Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi G-pont? fórum

Férfi G-pont? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
114. inci-finci (válaszként erre: 110. - E61ee7c124)
2009. márc. 24. 21:57
Milyen igazad van ..
113. Kynee (válaszként erre: 110. - E61ee7c124)
2009. márc. 24. 13:08
Az análisról miért jut eszünkbe a kaki? Mert mondjuk onnan jön ki. A vaginálisról a pisi? Na, azt én sem értem. Bár hallottam már azt a szót hogy "pisiszex", de nem néztem utána bővebben. Valahogy nem vagyok kíváncsi rá hogy a másik hogy ürít. Brrr...
112. varbóc
2009. febr. 23. 03:53
most én is derülök
111. varbóc
2009. jan. 22. 02:22
egyetértek
110. e61ee7c124 (válaszként erre: 92. - Berykat)
2009. jan. 15. 10:13

Örülök, hogy jókat derülsz a témán, de a szexnek semmi köze a pisihez, és a kakihoz.

A minimum, amivel meg tudom tisztelni a partnerem, hogy tiszta vagyok. Lehetőleg ne is érződjön se a pisi, se a kaki szaga. De ez ugyanúgy vonatkozik a szájszagra is, mert nem egyszer beszéltem olyan emberrel, akinek ömlött a szájából a bűz.

Egyszerűen nem is értem, hogy egy szerelemben, amikor elfogadják egymást a partnerek, és tényleg maximálisan odafigyelnek a tisztaságra, akkor a vaginális érintkezésnél miért a pisi jut valaki eszébe, nem beszélve az orális érintkezésről, illetve az análisról miért a kaki?

Alapkövetelmény a higiénia, tisztaság, egymás elfogadása, szeretete.

A másik a kiégés...

Hol van itt a kiégésről szó? Nem élvhajhászásról beszélünk, hanem tényleg egymás őszinte szeretetéről, és elfogadásáról.

109. varbóc
2009. jan. 15. 02:27
Kissé visszatérve a témához: igenis vannak a férfiaknak G-pontjai
2009. jan. 15. 00:47
megyek én is jó éjt.
107. Klimpírozi (válaszként erre: 106. - Spinneli)
2009. jan. 15. 00:38
elvben mindent így is van, aludjunk Spin...páááá:))
106. spinneli (válaszként erre: 105. - Klimpírozi)
2009. jan. 15. 00:34

elviekben mindent vágok.

:)))

105. Klimpírozi (válaszként erre: 104. - Spinneli)
2009. jan. 15. 00:30
elvekről beszélek én is, valószínű a gyakorlat nekem is fejtörést okozna..abban biztos vagyok, hogy az említett és jól működő feltételnélküliség nagy szabadságot ad két összetartozónak:))
104. spinneli (válaszként erre: 93. - Klimpírozi)
2009. jan. 15. 00:27

ha igény volna rá, hát hmm meggondolnám, de őszintén a kapcsolat egyéb területeiből kiindulva, ha tudná, hogy valamit nagyon nem szeretnék megtenni (nem az egészséges komromisszumokról beszélek) akkor Ő sem csinálná szívesen, mégha egyébként kész lennék rá.

Értem amit írsz a feltétel nélküliségről, ez nálunk pontosan az a dolog, ami egyikünkte sem onz, így szerencsére nem kell egyikünk határait sem tologatni...legalábbis ebben a kérdésben.

:)

103. Klimpírozi (válaszként erre: 102. - Berykat)
2009. jan. 15. 00:18

aki ilyen - a szokottól eltérő - úton jár , keresi és találja a hozzá illőt, s nem is divatfüggő ez a kérdés.. sosem tudjuk, hogy a szigorúan konzervatív professzoros külső épp egy elvetemült verőlegényt takar a rejtegetett, ámde ritkán megélhető vágyaival..a szende nő, egy démoni domina..

továbbra is arra gondolok, hogy nyitott személyiségek,egymást el és befogadó játéka és bizalma feltételezi az ilyen olyan tájékok pontos és alapos feltérképezését...ha szerencséje, szerencséjük van egymáshoz, egymásban, kiégés nélkül is boldog a kielégülés:))

102. Berykat (válaszként erre: 99. - Klimpírozi)
2009. jan. 15. 00:00
No igen. Ha feltételezünk hozzá azonos kultúrkört, azonos érdeklődést, és azonos befolyásoltságot, bizonyos fel, fel ívelő extrémitást. Mondhatni divathullámot. Néha az összeszorított titokzatos száj a divat, s néha a kíváncsiság meggyötri az egyszerűséget a számára elunt látványt és bizony öklendezésig tátja ki a fantázia kapuját, ígérve sok csodát, kihűlésig, elhidegülésig. Csak az lépjen erre az útra, aki valóban tudja fokozni majd továbbra is vágyainak kielégülési forrását. De mi erre a biztosíték? Főként akkor amikor több az ilyen extrém próbálkozásokból a kiégés.
101. Klimpírozi (válaszként erre: 100. - Berykat)
2009. jan. 14. 23:51
amen:))
100. Berykat (válaszként erre: 94. - Klimpírozi)
2009. jan. 14. 23:50

Mikor még suliba jártam akkor a lányok igen fújjogtak a tiszta szerelem okán. No akkor musz volt a filozófia tanárunknak feltárni az alapos indokot. Megdöbbentően megértettük, milyen állati sorba képzeltek már akkor is a férfiak. Mert ugye a szex így nem egy vasziszdasz. Így mindenki elköveti még álmában is. Ráadásul az eredménye mindig valami kis nyarvogó poronty. No így a pasikák jól el is gondolkodtak, miként lehet csak az örömért mint élményért megélni a motorikus ingerenciájukat. Így felismerve férfitársukban a „nemszaporodás” előnyét, hamar megtalálták egymáson a lyukat.

Nekünk bizony ezt tanították anno, és csak én is ezt tudom tovább adni az úgymond minden érdek nélküli szerelem okról.

:-)

99. Klimpírozi (válaszként erre: 97. - Berykat)
2009. jan. 14. 23:48

no, nem mintha élesben modellezhetném mostanság a vitatott kérdést, de a fujjogás okán utánanéztem a keresőben.. nos ezért emlegettem,hogy nem "gumikesztyűs inszeminációról szól a történet..bizalom és szeretet ha van egy egymást el és befogadó pár esetében, akkor ez sem lehet tabu.

Nyitottság kérdése csupán...vagy nem?

98. Berykat (válaszként erre: 95. - Klimpírozi)
2009. jan. 14. 23:42

:-DDD

filmen én még bukfencezni is tudok. Piros pinpong labdaccsal az orromon. Gázsiért mindent!

:-)))

97. Berykat (válaszként erre: 93. - Klimpírozi)
2009. jan. 14. 23:40

Ez szocializáció kérdése.

Ha majd el tudják hitetni velem, hogy a párom a bankkártyájának kódját senekébe rejtette talán… Talán proktológushoz viszem. 10%-ért kimolyolhatja belőle nekem :-)

2009. jan. 14. 23:30
húúúha :)
95. Klimpírozi (válaszként erre: 81. - Spinneli)
2009. jan. 14. 23:28
akkor épp, s csak a te kedvedért:))
94. Klimpírozi (válaszként erre: 87. - Berykat)
2009. jan. 14. 23:27
ez jó:))
93. Klimpírozi (válaszként erre: 80. - Spinneli)
2009. jan. 14. 23:26

de ha szeretné, te is szeretnéd, és a feltétel nélküliség is adott, akkor könnyebb....vagy nem, vagy?

No,az elvi kurkászásban ennyi tőlem.. több nem telik:))

2009. jan. 14. 23:18

Csak nem azt akarod mondani ezzel hogy le sem pisilt téged?

:-DDD

jaj.

bocsi.

Lehet így ennélkül megvényülni, és pacskert feldobnyi?

:-DDDDD

rémesen szorakoztat... botsi

91. 867f9adc74 (válaszként erre: 90. - Berykat)
2009. jan. 14. 22:54

:-)

Okos bizony:-)

De, ha nem lenne az, én sem próbálkoznék ilyen könnyelműen:-D

Akkor is azt mondom, hogy fúúúúj!! Soha nem nyúlnék bele.Megszűnne férfiként létezni a szememben.

Ez van.Belőlem ezt váltaná ki.

2009. jan. 14. 22:04

mé, mé? me!

Ne is keresetek olyat ami nincs :-)

Tudod. Kincs ami nincs! me az csak maszatolás.

:-D

okos a te párocskád, hallgass rá :-))))

89. 867f9adc74 (válaszként erre: 88. - Berykat)
2009. jan. 14. 21:52
Hát mé'??:-D
88. Berykat (válaszként erre: 58. - 867f9adc74)
2009. jan. 14. 20:21
Te, te férfiak megrontója :-) DDDD
87. Berykat (válaszként erre: 68. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 14. 20:16
Ne fuss semerre. Van igazság abban amit a tabukról írsz, de nem kell mindent komolyan venned, pa egy pasi netán a görögökre utalva, felkínálja alfelét neked. Igaz nekem csak így vénségemre próbálkozott be egy ember és eddig nem is okozott fejtörést ez nekem. Egyébként a görögök a tiszta szerelmet a férfi, férfi kapcsolatban leginkább arra alapozták, hogy bebizonyítsák, tézisüket, milyen is az érdek nélküli szerelem, ami teljesen nem összetéveszthető a fajfenntartás „állatias” ösztönével. Mert valószínű már akkor is baj volt sok esetben a házasélettel, és az esti órákban látványosan ásítozó feleségeket, érdekmentes kapcsolatra másként nem igen cserélhették fel, hiszen a cédáknak már akkor is fizetniük kellett elég szépen. Sajnos úgy néz ki, újra feléledt ez az igény, mert tanulságot nehéz levonni a pasiknak, ha hazug portékával cserélik be a szerelem tárgyát, pengetnek mint a katonatiszt az öröm forrásának, vagy elvont filozófiát rebegnek a kíváncsiságuk kielégítésére, rászedve erre alkalmas naív nőciket. A popsijukban úgy van G pont, amennyire elég perverz. Fantázia kérdése. Úgy néz ki elég stresszes időszakot élünk, hogy a pasikák, extrémnél, extrémebb kívánságokkal rukkolnak elő. Egyébként meg meggyőződésem, sok pasinak a G pontja, a fejecskéjében van, és ha elég sokáig hazudod neki, hogy ő a legklasszabb és született csődör, akkor tuti elszáll tőle. Amúgy meg mindenki ott és addig matat ameddig nem csapnak a kezére. :-))))
2009. jan. 14. 17:40

Szerintem ha a páromat szeretem, és elfogadom, akkor nincsenek tabuk. Ő is matat a popsimban, és ha ez neki nem visszataszító, akkor én miért viszolyogjak attól, hogy esetleg megkeressem az ő G pontját, főleg, ha neki ez élvezetet okoz.

Nem értem a sok fújozást.

85. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 84. - Spinneli)
2009. jan. 14. 16:49

Hogy te milyen buti vagy! Nem meja! Keja!


:-)))

lol

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook