Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felkérés keringőre... Aki volt már szerető szerepében... fórum

Felkérés keringőre... Aki volt már szerető szerepében... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
253. szakalyadri (válaszként erre: 251. - E6e5405fd3)
2011. máj. 22. 10:21
Én is na mint nap 11éve,szeretem és boldog vagyok.Ne hagyjátok lankadni soha
252. c38cbaaa28 (válaszként erre: 251. - E6e5405fd3)
2011. máj. 22. 10:20
Na az szép,akkor jó sokat kell magolnod:S
2011. máj. 22. 10:19

Nem akartam felhúzni magam tudom, hogy nem érdemes...:(.

Jogot tanulok:).

Adri igyekszem a maximumot nyújtani, és mindent megtenni, megadni neki...

2011. máj. 22. 10:14
Szia Adri! Hogy vagy?
249. szakalyadri (válaszként erre: 244. - E6e5405fd3)
2011. máj. 22. 10:12

Ettől se rettegni,se félni nem kell.

Ez a titok:Figyelj a párodra,légy a barátja,a szeretője,a bizalmasa.Vedd meg az anyja szülinai ajándékát,legyen sör a hűtőben,meleg ebéd.A gondoskodás az amit egy szerető nem tud megadni,amiről a férfi nem fog lemondani.

Itt rontják el a feleségek:megszületnek a gyerekek,kevesebb idő van a férjre,ő már másodlagos lesz,egy pénzkereső robot,és kezdődnek a gondok...

248. c38cbaaa28 (válaszként erre: 246. - E6e5405fd3)
2011. máj. 22. 10:07
Amúgy szép jó reggelt:) Tegnap olvastam, hogy azt írtad, hogy mész vissza tanulni. Megkérdezhetem, hogy mit tanulsz?
247. c38cbaaa28 (válaszként erre: 246. - E6e5405fd3)
2011. máj. 22. 10:05
Szia! Úgy látom nagyon felbosszantottad magad ezen az ügyön. Ne idegesítsd magad, sajnos nem tudsz ezen változtatni, csak annyit tehetsz, hogy a gyerekeidet másként neveled. Csak saját magadnak okozol gyomorideget:S És ezt a legjobb szándékkal írom, mert az ilyen embereknek ezt hiába is magyarázod...
2011. máj. 22. 10:00
Aludtam rá egyet, átgondoltam és mégsem bántam meg h. ezt mind leírtam. Úr Isten, én hülye egy pillanatra elhittem, hogy sajnálhatom "szegény" szeretőket, mert milyen rossz nekik!!Hát álljon meg a menet, a k*$¤a életbe!!!VAN POFÁJUK NEKIK NYITNI EGY TOPIKOT, hogy egymásnak panaszkodhassanak milyen k*¤ßa szar szeretőnek lenni???!!!MI van???!!!Elegem van az ilyen FAJTA ÖNSAJNÁLÓ NŐből! A társadalomra és a normákra degradáló hatással vannak! HA bennük is lenne annyi büszkeség mint bennem, és elküldenék a büdös fenébe a hozzájuk közeledő kapcsolatban álló férfiakat, AKKOR nem állna fent ez a helyzet. Nyilván nekik köszönhetően, minden férfi tudja, hogy ellehet sunnyogni otthonról, biztos lesz egy hülye p*$ßa aki szétteszi a lábát.Egyébként meg NEM érdekel ezeknek az embereknek a NYOMORA! NEm tud meg hatni, hogy pedig nem ők tehetnek erről arról a férfi a rossz, meg a feleség...NEM érdekelnek a "kívételek"...Belementek egy mocskos játékba, ők választották maguknak ugyhogy KUSSOLJANAK el, POFA BEFOG és fogadják el minden következménnyével együtt!ITT pedig már rég nincsenek magánéleti dolgok! Leírta egy nyitott fórumba! Ha már kétezerhuszonynyolvanöten elolvassák, engedtessék meg, hogy én is megtehessem, nekem is jogom van a vélemény nyilvánításra.Kiállok e mellett, kövezetek meg nyugodtan, de nem tudom befogni a szám, marhára elszomorító, hogy az én gyerekeim is egy ilyen erkölcsi fertőben fognak felnőni (lásd: média, csonka családok stb stb...) de az "HÓTZIHHER" hogy tisztában lesz azzal, mi az, hogy CSALÁDI ÉRTÉK!!
2011. máj. 22. 09:56
miért nem küldi el a hozzászólásom?!
2011. máj. 22. 01:15
jahh...igazad van...tényleg nem kellett vna...ez a rossz oldalam...néha nem bírom visszafogni magam,és átmegyek gonoszba...csak érted... úgy félek, hogy egyszer én is bele kerülhetek egy ilyen szituációba...mármint, nem a szerető szerepébe...hanem pl. otthagy a férjem egy másik nő miatt...rettegek ettől...mindent megteszek, a másik felemért...és nem tudom elképzelni, hogy ez az életünk végéig ne így legyen...de mi van ha az én férj jelöltem is bebolondul:)) nem tudom elképzelni, de benne van a pakliban érted...legszívesebben megszüntetném ezt a fogalmat, hogy "szerető":D..ne legyen ilyen a világban...mindenki éljen boldogan a világ végezetéig a választottjával..:) ezért próbálom azt sulykolni a szerető szerepébe beletörödő nőt, hogy merjen lépni, és legyen annyi büszkeség benne, hogy nem osztozik a szerelmén senkivel...ha már egy embert sikerül meggyőznőm, nekem már az egy siker...eggyel kevesebb...és hosszú távon a nőnek is jobb lesz...talál magának olyat aki megérdemli őt...és megbecsüli...
243. szakalyadri (válaszként erre: 240. - E6e5405fd3)
2011. máj. 22. 01:03

Értem és egyetértek.De ez csúnya vájkálás más magánéletében.Nem ő írta ki a fórumot,nem kért tanácsot.

A magánügye,mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja,ne bíráskodj felette.Neki legyen jó.

2011. máj. 22. 00:28
Merjen lépni...vagy így vagy úgy...kérjen segítséget, hogy ha nem hagyja el a családját a férfi ő érte...forduljon szakemberhez, vagy a legjobb barátnőjéhez, vagy olyanhoz akiben bízik, aki pozítivan tud rá hatni, és nem hagyja, hogy elgyengüljön,és engedje, hogy újra behálózza a férj...hitesse el magával, hogy van kiút, és ezek szerint ez a férfi mégsem a nagy ő...mégsem neki rendelte a sors...mert ha így lenne, akkor mellette lenne...
2011. máj. 22. 00:23
Mert most találkozgatnak (havonta vagy én nem is tudom milyen gyakorisággal, nyilván nem naponta ha külföldi a férfi), mindig csurran-cseppen a boldogságból, aztán amikor elmegy, csak az "űr" marad utánna és a reménykedés...egy nőt ez egy idő után hidd el felőröl...belebolondul...és mindenbe belemegy...mi van ha a férfi valójában nem is akarja elhagyni a családját, csak "etet"...hogy majd majd majd...aztán azt veszed észre, hogy már 5 éve a szertő szerpét játszod, és már a legkisebb dolgoknak is örülsz...csak láthassad..ha csak havonta egy órára nem baj...mert az az óra csak az ővé meg a tiéd.... hány ilyenről hallani...gusztustalanok a férfiak...és mindenre képesek...hazudni is!
2011. máj. 22. 00:19

Tudom, hogy nem szép...szarul is érzem magam miatta, de én ezt így érzem, és ez a véleményem, és NEKI kell tisztáznia magában a dolgokat!!! Szerintem van úgy az életben, hogy a szívünkön kívül az eszünkre is, vagy csak arra kell hallgatnunk akármennyire is fáj!!!

MÉRLEGELNI kell...megéri ez nekem???A folytonos szenvedés azért a pár óra, pár nap boldogsáért amit attól a férfitől kaphatok???

Szerintem minden nőnek JOGA, és IGÉNYE kell legyen egy olyan kapcsolatra, ahol mindenki tiszta lappal indul és 100%-osan boldog lehet!!!

Nem lehet ennyire önsanyargató életet élni...ebből ő fog kijönni a legrosszabbul!

Egy normál kapcsolatban is rengeteg probléma adódik, szenved azoktól az ember eleget...de az ilyen jellegű kapcsolatok azonban már eleve minuszból indulnak...NEM ÉRTITEK???!!!!

Meg kell adni a lehetőséget magadnak...hogy igazán boldog lehess...tudom, hogy Ő most úgy érzi, hogy csak ezzel a férfival lehet boldog, és Ő élete szerelme! Ezért értem meg valahol őt...tényleg bonyolult az ügy!

Én a helyében, időt adnék a férfinek...megmondanám, hogy ha tényleg komolyan gondolja, akkor lépjen...mondjuk 1-2 hónapot...de addig nem beszélnék vele...se e-mail se telefon, se találkozás...ha tényleg kitart engel mellett, és utánna őt választja (elköltözik otthonról stb stb), akkor utána én is megmerném nyitni felé 100%osan a szívem...de így???!!!

239. szakalyadri (válaszként erre: 238. - E6e5405fd3)
2011. máj. 22. 00:10
Ezt nagyon nem kellett volna,nem szép tőled!:(
2011. máj. 22. 00:08

2011 februári bejegyzése engel17-nek:

"Két hónapja vagyok ebben a helyzetben, eleinte minden csodaszámba ment, aztán elkezdtek neki hiányozni a gyerekei (külföldi), és most szétszakadtnak érzi magát. Tegnapelőtt időt kért tőlem, hogy tisztázza, mit is akar valójában, nem tud a gyerekei nélkül élni, de engem is nagyon szeret, a lelki társaként kezel. (Ahogy én is őt.) Mindketten borzasztó szomorúak vagyunk jelenleg, bár nekem kell erősebbnek lennem, nem?

Tudtok-e valami tanácsot adni, hogyan vészelhetném át ezt az időszakot? Jelenleg külföldön van a családjánál, másfél hét múlva jön vissza.

Köszönöm előre is"


Elhiszem, hogy ő a lelkitársad, lehet tényleg ő a nagy ő számodra, és lehet ő is ugyan így érez...csak épp "lekéstétek"-"elkerültétek egymást"...de valahol be kell látnod, hogy a megismerkedésetek óta akárhogy is számolok de már majd FÉL ÉV eltelt...úgy érzem, hogy ennyi idő alatt már a "férj" csak lépett volna FELÉD, ha igazán akart volna...olvastam az összes hozzá szólásod, hogy külföldi, és 1200km választ el titeket egymástól, a feleség is olyan amilyen...de a gyermekeiről nem tud lemondani...és szerintem és ne haragudj meg nem akarlak bántani, de azzal a tudattal, hogy fogsz élni, hogy ha összejöttök, hogy ő lemondott a gyerekről? (Itt ne gyere azzal, hogy nem kell lemondania róluk...de le kell..mert nem téged fog odaköltöztetni a házába és édes hármasban nevelgethetitek majd a feleséggel a gyerekeket, és Ő minden este ott fog aludni, és részt vesz a gyerekek mindennapi életében...NEM! ELköltözik, otthagyja őket az anyukájuknál...és mindenért téged fognak utálni...te leszel a gonosz mostoha, aki szétrombolt egy családot...attól függetlenül, hogy pl. nem te vagy az oka, mert már alapból szarban volt a kapcsolatuk...)

237. e61ee7c124 (válaszként erre: 236. - Engel17)
2011. máj. 21. 22:43
Nem is kurváztalak le...
236. engel17 (válaszként erre: 235. - E61ee7c124)
2011. máj. 21. 22:41

Másképp látom, de az úgy látom, már az én dolgom.

Az én életemben csak annyit tudok, hogy az idő úgyis megadja a választ. Nem érzem kurvának magam, sosem voltam az, és mindig igyekszem tekintettel lenni az emberekre. Sokszor túlságosan is.

És azon gondolkodtam, ha minden úgy lenne, ahogy írjátok itt sokan, akkor a házasság börtön és nem egy szabadon választott szereteten alapuló kapcsolat lenne. Ugyanis ha van szeretet, akkor van féltés, mindkét oldalon, és még ha vki csak félre is lép, mert emberből van, van további jövője a kapcsolatnak a házastárssal, ha a kölcsönös szeretet megvan köztük...! Ha nincs, az már veszett fejsze nyele úgyis.

235. e61ee7c124 (válaszként erre: 234. - Engel17)
2011. máj. 21. 22:05

Te, mint kivülről jövő szerető, nem tudhatod, hogy mi miért történt abban a házasságban. A helyzetet sem tudod megítélni, ezért jobb, ha senki sem megy bele 1 szeretői kapcsolatba.

Ha jó nagy a kaki, akkor takarítsa el az a két ember. Miért kellene bárkinek 1 koszos kapcsolatba belemenni?

234. engel17 (válaszként erre: 233. - E61ee7c124)
2011. máj. 21. 21:43
Én ezt egy kicsit más szemszögből nézem. Amikor megismerkedtem a párommal, nős volt, egy kihűlt, megszokáson alapuló kapcsolatban, amikor bejelentette, hogy vagyok neki és szeretne velem lenni (becsületére legyen mondva, már a kapcsolatunk kezdete utáni héten megtette), a felesége csak a vagyonfelosztást kezdte el hajtani, semmi dühroham, cirkusz, hiszti, csak tiszta kalkuláció. Sztem ez sem normális teljesen. Úgyh minden helyzet más és más.
233. e61ee7c124 (válaszként erre: 227. - Engel17)
2011. máj. 21. 21:35

nem... de mindegyik agyilag defektes...


megmagyarázzák a rosszra, hogy jó és szükséges


jah, okot, és magyarázatot mindenre lehet találni

232. a14deb9047 (válaszként erre: 227. - Engel17)
2011. máj. 21. 21:30

Nem, de ami az egyiknek meg se kottyan, az a másiknál bizony ronda dolgokat tud csinálni.

Gondoljátok el: a férj visz haza a feleségének egy kis ajándékot...


Barátnőm majdnem így járt: a férje genitális herpeszt szedett össze. Még a lakásból is elköltözött. És jár neki havi 800 $ asszonytartás az állampolgárság mellett. :D

231. engel17 (válaszként erre: 228. - Szakalyadri)
2011. máj. 21. 21:27
A pasi meg is érdemli, a feleség viszont nem.
230. engel17 (válaszként erre: 227. - Engel17)
2011. máj. 21. 21:26
A topicnyitó így már tényleg gáz... Ez szemétség.
2011. máj. 21. 21:26

Könnyű a Katit táncba vinni, ha maga is akar menni. És akinek nincsenek erkölcsi skurpulusai...


Ehess, ihass, ölelhess, alhass...

228. szakalyadri (válaszként erre: 225. - E61ee7c124)
2011. máj. 21. 21:26
Az idióta pasi meg majd hazaviszi ajándékba a feleségének...
227. engel17 (válaszként erre: 225. - E61ee7c124)
2011. máj. 21. 21:25

jah, értem. Köszi. :)

Mondjuk nem minden szerető nemibeteg. :)

226. szakalyadri (válaszként erre: 224. - Engel17)
2011. máj. 21. 21:24
A topic nyitóra céloztam.:)
225. e61ee7c124 (válaszként erre: 222. - Engel17)
2011. máj. 21. 21:23

Hát, ahogy kiderült nemibeteg is, és rohadtul nem foglalkozik azzal, hogy kit fog megfertőzni...

Hiányzik neki a szex, így dugni fog a pasival, az ő vágya ki lesz elégítve, a többire magasról tojik.

Egy igazi IQ bajnok.

224. engel17 (válaszként erre: 223. - Szakalyadri)
2011. máj. 21. 21:20
Milyen pillangó? :) (bocs, fáradok)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook