Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi "nőcis mellekkel"!!!!!! Mitől lesz ilyen? fórum

Férfi "nőcis mellekkel"!!!!!! Mitől lesz ilyen? (tudásbázis kérdés)


1 2
19. kenzol (válaszként erre: 16. - Virág47)
2009. szept. 6. 15:25
az orvos szerint kamaszodik,nincs semmi baja,tombolnak a hormonjai,meg nem egy sovány gyerek. Majd meglátjuk a késöbbiekben lehet e kezdeni valamit a tornán kívül is.
18. Ekka
2009. szept. 6. 15:23

Sziasztok!

Én is úgy tudom, hogy gyógyszeres kezeléssel orvosolható!!!!

17. Ádám xy (válaszként erre: 7. - D879a0c5b4)
2009. szept. 6. 15:21
Nem. gynaecomastia-nak hívják a kort. Keress rá a gugliban. Így már lessz találatod bőven.
16. Virág47 (válaszként erre: 9. - Kenzol)
2009. szept. 6. 15:16
Ha ennyire zavarja a fiadat ez a dolog, akkor el lehetne menni vele orvoshoz, hogy gyógyszert írjanak fel neki, vagy valamilyen gyógytornára járjon, talán ez lenne a legjobb, ahol a megfelelő torna a többletzsírt átalakítja izommá.
15. Panka78 (válaszként erre: 9. - Kenzol)
2009. szept. 6. 15:06

Kedves Kenzol!

Nem azt írtam, hogy aki férfi létére melles, az már leprás is, de nem fogom azt írni, hogy elájultam a gyönyörtől mikor megláttam kisgatyában, ha nem igaz..

Tedd csak a szívedre a kezed! Te még soha nem döbbentél le, egy "meztelen" férfi látványán sem? Nem láttál meglepő v. kiábrándító dolgot?

Nem, én sem vagyok tökéletes, ilyet nem mondtam, azt sem, hogy belőlem nem lehet kiábrándulni, mindenkiből ki lehet..

2009. szept. 6. 15:04
Ez hormonális probléma náluk.
13. Panka78 (válaszként erre: 11. - D879a0c5b4)
2009. szept. 6. 15:02

:)))))

Láttam, találkoztam már kövér emberekkel/férfiakkal, tudom/értem, hogy aki túlsúlyos term. a mellein is meglátszik, de ez nem olyan háj.... Nőcis mellek! Érted?:))))))))))

12. Panka78 (válaszként erre: 8. - Virág47)
2009. szept. 6. 15:00

Igazából csak nagyon meglepett, meg az, hogy őt nem zavarja. (ill. ki tudja, lehet, hogy zavarja?!)

Az igazság az, hogy ált. a barátaim mindig nagydarab, izomos fickók voltak, ő is nagydarab, csak nem izmos, ezért néztem nagyot mikor megláttam levetkőzve. (nem gondoltam, hogy "mellekkel" találkozom)

2009. szept. 6. 14:57

Én azt hittem, hogy a fórum kiírója semmi furcsát nem talál azon, ha egy kövér embernek zsíros a melle is (többek között).

Ezért én a nagydarab szót izmosnak értelmeztem, azért írtam a szteroidot.


Persze, nem mindegy :)

2009. szept. 6. 14:55
lehet elhízás, vagy női hormon túlsúly.
2009. szept. 6. 14:49

nem a szteroid,az öcsém is túlsúlyos és bizony nem semmi melle van :( Sajnos a fiam is ezzel küzd,nem nevezem kövérnek,de sajnos már neki is van és csak 15 és fél éves,hihetetlen nehéz neki:(

Emiatt,hogy takargassa rossz a tartása,nem mer levetkőzni,mert azt hiszi mindenki Őt nézi. Sajnos emiatt lányokkal se ismerkedik,mert kissebbségi komplexusa van,mert sok az olyan csaj aki nem azt nézi hogy kedves, aranyos fiú,hanem azt,hogy milyen a testalkata.


Úgyhogy kedves fórumnyitó,remélem Te tökéletes alakkal vagy megáldva és örökre az is marad,nehogy egyszer belőled ábránduljon ki egy fiú,pedig Te milyen kedves, aranyos csaj vagy,csak van egy kis testi adottságod ami nem tökéletes.

2009. szept. 6. 14:48

Van olyan férfi, akinek a többletzsír (ha plusszos a súlya) a mellében halmozódik fel, és ez egy kicsit meglátszik. Ez genetikailag van így, ezen nem lehet változtatni, de ha jócskán leadna a súlyából, akkor természetesen onnan is lemegy a plusz kiló.


De a fiút nem zavarja, akkor ezek szerint csak téged zavar. Ez a kis testi hiba nem tragédia egy kapcsolatnál, de ha zavar, és nem tudsz megbarátkozni vele semmiképp, akkor jobb ha még az elején dobod a kapcsolatot, de ha úgy érzed, egyéb jó tulajdonságai miatt ezt a kis "malőrt" elnézed neki, akkor minden oké, sőt, ha összemelegedtek, utána óvatosan megemlítheted neki a fogyást is, hogy talán fogyózhatnátok együtt is. Gondold végig.

2009. szept. 6. 14:39
Szteroidtól
6. Panka78 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2009. szept. 6. 14:36

Nem tudom, de szerintem brutál!!!!!!!!!

Kezdem érteni miért plasztikáztatja már egyre több férfi is a melleit!!!!

5. Bettyg (válaszként erre: 4. - Dominós)
2009. szept. 6. 14:35
tudtam hogy lecsapsz.......:))))))))
2009. szept. 6. 14:33
Nem tudom, de egyik ismerősünknek is ilyen volt (már nem él) világéletében, kb. 85D lehetett ránézésre. Mikor lefogyott, lógott neki, mint egy öregasszonynak. Hmmmmmm......
3. csilla80 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2009. szept. 6. 14:33
Nekem volt egy parom anno... ruhaval mellizomnak neztem,de ruha nelkul mar nem... en ugy tudom,hogy az apucija is ilyen,igy orokolte... pedig kb 65 kilo lehetett anno a fiu...
2009. szept. 6. 14:30

Megismerkedtem egy nagydarab fiúval, (ezzel nincs gond, mármint a termetével) kedves, aranyos, teljesen odavoltam érte…, de tegnap egy élményfürdőben voltunk, láttam levetkőzve.. nagyobb a melle mint az enyém… teljesen kiábrándultam…

Mitől nő meg így egy férfi melle????????? Jó ok. nem vékony, de másnál én még nem láttam ilyet..

2009. szept. 6. 14:30
Férfi "nőcis mellekkel"!!!!!! Mitől lesz ilyen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook