A G-pont (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2011. júl. 17. 18:39

Nem tudok kiválasztani senkit konkrétan, akik írtatok. De Többőtökhöz lenne véleményem. 50 éves férfiként 31 éve :-) tanulmányozom a női G pont titkát. De nem akarom misztifikálni, mert, ha nélküle is jó, csiklóval, vagy csak úgy közösüléssel, akkor mit kerestek? De erre is lenne válaszom máshol. Hogy a nőket ne érdekelné a szex...? Ez hülyeség (Általában). Korábban inkább csak azért, mert a párjuk, férjük elvárta (ha minimum ennyire volt kulturált)Ö. Manapság, meg Ti nők is megfogalmazzátok, de jó lenne magatokért egy jót élvezni hüvelyben. Férfiként azt mondom,hogy én is arra vágytam párjaimtól, hogy ebben közreműködhessem, hogy ezt is átéljék tőlem szeretett, kívánt párjaim. Dugással. Vagy G pont izgatással, ami lehetett ujjazás, vagy közösülés közben. De rájöttem, hogy enélkül is lehet kölcsönösen kielégítő a szexuális életünk. Persze variálhatunk... Csak petting, vagy szerepjáték, vagy segédeszköz, vagy hogy azoknál is megtalálhatom a G pontot, akik ezt magukról 30 évig tagadták. Mert a női hüvelyi és G pont érzékenysége fejleszthető, tanulható. De nem mindenkinél érhető el. Objektíven, pl azért, mert sokkal-sokkal kevesebb idegvégződés van a hüvelyben, mint a csiklóban. A közösülés mítosza terjesztésének pedig ellene vagyok.

Hajrá, hölgyek! Van G pontotok, ami majdnem mindenkinél megtalálható és csúcsig tanulható.

Sok frenetikus orgazmust Nektek!

Szexa

33. c6560fb39d (válaszként erre: 29. - Frontember)
2011. febr. 22. 16:53

Az én véleményem is az,hogy megvan mindenkinél,mi 2 éve fedeztük fel,elsőre sikerült,ez nem garantált,amit olvastunk erről,próbálkozni,gyakorolni kell...

Fontos az erős érzelmi alap,bizalom,feloldódás a nő részéről,ne legyenek gátlások.

A G-pont keresése előtt jól be kell melegíteni, hosszú előjáték,orál...ki mitől indul be,majd amikor már megvan a hangulat akkor kell keresni,a hasfal felőli oldalon kb. a szeméremcsont feletti részen,a férfi középső és gyűrűs ujjai(hihetetlen,de így esik kézre) hívogató mozdulatával kell elég erősen dörzsölni,bökdösni,furcsán hangzik,de nem elég a finom simogatás,ez nem a csikló.A nő rásegíthet azzal, ha a szeméremcsont felett kézzel kicsit benyomva tartja azt a részt így még jobban érezhető,de ez elhagyható ha egyébként megy a dolog,a nőnek kell jelezni hogyan jó.

A legjobb hason feküdni a nőnek, egy kispárnát a has alá,vagy a kezét az említett helyre.

Pisilési inger az első,ha az megvan jó helyen keresgélsz,majd hirtelen átcsap egy erős kéjérzésbe,ami végig marad ez kb.olyan mint a normál aktusnál a csúcs,majd 15-20 perc is kell hozzá,hogy jöjjön a csúcs,hát az valóban a Megaorgazmus,megszűnik a külvilág,extázis,remegés,nem igen lehet csendben kibírni ezt,előfordulhat spriccelés is nem vizelet,ezt a folyadékot a G-pont termeli, a húgycsövön át kifolyik,spriccel,de ez van,hogy elmarad,ez orgazmustól független.Nálam fülzúgás,szédülés(van aki el is ájul)percekig remegés az orgazmus után.

Van egy bemutató film ,olvasni való,rajz erről,ha kell küldöm privibe.:)

32. c6560fb39d (válaszként erre: 28. - Ncilány)
2011. febr. 22. 16:28

Leginkább kézi ingerléssel lehet elérni azt,hogy úgy szorít majd el töri a pasi ujját a punci,ezt mondta a férjem.;)

Bizonyos pózokban a pénisz is eléri,de azt szusszal kell bírni,mert nem 5 perc eljutni a csúcsig,egy kicsit munkaigényesebb,de megéri.:)

2010. márc. 2. 14:19
Leült a téma..
2009. júl. 28. 19:26
Szerintem igen, mindenkinek van.
2009. ápr. 27. 08:22

Vajon minden nőnél megtalálható?

És ha megvan,akkor hogyan kell vele bánni?

Elsősorban olyanok válaszát várom akik már gyakorlatot szereztek,és használható tanácsot tudnak adni.Előre is köszönöm!

2009. ápr. 25. 22:24

Szabadszájúak a munkatársaim. Benne voltunk a témába rendesen. Persze mindent részletet nem árultak el. Egy nem világos mondat elhangzott, sejteni lehet. Volt az egyik pasinak roma nője, arra mondta : az aztán tudott az ágyban...

De mire gondolhatott? Szex közben többször " szorította " ritmusosan? Van valami " apró " trükkjük biztosan. Mert szeretik a szexet...

2008. nov. 30. 06:38

Meséket nem lehet írni róla. A helye adott. Mindenki kísérletezzen, aki még nem fedezte fel,

ugyanis a gyönyör kapuja, de tényleg. A csikló is remek dolog, de a G-ponttól lesz "agyeldobós", "vulkánkitöréses" a szex.

2008. febr. 17. 20:20
témánál vagyunk:))
2007. jún. 12. 10:16
A srácom naaaaagyon tudjaaaa...!!!:)))
24. KIRA7 (válaszként erre: 5. - Debóra)
2007. jún. 12. 06:45
ha-ha-ha!Ez JÓ!
23. greentee (válaszként erre: 22. - Rantonio)
2006. okt. 23. 21:05
Vannak csajok, akiknek annyira intenzív ez a fajta gyönyör, hogy át sem tudják engedni magukat neki, de talán megtanulható. Oldottság, bizalom, ilyesmi, azt hiszem.
2006. okt. 2. 16:17
Nah.. engem nagyon érdekel a dolog. Egyszer, ill. többször megtaláltam a barátnőm G-pontját az előjáték során. Izgató volt a számár, de vizeléshez hasonlatos ingert is érzett, és kellemetlen volta számár, e miatt inkább abbahagytam, nem akartam, hogy kellemetlen legyen a számára, holott engem nagyon izgatott a dolog. De nem adom fel a harcot, mert szeretném, ha megtapasztalná milyen érzés is lehet az :))
2006. szept. 29. 10:27
Akkor minek is van ez a fórum...?
20. Kathy
2006. szept. 29. 04:43
Bezzeg Annacska tudja, hol van a G pontja!
2006. szept. 29. 01:01
1 pont oda, szerva nálad!
18. dee (válaszként erre: 15. - Mothertiger)
2006. szept. 29. 00:35
izgat,csak mi csináljuk nem beszélünk róla.
2006. szept. 29. 00:30
Hehhe, ez a Grafenberg is tudhatott valamit...!:DDD
2006. szept. 28. 23:42
az én párom is fantasztikus, mindig tudja, hogy mire vágyom és nagyon önzetlen partner.Ha most is belegondolok feláll a szőr a hátamon egyszerre vadító és izgató.
2006. júl. 26. 22:10

Na, ennyi a G-pont téma???

Ennyire nem IZGAT senki(t)???? :DDD

14. mothertiger (válaszként erre: 13. - Brigo75)
2006. júl. 25. 10:54
De még mennyire...:)))
2006. júl. 25. 08:08
Igen,HUUUHHH!!!!!!!!!
2006. júl. 24. 22:12

Néha én is érzem, tudom is, hogy mikor és hogyan ingerelhető.

Egy régi exem nagyon tudta, hol keresse és hogy "bánjon vele"! Huuuh!!!:D

2006. júl. 24. 19:54
Ó,a G-pont. A párommal direkt kísérletezgettünk és megtaláltuk (vagyis ő)..az ingerlésével tényleg erősebb az orgazmus!
10. Droma
2006. júl. 24. 19:25
Én még sajnos nem tudom hogy van-e?Vagy lehet hogy van,és éreztem is,csak nem, tudom hogy az volt:)
2006. júl. 24. 14:27
Igen!!!!!!!!!!
2006. júl. 24. 14:14
A volt pasim a szexhez értett igazán,létezik a G pont!
2006. júl. 9. 18:08
Bezzeg az enyém az tudja.
2006. júl. 9. 18:08
nem minden pasi tudja mi az
2006. júl. 9. 18:07
G, mint Garfield?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook