megbocsajasz neki, akkor utana sose hozd fel neki tobbet, kulonben semmi ertelme. Azt meg hogy megtudsz - e, csak TE tudhatod, lesz itt mindenfele velemeny, de a pasikera en is kivi leszek!

Sok szerencset!

8. liza2013 (válaszként erre: 3. - Megi04)
2013. máj. 20. 19:58
Félreérted....a Férjem nem mondta, hogy Ő nem akarta, azt mondta nem folytatják...egyébként ezt elhiszem, mert nem tudna kettős életet élni.
7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Liza2013)
2013. máj. 20. 19:57

Már eldöntötted, nem megy tovább. Összeomlott a házasságod. 49 évesen, 8 gyerekkel válj el és kezdj új életet. Ez az egyik út.


A másik, hogy félreteszed az egódat, a sértettségedet, és őszinte, mély beszélgetésekkel megoldjátok ezt a válságot és újraépítitek azt együtt, amit együtt hagytatok összedőlni.

A döntés a kezedben van.

6. liza2013 (válaszként erre: 2. - Anyagi)
2013. máj. 20. 19:57

Nem lenne bajom egy kalanddal...csak én ezt nem annak érze. És pont az előttem volt nagy "Ő".

Az igaz, hogy én is hibás vagyok. De miért pont Ő kellett Neki?

Az nem gáz, hogy bevallotta, a biztos rossz jobb a kétségnél. Szerencsére nem gyakorlott hazudozó, sose tapasztaltam ilyet, és eddig monogám is volt. Sőt el is várta a monogámiát. Azt mondta mindig, Őse tenné meg, és nekem senézné el.

Abban viszont igazad lehet, hogy a megerősítésre volt szüksége. Bár, mint férfi megkapta tőlem. Mint ember valóban az utóbbi időben nem annyira. Ez bánt is nagyon.

5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Liza2013)
2013. máj. 20. 19:52
Ha megegyeztek, hogy nem folytatják, és éppen a férjed volt, aki azt mondta, hogy legyen vége, akkor próbálj meg túllépni rajta. Senki nem tökéletes, és akkor éppen padlón volt a kapcsolatotok, most viszont már kilábaltatok belőle, úgy tűnik. Beszéljétek át az egészet komolyan, megfontoltan, és kezdjetek újult erővel ismét együtt!
2013. máj. 20. 19:52
Hát igen, az a kérdés, hogy a kapcsolatotok kibírja-e ezt. Hogy szeretitek-e egymást eléggé ahhoz, hogy ezen túllépjetek. Erre én nem tudom megadni a választ.
3. megi04 (válaszként erre: 1. - Liza2013)
2013. máj. 20. 19:51
Ehhez nem kell férfi...Kapuzárás előtti pánik..Kell neki a visszajelzés,hogy Ő még mindig meghódíthatNA bárkit,ha akarna!De persze nem akarja..Szemét dolog,de a pasik 97%a ilyen...Evolúciós késztetésük..
2013. máj. 20. 19:51

Bár én nem vagyok férfi, de azt tanácsolnám, nyugodtan nyeld le a dolgot!

Neked is szükséged lenne egy kis megerősítésre, ha ennyire sikertelen lennél ennyi ideig és ráadásul a kapuzárási pánik is rád törne! Te sem segítetted megfelelően őt!

Kár, hogy kihúztad a vallomást belőle! Most aztán Te szenvedsz tőle!

2013. máj. 20. 19:43

Azért várnám inkább a férfiak véleményét, hogy segítsenek az Ő szemszögükből nézni. Történetem:

32 éve házasodtunk össze,Párom 53 éves én 49 8 gyerekünk van. Nem viták nélküli, de jó házasságban éltünk. Nem is tudom mikor telepedett meg a baj gyökere. Férjem szakmunkás volt,aki a rendszerváltás óta egyre kevésbé volt sikeres, most napszámba jár, igaz ott az egyik legkeresettebb, mert becsületes, alapos munkát végez. Nekem kis cégem lett az utóbbi húsz évben, egész sikeres. Sokáig nem látszott, hogy gond van ezzel, mindig örült a sikereimnek. De talán nem egyformán feváltoztunk, mások lettünk. Szép lassan elfogyott a türelmem, ami ahhoz apszihológiához kell, hogy a kisebbségi komplexust kezeljem,mindig kicsit rosszabb lett és jött egy nagyon rossz két hónapos időszak,mikor szinte nem beszéltünk és szex sem volt köztünk, ha 5 szónál többet tárgyaltunk feltört a lefojtott harag.

Én nyertem egy hétvégi üdülést, mivel nem akartuk a gyerekeket megijeszteni azzal, hogy egyedül megyek, elmentünk. Ott egymásba gabalyodtunk és mindent megbeszéltünk.

Előző csütörtökön már szólt Férjem, hogy messzebb vállalt egy egész napos napszámot,elviszi az egyik kocsit is. Nem gyanakodtam, sose hazudott.

A munka napján egész nap nem vette fel a telefonját, ez nem jellemző, így már aggódtam. Hazajött széles jó kedvvel, hogy dolgozott és a kocsiban maradt. Tudtam, éreztem, hogy hazudik. Velem fantasztikus volt,olyan párnacsatákat vívtunk esténként, hogy na még, és a kedvemben járt.Tudtam hazudott és három naponta kértem, hogy legyen őszinte, mindig azok voltunk. Az bántott, hogy hazudik, abban reménykedtem, csak egy kaland.

Tegnap nem bírta tovább bevallotta és összedőlt bennem minden.

Kiderült, hogy mióta ez a mélypontunk volttelefonálgat a 35 évvel ezelőtti barátnőjével, aznap nála volt. Közben megegyeztek, hogy nem folytatják, állítólag Férjem nem akarta. Én most azt érzem minden összeomlott és nem megy tovább, hiába mondja, hogy szerelemmel szeret, azt hiszem, akkor nem lett volna szüksége, pont a volt barátnőjére.Az a bánatom, hogy érzelmi kapcsolatnak tűnik, két hónapig beszélgettek telefonon. A napjuk, meg nyilván jól sikerült, ha egész nap tartott.Férjem azt mondja, először kellett Neki, mert ki volt lelkileg, utána már a kíváncsiság hajtotta. Bármi mást lenyelnék, ez nem megy.

Ti mit szóltok, segítsetek.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook