Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékenység fórum

Féltékenység (beszélgetős fórum)


1 2
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 08:44
Van ilyen. Férjem is ilyen, én is ilyen vagyok. Ez nem a szeretet hiányát jelenti, hanem egyrészt bizalom, másrészt önbizalom.
6. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 08:40
Örülj hogy ilyen, és ne tudd meg, milyen egy féltékeny férfi! Pokollá tudja tenni az életet; tapasztalatból mondom. (Mondjuk ez jó pár nőről is elmondható.)
2021. júl. 14. 08:33
Mi ezzel a baj? A szüleim pont így éltek. Szerették egymást, de soha egyik sem féltékenykedett a másikra. Mi is így vagyunk a férjemmel. Bizalom. Amit mond, elhiszem, nem nyomozok utána, ő sem utánam.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 08:32
Igaza van.
2021. júl. 14. 08:29
Náluk is pont ez megy már 31 éve. Ki lehet bírni.
2. 7af8e3c9a1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 14. 07:58

Férfisors..

Ha féltékeny az a baj, ha nem féltékeny az :)

2021. júl. 14. 07:49

Sziasztok!


Véleményetekre lennék kíváncsi! Ti tapasztaltatok, avagy hallottatok már olyanról, hogy valaki egyáltalán nem féltékeny?


Nekem ez nagyon furcsa. Egy egészséges kapcsolatban, ha szeretjük a másikat nagyon, azért mindenkiben van egy kis féltés a másik irányába nem?

Azt mondja a párom, hogy Ő egyáltalán nem féltékeny. Soha nem is volt senkire. Megbízik bennem, illetve a volt párjaiba is bízott. Azt mondja, hogy most mit idegeskedjen, izguljon

Ha meg akarják csalni, el akarják hagyni, úgyis megteszik, akármennyire ideges. Szóval nem izgatná az sem, ha férfiakkal találkozgatnék, beszélgetnék.


Szerintetek van ilyen? Szeret az ilyen férfi? Vagy igaza van, hogy nem idegeskedik?

Lehet nem verte át még senki, s nem is tudja milyen érzés?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook