Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Férfiak és a házimunka fórum

Férfiak és a házimunka (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. dec. 8. 11:53

Egyetlen háztartási gép használati utasításában sem írja, hogy "Csak kizárólag nők kezelhetik, vagy használhatják" Ezért aki akarja, vagy ideje netán kedve van, akkor segíthet a házi munkában.


Egyes házimunkákat nem kimondottan férfiaknak terveztek, pl. vasalni én sem szoktam, igaz úgy érzem tudok, de valahogy a ruha nem olyan lesz mint ahogy az vasalás után ki szokott nézni, :D úgyhogy ettől a munkától, ha lehet eltekintek.....


És azzal én is egyet értek, hogy a nőket nem azért teremtették, hogy rabszolgák legyenek, hanem azért, hogy nőként élni tudjanak.

2008. dec. 8. 11:44
Szoktam segíteni, sőt már vasaltam is:))
2008. dec. 8. 11:35

Nálunk is természetes, hogy a párom besegít a házi munkába.

Igaz az is, hogy vasalást, és ablakpucolást nem vállal, de bármi másra hadra fogható.

2008. dec. 8. 11:21

Tetszik ez a téma!!!

Én mint pasi azt vallom,hogy igenis ki kell vennünk a részünket a házimunkából.A nő nem rabszolga!!!Eszidáig még egyetlen pasi sem halt bele tudomásom szerint abba ha esetleg porszívózott,mosógépet etetett majd teregetett vagy port törölt és még sorolhatnám.Én mindenben segítek amiben tudok.Egy dolgot nem szeretek az pedig a vasalás.Azt meg is mondtam,hogy nem vállalom de bármikor főzök,mosok,takarírok.elöbb vagyunk kész az itthoni teendőkkel és sokkal több idő jut egymásra.

4. gabcsi8080 (válaszként erre: 1. - Lilla222)
2008. dec. 8. 11:20
Ez egy jó kérdés.Én ebben is szerencsés vagyok, kérés nélkül segít, feltalálja magát, ha el vagyok havazva.
2008. dec. 8. 11:14
Hát én úgy vagyok vele, hogy inkább megcsinálom én! Most hétvégén elmosogatott...magától!!! Meg amúgy besegít, pl. ha összekoszolja a padlót akkor felporszívózza. Én már ezzel is megelégedek! Ő meg dolgozik ránk (GYES-en vagyok).
2008. dec. 8. 11:12

Szerintem a férfiakat, és a házimunkát nem is lehetne egy mondatban említeni:p

Egyébként az én férjem azért segít néha, szombaton pl felporszívózott, meg elrakta a gyerek játékait, amíg én mosogattam, meg felmostam.

2008. dec. 8. 11:11
Kinek mennyire van "háziasítva" a párja? Szívesen besegítenek a házimunkába, vagy csak sokadik kérésre csinálnak valamit? Valóban csak a nők dolga?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook