Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Féltékeny vagyok az exre:( fórum

Féltékeny vagyok az exre:( (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. b9e29ca258 (válaszként erre: 37. - B73e24f31f)
2010. okt. 13. 10:45
Nekem azért furcsa, hogy még két év alatt egyszer sem mondta, hogy szeret. Nekem a párom mindennap mondja, és természetesen én is neki. Mi is már két éve együtt vagyunk. És ha esetleg nem is mondja ki, tényleg érezteti velem, hogy csinos vagyok. Engem azért szokott dicsérni. Viszont vannak olyan férfiak, akik egyszerűen képtelenek olyasmit mondani a párjuknak, hogy pl. Milyen szép vagy ma. Vagy hasonlókat. Mindenesetre elhiszem, hogy emiatt nincsen önbizalmad. Igenis mindenkinek szüksége van néha egy kis dicséretre, törődésre. Apukám is ilyen típusú férfi. Anyukám bármennyit tornázott, fogyókúrázott sosem dicsérte meg. Így, hogy már kezdenek öregedni, most már mondja. De 30 évig legalább így éltek. És szerintem ez nem jó.
41. e2da8c4d63 (válaszként erre: 37. - B73e24f31f)
2010. okt. 13. 10:41

Szerintem erdemes kiprobalni, ami nekem is bejott:

ha vagytok tarsasagi oldalon, frissits egy kicsit, tegyel fel szuper kepeket, akar keszits parat, amit meg o sem latott - ha kell kerj meg nehany fiu baratot is titokban, hogy jojjon par elismero komment. Azokra reagalj kedvesen, hogy lassa, hogy jol esik neked.

Fel kell, hogy ebredjen benne, hogy az o baratnojet dicserik idegen ferfiak. Amikor ujra raebred, hogy milyen szep is vagy, jonnek majd a bokok. Csak sztem ne mondd neki, ha nem veszi eszre rogton, hanem idozz sokat a gep elott, ha megkerdezi, mit csinalsz, mondd, hogy aaa, csak a fcbookon nezelodok. Erre majd kivancsi lesz, es o is le fog csekkolni.

Nem ezer szazalek, mert lehet, hogy megsertodik, ha olyan tipus, esteleg meg azt is mondja, hogy pasizol, de a szive melyen zavarni fogja a hiusagat. Csinalj ugy, mintha nem is lenne jelentosege, csak legyel utana nagyon vidam, dudorassz, vagy ilyenek.

Nalam bejott. Sot, ezt meg leirom... :D

Amikor hianyolom mar a dicseretet, es megyunk egyutt valahova, de nem otthonrol, hanem valahol talalkozunk, akkor kicsipem magam picit, es ragyogok, amikor megerkezek. Meg akkor is, ha elotte anyaztam magamban. A bevasarlokozpont remek hely, mosolyogj ra egy pasira ugy, hogy a parod ne lassa, aztan ha a pasas visszamosolyog, a parod is meg fog lepodni. Eppen 2 napja jartam igy, kaptam egy akkora telihold vigyort, hogy meg a kedvesem is a pasas utan fordult. :D

Ezek aprosagok, de arra jok, hogy tudassak: masnak is tetszel.

40. b73e24f31f (válaszként erre: 37. - B73e24f31f)
2010. okt. 13. 10:38
Valaki írna erre valamit? Kíváncsi lennék kívülálló véleményére.
2010. okt. 13. 10:31

ismerős érzés, nagyon rohadt érzés.

Nem csak az exre, hanem mindenkire féltékeny vagyok, aki kapcsolatba kerül vele.

38. Kata1230 (válaszként erre: 30. - Poss)
2010. okt. 13. 10:26

Szerintem nyugodj meg egy ilyen nő annyit nem érdemel, hogy rágd magad rajta meg foglalkozz vele.

Ha meg a hűtlenséggel is probléma volt szerintem a párodnak még akkor sem kellene ha az ex térden állva könyörögne. Én biztos vagyok benne, hogy a párod örül, hogy egy normális, szép, hűséges tetőtől-talpig igazi nő a párja és 1 percig sem gondol az exre mert téged szeret. Az meg, hogy bejelölte ismerősnek semmit nem jelent lehet a csajnak az a menő, ha minnél több ismerőse van. Ráadásul biztos vagyok benne, hogy ezzel nem vágódott be a családnál, hidd el mindenkinek meg van a véleménye róla. És szerintem a párod családja örül neked és szeret téged.

37. b73e24f31f (válaszként erre: 35. - 6f773a273c)
2010. okt. 13. 10:21
Igen tudom csak hát....szerintem az is benne van a féltékenységem okában, hogy ő szinte soha nem dicsér engem, soha nem mondja, hogy csinos vagyok, vagy szép, inkább (főleg az elején) a hibáimra hívja fel a figyelmet. De azt sem mondta még soha hogy szeret, vagy hogy szeret velem lenni. Ő azt mondja szerinte elég ha ezt érezteti velem, nem kell, hogy mondogassa. Igaza van végül is de azért 2 év alatt legalább néha mondhatná, annál nagyobb értéke lenne számomra. Néha úgy érzem hiába erőlködök, hogy szép legyek, meg ápolt, meg csinos, meg okos, meg kedves, mert soha nem dícsér. :( Régebben sokszor voltam féltékeny meg hisztis, próbáltam megváltoztatni, kipréselni belőle egy kis érzelmet, de már egy ideje változtattam magamon és azóta nincsen köztünk konfliktus. Csak az a helyzet, hogy így kicsit úgy érzem kuss a nevem, mert csak akkor van béke és egy kicsit értéktelennek is érzem magam mert az anyósom, sógornőm, de vadidegen emberek többet dícsérnek, mint ő! Pfú, bocsi de olyan jól esik itt kiírni magamból, igazából nem mondom el senkinek a barátnőim közül sem :(
36. Poss
2010. okt. 13. 10:15

:) Jó oldal ez a hoxa:) Köszönöm mindenkinek. Próbálok túllépni, hiszen tényleg semmi okom, és így csak saját magamat, és a kapcsolatunkat rombolom. Lehet azért néhány hetente kiakadok, akkor majd jövök ide panaszkodni:D.

Köszi köszi köszi mégegyszer:)

35. 6f773a273c (válaszként erre: 32. - B73e24f31f)
2010. okt. 13. 10:12

de hát,ha még az anyóssal is rendben van,akkor nyert az ügyed!:D:D

komolyan nincs okod féltékenynek lenni.nem feltétlen azért,mert Te vagy a legszebb,hanem ,mert hűséges,kedves,okos nő vagy.ez is ugyanilyen fontos,és ez nagyon sok mű leányból hiányzik!

34. 6f773a273c (válaszként erre: 30. - Poss)
2010. okt. 13. 10:10

Álomvirág utolsó hozzászólásával tökéletesen egyet értek!

ezzel kapcsolatban meg:a legrosszabb,amit egy pasi ellen elkövethet a nő,a hűtlenség.szerintem ez a téma túl van tárgyalva.zárd le magadban,ahogy akarod.ne védd a csajt,sokkal jobb vagy nála,és a szoli nemcsak rövidíti az életet,hanem szerintem mű is.barnulj napon,vagy legyen porcelán bőröd.de szerintem akkor is mű.mindegy,a lényeg,hogy Te el is értél valamit az életben,természetes vagy,okos,és szép,és legfőképpen HŰSÉGES.(és nem kiabálsz.az a másik irtó idegesítő,és kapcsolat romboló tényező)

33. b73e24f31f (válaszként erre: 30. - Poss)
2010. okt. 13. 10:10
Nem egy nagy szám a csaj ahogy így leírod, igazából így könnyű jól élni, könnyű szépnek lenni. Nincs gondja semmire. Majd akkor is maradjon ugyanilyen szép amikor ő kaparja ki a gesztenyét magának.
32. b73e24f31f (válaszként erre: 28. - 6f773a273c)
2010. okt. 13. 10:08
Hát igen, ezért is vagyok rosszul, mert ő nagyon jó pasi de tényleg. Idősebb fiatalabb, mindegy, mindenki megnézni és tudom, hogy ilyen szempontból illek hozzá, de félek, hogy majd le fog cserélni másra és pont azért félek, ahogy az előzőket elnéztem szinte mindegy neki, hogy hogy néz ki. Anyósom is azt mondta, hogy nem volt még ilyen szép csaja mint én (NEM vagyok beképzelt :) )
2010. okt. 13. 10:06

Nehéz dolgok ezek!

jajj, úgy írnék én is, de mennem kell. Este feljövök!

Köszönöm zsiványka, kedves Tőled.:)


Mindenki szép, higgyük el, és azt is, hogy egy valakinek mi vagyunk a legeslegszebbek!:)

Szép napot!

30. Poss
2010. okt. 13. 10:05

Bárcsak ilyen mű nő lenne az ex.

Ő smink, szoli nélkül is szép. Sőt nem is nagyon festi magát, nincs két kiló vakolat rajta. Szolizni jár, és műkörme is van, bár szerintem ettől még nem mű nő valaki. Igényesség. Mondjuk ha rágja valaki a körmét, vagy letörik, akkor jöhet a műköröm, bár most nem ez a lényeg.

24 éves, a szüleivel él, fizetik neki az egyetemet, és a legnagyobb problémája, hogy este melyik buliba vagy melyik konditerembe menjen. Neki van ideje magára,mellesleg a segge alá teszik ami más(mondjuk én) kemény munkával érek el. Persze ettől én több vagyok, és emiatt nem is értem hogy mi ez az irigység, amit érzek iránta.

Páromnak a problémája a hiszti, a kiabálás, a hűtlenség volt. És persze ezektől a szerelem elmúlt.

Amúgy mostanában erősödött fel a féltékenységem, aminek az oka hogy a csak bejelölte páromat a családját, a baátait de mg engem is ismerősnek Fbbookon. Nem értem hogy miért. Elég csúnyán váltak el, sőőt nagyon nagyon csúnyán.

29. 6f773a273c (válaszként erre: 27. - E2da8c4d63)
2010. okt. 13. 10:03

ez nagyon tetszik ez a technika!:D

a fórumindítónak is kéne alkalmaznia!

28. 6f773a273c (válaszként erre: 26. - B73e24f31f)
2010. okt. 13. 10:02

de hát,Téged tart szépnek ha Veled van!!nem másokat!

mellesleg lehet azt hiszi,hogy túl szép vagy Neki,ezért akart nem szépeket magának,mert fél hogy Téged elveszít,mert lelépsz egy jobbal!ismerős a helyzet,én sem bírtam az előző pasimmal,mert ő tényleg a csajok kedvence volt.(jó ez nem a főindok,hogy szakítottunk,de azért ezt nem bírtam benne.többek között:D)

szóval lehet,hogy nincs sok önbizalma.de az se jó,ha túl sok van Neki,mert akkor elszáll magától...nem is tudom mi a jobb,de talán az,ha nem estek át a ló túl oldalára sem.de az a lényeg,hogy tudd hogy Neki Te vagy a legszebb,azért jár Veled,és magadról is tudd,hogy szép vagy!

27. e2da8c4d63 (válaszként erre: 2. - Poss)
2010. okt. 13. 10:01

Jelen! Majdnem szorol-szora ezt erzem/ereztem.

Iszonyatos. Plane az a mondatod: "Mindig be akarom bizonyítani hog ynem vagyok elég jó a páromnak:(" - mintha magamat hallanam.

Ha valami gond volt koztunk, egybol arra gondoltam, hogy meg nem heverte ki, es amiatt veszekszunk.

Azert multidoben irom, mert nemreg rajottem, hogy igy nem tudok elni. Az az egy mukodott, amit sokan itt is irtak: kielemeztem a csajszit magamban, osszeszedtem par rossz dolgot is rola. Aztan meg magamrol keresgeltem jokat, felideztem, hogy mennyi elismerest kaptam masoktol (akik engem talaltak ellenallhatatlannak). Ez a tudat, ha sikerul eszben tartanod, sokat segit.

A kozossegi oldalak is stimmel, ahogy feltolt egy ujabb szuperbebi kepet, egybol az ugrik be, hogy a parom is latja. Erre csak azt tudtam lepni, hogy valogattam nehany igazan jo kepet magamrol, es en is teszek fel neha. Arra aztan jonnek a dicseretek masoktol, amit o is lat, igy elvonom a figyelmet arrol, hogy racsodalkozzon szuperbebire.

Ezeken az oldalakon van fent kozos kepetek a paroddal?

26. b73e24f31f (válaszként erre: 25. - 6f773a273c)
2010. okt. 13. 09:55
Az ilyen agyon maszkírozott nőre én sem lennék féltékeny én pont azokra vagyok irigy akik természetesen bombázók. Bár ez nem a párommal kapcsolatos mert az ő exei nem voltak szépek egyáltalán, inkább szürkék. Azokra vagyok féltékeny akikkel nem sikerült neki összejönni, mert azokat is megnéztem és azok sem szépek és azért furcsállom, mert én most hülyén hangzik de én szebb vagyok náluk éppen ezért nem tudom mit látott bennük. Talán az egyszerűbb csajokat szereti, vagy mi? Lehet, hogy közel sem annyira ismerem az ízlését mint kéne, lehet, hogy nem engem tart szépnek, hanem őket....HÜLYESÉG!!! :)
2010. okt. 13. 09:42

anyám!!!ezt a sok önbizalom hiányos IGAZI nőt!

mért akartok olyanok lenni,akiket a pasik egy éjszakára (maximum,van aki még ennyire se) akar??a pasiknak egy ÉLETRE igazi nő kell!az akivel tudnak beszélgetni,nem a műkörmöshöz rohangásznak minden héten,nem kell nekik fodrász ahhoz ,hogy reggel szépek legyenek!az aki szép az mindenhogy szép.az ha ápolod magad szép dolog,kell is,de ez a plusz amit a gazdag hülye anorexiások engednek meg maguknak nem hiányzik egyetlen pasinak se!!!higgyetek nekem ha utálják,ha beszélünk róla,akkor le se szarják,hogy használjuk-e vagy sem.

mellesleg nem véletlenül szakított a volt csajával:tehát a csaj NEM tökéletes,ahogy Te azt látod.van jó sok hibája.lehet,hogy rohadt hisztis,vagy horkol,vagy büdös a lába,vagy nagy galambokat ereget,vagy az összes együtt!vagy egyszerűen smink és egyéb 20 tonna vakolat nélkül randa,mint a bűn.lehet,hogy nem szeretett mellette ébredni,mert lapos,mint egy deszka,vagy mert nem is érezte maga mellett a csontváz-testét...nem ismerem,de hidd el a pasiknak hús-vér nő kell,aki nemcsak hogy nő,de barát is,és meghallgat,és nem álló nap a pedikűrösről,vagy mittomén miről dumál.(ha már a körmöknél tartunk:a rövid,csillogó körmök szebbek milliószor,és praktikusabbak is.a pasik nagy része,akivel érdemes foglalkozni,azt szereti.kérdezd meg a férjed!)

millió pasit kérdeznek meg ilyen smink-köröm-haj,meg stb témáról:mind azt írja,hogy felesleges,mert a nő természetesen szép.jó,egy kicsike elfér,ha nagyon nincs önbizalmad,de az ijesztő műszempilla hadak,és szoli barna test,meg fej nem hiányzik.RONDA!

az ami egy életre kell a normális pasiknak az az igazi anya-feleség-nő típus,nem a parti patkány.

és az a csaj csöppet sem olyan,amilyennek elképzeled.simán photoshoppolhat is,vagy megtalálja az egyetlen beállítást,ami jól áll neki.(van olyan beállítás,aki mindenkit gyönyörűvé varázsol)szóval a fotókra kérlek ne építs!meg a kinézetre se!mellesleg a modellekkel nem lehet jókat enni,valószínűleg a főzéshez sincs sok érzékük(ritka ha van,azok tuti nem maguknak főznek),többségük azt se tudja mennyi egyszer egy,stb.de ezt Te is tudod!hidd el,sokkal értékesebb vagy a férjednek meg a legértékesebb,ha Téged választott!!!


sok szerencsét!önbizalom fejlesztés kell Neked!szokott eleget bókolni a férjed?

2010. okt. 13. 09:37

Azok a csillivilli csajok ált. csak kirakat.

Lehet szuperjól néz ki az ex, ha a fejében légüres tér honol. Próbálj meg kihozni magadból a legtöbbet külsőleg és belsőseg is, és próbáld meg kizárni a csajt ha zavar.

Meg megnyugtatásképpen, de mindenkinél van szebb, jobb stb... az a csaj se a világ közepe, tuti ő is irigyli valaki alakját... lehet pont a tiedet???

2010. okt. 13. 09:37
...pedig én szebb vagyok :P
2010. okt. 13. 09:36
Én még arra is féltékeny vagyok akivel nem jött össze csak akart. Sőt arra jobban mint az exekre. Na ez milyen? :)
21. Kata1230 (válaszként erre: 17. - Poss)
2010. okt. 13. 09:36

Azért mert nem jársz havonta fodrászhoz, műkörmöshöz és kozmetikushoz még te is ápolt és szép vagy. Minek költsünk havonta ilyen dolgokra ha a barátnőm is be tudja festeni a hajamat, magadnak is meg tudod csinálni a hajadat, ki tudod szedni a szemöldöködet stb.... miért kellene ezekre havi x összeget költeni???? a szépség nem ezen múlik!!!

Ráadásul együtt is laktok, ami azt jelenti komolyak a szándékai veled!!! Ne foglalkozz ez exel és ami nagyon fontos nehogy nyaggasd ezzel a párodat mert azzal elkergeted magadtól. Szeret téged és ennek örülj nem véletlen, hogy veled van és nem az exel. Legyél vidám, boldog tegyek meg mindent egymásért csak ez számít. És kit érdekel, hogy a másik csaj milyen képeket tesz fel, milyen a haja, körme, hol volt bulizni vagy nyaralni. Te csak maradj önmagad. Így ismert meg a párod, így szeretett beléd maradj ilyen. Ne akarj másra hasonlítani hisz így kellesz a párodnak amilyen vagy.

20. b9e29ca258 (válaszként erre: 2. - Poss)
2010. okt. 13. 09:18

Szia!

Ismerős a helyzet. Az én férjem nagyon jóképű, és népszerű a nők körében. Előttem csupa olyan barátnője volt, aki modellkedett. Volt köztük állítólag világhírű francia modell is. Én is féltékeny voltam, hogy én ezek közelébe sem érek, miért pont engem választott. Fel is hoztam neki ezt többször is. A válasz pedig az volt, mert nálam az első pillanattól tudta, hogy velem szeretné leélni az életét. És mert bennem látja azt, hogy kifejezetten család centrikus vagyok. Lehet, hogy szépek voltak azok a lányok, de mindez hiányzott belőlük. És tényleg velem szeretné leélni az életét, ahogy én is vele. Amit idén nyáron meg is pecsételtünk. :) Szóval fel a fejjel. Valószínűleg azért választott téged, mert olyat lát benned, amit másban hiába is keresne. :)

19. syria (válaszként erre: 17. - Poss)
2010. okt. 13. 09:17

Nem voltam ilyen helyzetben, mert mindig volt akkora önbizalmam, hogy letojjam, milyen az elődöm.


Ja, akkor nem is biztos, hogy szebb nálad, csak többet tud költeni magára!


Ha nem akarod megmérgezni a kapcsolatotokat, akkor ne idegeskedj azon, amin nincs okod!

18. 0d717b184a (válaszként erre: 17. - Poss)
2010. okt. 13. 09:15

annak a csajnak biztos nincs más dolga sem csak a szépítkezés

légy kreatív egy kicsit, tudsz te ha akarsz

17. Poss
2010. okt. 13. 09:13

köszi a válaszokat!


okom nincs rá, egyszerűen nő vagyok. Mindig is fitt, sportos, jó alakú voltam, de az elmúlt pár hónapban felszedtem egy keveset. Nincs időm, és pénzem eljárni műkörmöshöz, fodrászhoz havonta stb, és látom a csajon hogy ő folyamatosan....

Tudom hogy hülyeség, és nem lenne szabad ezzel foglalkozni. Próbálkozom.

16. 0d717b184a (válaszként erre: 1. - Poss)
2010. okt. 13. 09:13

próbáld meg magadból kihozni a legtöbbet

de ne az ex miatt

hanem magad miatt, meglásd lesz önbizalmad és csak nevetni fogsz ezen a dolgon:)

15. 0d717b184a (válaszként erre: 13. - Annamarya77)
2010. okt. 13. 09:12
ez teljesen így van:)
14. Nívea
2010. okt. 13. 09:10

Akkor tegyünk fel egy kérdést: Mi volt a szakításuk oka és ki kezdeményezte?


Ha a párod, akkor ne is görcsölj tovább a dolgon. Ha a csaj, akkor már inkább. De még akkor sem kellene, mert akkor meg a csajnak nem kell a párod :DD És a tiéd maradhat. Így is meg lehet közelíteni a dolgot, nem kell a bizalomról papolni. Szeretne az ember bízni, de nem mindig megy az úgy, na! :D

2010. okt. 13. 09:09
Minden nőben más a szép. Lásd meg magadban is a szépet!!!!!!!!!!!! Legyél boldog!!!!!!!!!!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook