Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfiak, éreztek-e ilyen esetben a szakítás után szerelmet a nő iránt? fórum

Férfiak, éreztek-e ilyen esetben a szakítás után szerelmet a nő iránt? (beszélgetős fórum)


1 2
28. PöttyösPanka (válaszként erre: 26. - Massalhangzo)
2016. aug. 2. 10:50
Aki nagyon kapcsolatot akar, gyereket, stb., az nem biztos, hogy szerelemből cselekszik.
27. massalhangzo (válaszként erre: 23. - Bc681dac13)
2016. aug. 2. 10:47

nem. aki csak szeretetben tud elni a parjaval es nem szerelemben, az nem jo kapcsolat, foleg nem fiatalon. ha a szerelem szeretette alakul, akkor csak elsz a masikkal baratsagban es ennyi.


tudom, hogy sokan ezzel vigasztaljak magukat, de egy jo kapcsolatban, hazassagban meg hosszu evek utan is szerelmesek egymasba. mint irtam, a szerelem nem a kezdeti izgalom es szenvedely, de nem is csupan egy kesobbi szeretet, hogy jol elvagy, aztan annyi. keves ilyen hazassag kapcsolat van, de van

26. massalhangzo (válaszként erre: 24. - PöttyösPanka)
2016. aug. 2. 10:45

szerintem ez nem igy van. mar egy-ket randi utan (amikor mindenki bajolog es a szebbik felet mutatja) kiderul, hogy hogyan bannak egymassal, mit akarnak. a legtobb kapcsolatnal, ami elromlik komoly problemak miatt, mar az elejetol ott voltak a bajok, amit vilagosan lattak, es nem a rozsaszin kod miatt nem akartak kilepni, hanem egeszen mas okok miatt. peldaul hogy valaki mar nagyon kapcsolatot akart, gyereket, vagy elmenni otthonrol.


itt a forumokban is latszik, mikor irjak, hogy hirtelen 3 gyerek utan elhagyott, mi lesz. aztan leirja a sztorit, hogy mar a kapcsolat elejen felrelepett a pasi, utana tobbszor is, bunkon bant vele.

25. PöttyösPanka (válaszként erre: 23. - Bc681dac13)
2016. aug. 2. 10:34
Egyet értek.
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 21. - Massalhangzo)
2016. aug. 2. 10:33
Csak az a baj, hogy sokaknál csak évek múlva száll fel a rózsaszín köd, amikor már gyerek, hitel, miegymás van. Viszont ciki azt mondani, hogy figyi, én nagyon szerelmes vagyok beléd, de csak akkor megyek hozzád, ha már elmúlt, nehogy akkor derüljenek ki dolgok :D
23. bc681dac13 (válaszként erre: 21. - Massalhangzo)
2016. aug. 2. 10:32
Ahogy mondani szokták, a szerelem szeretetté alakul. Te kevered a kettőt. A rózsaszín köd a szerelem.
22. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Channa*)
2016. aug. 2. 10:30
annak is szep is eros kapcsolata lehet, aki ilyet tanacsolt :(
21. massalhangzo (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2016. aug. 2. 10:25

alkalmazkodni minden kapcsolatban kell, de egy igazi szerelemben pont nem erzed ugy, hogy lemondasz valamirol vagy felaldozod magad, mert akkor nem ugy gondolkozol, hogy vagy te meg o, hanem ti, es mi a legjobb nektek


a szerelnem nem a kezdeti lelkesedest, vonzalmat gondolom, hanem azt az eros erzest, ami osszekot a masikkal es kolcsonos. ha valaki peldaul ugy erzi, o nem akar gyereket, de a parja igen, es ez szetvalaszt, az nem igazi szerelem, nem is osszeillo paros. az lehet egy vonzalom, es jol erzem magam a masikkal, de nem egy olyan eros erzes, amiben a masikkal tervezel kozos eletet. rossz emberbe beleszeretni sem kolcsonos szerelem, sot nem is szerelem, mert elobb-utobb az elmulik, mikor a kezdeti rozsaszin felho es szetoszlik, es annak latod a masikat, ami

20. Channa* (válaszként erre: 19. - PöttyösPanka)
2016. aug. 2. 08:54

Meg volt:D


Egyébként sokan nem veszik komolyan, amit a házasságkötéskor megfogadnak, mert azt csak közhelyeknek tekintik, pedig valahol komolyan kellene venni, ha együtt akarjuk valakivel leélni az életünket, de sokan az első kis problémánál inkább lépnek.

Persze vannak olyanok is, akik meg akkor sem, ha már ég a ház, ami szintén nem jó....

19. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Channa*)
2016. aug. 2. 08:37
Hogy lehet ilyet tanácsolni!? És az a rész, hogy egészségben-betegségben!? Biztos neked is megvolt a véleményed arról az emberről, aki ezt mondta.
18. bc681dac13 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2016. aug. 2. 08:30

Az egyet nem értés nem külső ok, de ez részletkérdés.


Magam részéről egy nem régi példa: egy balf-al éltem át szerelem közeli érzéseket, ami ráadásul egyoldalúan alakult ki. Pár hónap után szakítás lett. Nem múlt el az érzés, nem is alakult át, csak háttérbe szorította a harag. A haragom elszállt, most megint van köztünk valami, de a kötődés érzése is szertefoszlott, csak az erős vonzalom maradt meg, amit kiélvezek amíg van, de attól még egy balf marad örökre. (Mondjuk én sem vagyok százas, hogy a történtek után leállok vele bármire is pár jó numerán kívül.)

17. Channa* (válaszként erre: 16. - Syria)
2016. aug. 2. 08:03
Igen, nem velünk. Egyébként férfiak tanácsoltak ilyet (férjem kollégái, haverjai).....
16. syria (válaszként erre: 15. - Channa*)
2016. aug. 2. 08:01
Nem veletek volt a baj, hanem a környezettel. Olyat tanácsolni, hogy elhagyni valakit azért, mert bajba kerül és segítségre szorul! Pfff...
15. Channa* (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2016. aug. 2. 07:34

A szerelem valóban nem ezt jelenti és szerintem akinek ezt a hozzászólást írtad, sem ezt gondolja, de ha valaki szereti a másikat, akkor nem igen van olyan probléma, amit nem tudnának megoldani közösen. És igen, ha máshogy nem akkor lemondással.


Egy saját probléma: én 22 éves a férjem 33 éves volt, amikor született a gyerekünk, közben a férjem rákos lett (műtétek, kemó). Sokak szerint el kellett volna hagynom, mert szerintük én túl fiatal voltam ehhez és nekem még élnem kellene és nem ilyet végignéznem...

14. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2016. aug. 2. 07:22
Szerintem a szerelem nem azt jelenti, hogy két ember racionálisan meg tudja oldani a problémáit. Sok kérdés van, amit csak lemondással, önfeladással lehetne megvalósítani. És sokszor az ember rossz emberbe szeret bele. Ha meg nincs közös nevező, nem elég, ha nagyon szeretik egymást.
2016. aug. 2. 07:17

És a nőknél mivé alakul át ez az érzés?

Csak a férfiak szakítanak ilyen körülmény miatt?

Csak a férfiak szoktak szakítani nem ilyen indokok miatt?


Sosem fogom megérteni, hogy egyesek miért akarnak mást látni bizonyos eseményekben, mint ami van...

2016. aug. 1. 22:54

Vannak itt azért Férfiak csak lapulnak :)


Kérdésre Válaszolva Szerintem van! (meg eset velem is )

de ez sok mindentől függ.

Hiányérzet a lány iránt" rá döbbentsz hogy csak nem kellet volna Helytelenül döntöttél'

Elkap egy magány érzet egyedül vagy számtalan okozat jöhet szóba de viszont ez Depresszióhoz is vezethet!!

11. 0b040e7867 (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2016. aug. 1. 22:47
Egyik akar gyerekeket másik nem. Egyik erősen vallásos, másik liberális értékeket vall. Egyik erősen kötődik valamely más megkerülhetetlen családtagjához (szülő, korábbi kapsolatból származó gyerek, stb), akivel a társ nem tud kijönni.... Ezek így hirtelen jutottak eszembe
10. Regin_a (válaszként erre: 7. - Sanyinak)
2016. aug. 1. 22:26

Én is cáf :)

Amikor már az is gond volt hogy áll a gyufásdoboz az asztalon, eljöttem, de megkinlódtam rendesen

Nem csaj volt az oka alapjában

9. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2016. aug. 1. 22:11
Éreznek.
2016. aug. 1. 22:09

De hogy a kérdésre is válaszoljak:

a szerelem nem hidalja át a nézetkülönbségeket. Egy darabig lehet vakon szerelmesnek lenni, de ha valami nem megy, akkor azt nem kell erőltetni. Nincs értelme valakivel úgy együtt lenni, ha sorozatos vitáink vannak adott területen.

2016. aug. 1. 22:07
Csak hogy rácáfoljak a férfiak hiányára... :)
6. massalhangzo (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2016. aug. 1. 22:06
szerintem ilyen esetben csak urugy ez a nem ertunk egyet kerdes, amire rafoghatja okkent a szakitast, igy egyszerubben johet ki belole
5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2016. aug. 1. 21:58

Ilyenkor teszik fel azt a kérdést, hogy ész vagy a szív.

Nem értem, hogy egy nagy szerelemnél miért nem lehet megbeszélni azt a fontos kérdést és kompromisszumot kötni.

Egyébként itt elég kevés férfi van.

2016. aug. 1. 21:56
igen vagy nem
3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2016. aug. 1. 21:55

Szerinted hány ffi nyüzsög itt aki válaszolni os fog neked ?

:)

2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2016. aug. 1. 21:52

szerintem az nem igazi szerelem, amiben egy fontos kerdesben nem tudnak megoldast talalni, es ezert szakitanak. nem is jutna most eszembe olyan problema, amit ha ket ember szereti egymast, ne tudnanak megoldani. se tavolsagot, se gyerekkerdest, se mast.


de eleg erthetetlen a kerdesed, miert nem irsz konkretabbat?

2016. aug. 1. 21:44
Ha egy nővel nem a szerelem elmúlása és nem is megcsalás, hanem valamilyen külső körülmény miatt szakítotok (például egy fontos kérdésben nem értetek egyet), akkor a szakítás után éreztek-e még szerelmet, ha pedig nem, akkor mivé alakul át nálatok az érzés?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook