Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak segítsetek! fórum

Férfiak segítsetek! (beszélgetős fórum)


2017. dec. 22. 08:36
Valószínű másnál üríti ki a tárt.
5. szne
2017. nov. 30. 10:49

40 éves.Mondtam neki hogy ne akarja visszafogni magát.Eddig is jó volt ahogy volt.

köszönöm a hozzászólásokat

2017. nov. 30. 07:41
Prosztataprobléma is lehet. Nem mai kakas... gondolom.
2017. nov. 30. 07:38
Szerintem mással is előfordult már ilyen. De ha 23 év után is van szex köztetek az máris jo jel!😀
2. a.manus (válaszként erre: 1. - Szne)
2017. nov. 30. 07:37
Jó reggelt, talán a hosszabb témázás miatt a szexuális inger kisebb és pluszban a fáradtság is rátesz. A kevés ondóra is magyarázat tud lenni. A visszatartása az orgazmusnak témát ki kell tapasztalni, meddig, hogyan stb...Segíthet még ha szereti, aktus közben a férfi mellbimbójának izgatása...
1. szne
2017. nov. 30. 06:47

Sziasztok.

A férjemmel történt meg párszor az utóbbi időben.Volt már valaki ilyen helyzetben?

Szeretné hosszabbra nyújtani a szeretkezésünket viszont előfordult hogy amiatt hogy visszatartotta már késöbb nem ment el.Volt olyan már többször hogy elmegy de csak egy egész kis mennyiségű ondót lövel ki.Jó neki de érzi hogy nem ürül ki teljesen.Legutóbb orálisan "segítettem" a teljes befejezéshez.

Tud valaki tanácsot adni mitől lehet vagy volt már valaki ilyen helyzetben? 23 éve vagyunk együtt jó a szexuális életünk,és csak most az utóbbi időben fordult elő 3-4 szer.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook