Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felkérés keringőre... Aki volt már szerető szerepében... fórum

Felkérés keringőre... Aki volt már szerető szerepében... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
343. b73e24f31f (válaszként erre: 341. - _A.A._)
2011. máj. 31. 07:55
De jó neked! Nekem még hátra van vagy 8 :( Minden hétre 2. Ma is megyek, tiszta roncs vagyok, már most :(
342. c38cbaaa28 (válaszként erre: 341. - _A.A._)
2011. máj. 31. 06:56
Jó munkát! Sok sikert a vizsgádhoz, biztos menni fog:)
341. _A.A._ (válaszként erre: 339. - E6e5405fd3)
2011. máj. 31. 05:55

Jóóóó reggelt!!!

Nekem a héten lesz az uccsó vizsgám erre az évre!!!!:))) Aztán szeptembertől újra indul a mandula!!!!:)))

Rohanok....gyors tus, aztán irány a meló. :((( Annyira nincs kedvem ilyen jó időben menni.....el tudnám képzelni máshogyan is a napomat!!! :DDDD

Szép napot mindenkinek!!!!

340. c38cbaaa28 (válaszként erre: 339. - E6e5405fd3)
2011. máj. 30. 10:45
Írtam privit!:)
2011. máj. 30. 09:56

vizsgaidősuck :P...

én minidg felnézek, várom, hogy írjatok valamit, hátha megint beindul a mondókánk:)...

2011. máj. 30. 09:15
Sziasztok csajok! Régen írtam ide. Ki hogy vagy van?
337. engel17 (válaszként erre: 336. - Sunshine28)
2011. máj. 27. 21:50
Erre nem lehet sémát ráhúzni. Félrelépés és félrelépés között is akkora különbségek lehetnek, mint ember és ember között. Át tudom érezni a helyzetedet viszont, mert voltam már hasonló helyzetben, úgy kb. 8 éve, mint te, én tudtam meg legutoljára, hogy már nem vagyunk együtt, mert van vki más. Össze is omlottam rendesen, de nem attól, ami történt, hanem ahogy az történt. Nem volt korrekt a srác, ha elmondja még frissiben, először nekem, nem pedig mindenki másnak, akkor nem akkora trauma, mint így... Bár azt a kapcsolatot nem is siratom már egyáltalán. Az pedig butaság, hogy sokszor az motoszkál a fejedben, hogy vajon a másik is olyan-e, mint az exed... Hát nem. Minden kapcsolat alapja a bizalom kell, hogy legyen, függetlenül attól, hogy előtte milyen csalódások értek. A barátod, szerelmed megér annyit, hogy megbízz benne.
336. sunshine28 (válaszként erre: 322. - C38cbaaa28)
2011. máj. 27. 20:23

Köszi:)Persze Túl vagyok rajta,bár nem mondom,hogy nem agyalok néha a mostani kapcsolatomban is azon,hogy ha az megtette aki a barátomnak is tartotta magát,hiszen összejártunk előtte,őszintének hittem,rég ismertem,akkor a mostani is megteheti így...nehéz bízni,de néha nehéz nem óvatosnak lenni.

Mert a sajnálkozás is szörnyű,de amit ezzel okozhatnak egy ember önértékelésében,akár szerelemből történik a félrelépés,akár csak a szex miatt,az borzalom.Én eddig sem tettem,és eztán meg pláne nem teszem,és csak remélem velem sem.

335. _A.A._ (válaszként erre: 333. - B73e24f31f)
2011. máj. 27. 18:10
A csaj nem tudta meg, és nem is az volt a cél, hogy megtudja. Amúgy meg persze nekem sem esett rosszul ez az egész, szóval nem kényszeredetten "álltam bosszút". :)
334. _A.A._ (válaszként erre: 332. - E6e5405fd3)
2011. máj. 27. 18:08
Jól van na. :) Van ez így...:) Ez volt, így alakult, ennyi. :))) Amúgy dehogy haragszom! De látod, én sem vagyok makulátlan!!!! Sőőőőt, mennyire messze is vagyok attól!!! :DDD
333. b73e24f31f (válaszként erre: 325. - _A.A._)
2011. máj. 27. 07:40
Én nem így álltam volna bosszút. Nem is álltam volna bosszút, aki hülye az hülye is marad, hiába állsz rajta bosszút.
2011. máj. 26. 20:14
én még nem voltam "szerető"..._A.A._ imádlak szeretlek, de ezt nem tom elnézni...feketepont:)...ne hari...tényleg:)
331. _A.A._ (válaszként erre: 330. - C38cbaaa28)
2011. máj. 26. 19:34
Nem, nekem nem volt akkor senkim!!! :)
330. c38cbaaa28 (válaszként erre: 329. - _A.A._)
2011. máj. 26. 19:14
Neked is volt akkor valakid? Amúgy én nem tettem volna, de ettől függetlenül nem ítéllek el.:)
329. _A.A._ (válaszként erre: 328. - C38cbaaa28)
2011. máj. 26. 17:06
Nem, nem voltunk szerelmesek, csak jó volt együtt lenni! Mind a lelki, mind a testi része a dolognak fantasztikus volt. Én akartam, hogy vége legyen. Nem tudom miért....talán beleuntam. Szépen váltunk el, azóta is jóban vagyunk! :)))
328. c38cbaaa28 (válaszként erre: 325. - _A.A._)
2011. máj. 26. 11:27
Én nem ítéllek el, mivel nem ismerem a helyzetedet. Szerelmesek voltatok? Miért lett vége?
327. c38cbaaa28 (válaszként erre: 326. - 65e2c784c6)
2011. máj. 26. 11:26
Szerintem ez nem feltétlenül igaz. Főleg, ha nem csak szex van a dologban.
2011. máj. 25. 20:10
Én voltam de rájöttem, hogy aki velem megcsalja a pasiját az valószínűleg legközelebb engem is meg fog csalni valaki mással:(
325. _A.A._ (válaszként erre: 316. - E6e5405fd3)
2011. máj. 25. 20:05

Én is voltam szerető már az életben. Nem bánom, de büszke sem vagyok. 9 éve történt. Viszont nem buktunk le, pedig huzamosabb ideig tartott. Egy volt munkatársam férje volt az illető. Igazából bosszúnak indult, mert a csaj, a munkahelyen, mindegyikőnk pasiügyébe beleköpött, ahogy csak tudott(elment ebédelni, vacsizni, strandra azokkal a pasikkal, akiket valamelyikőnk be akart cserkészni, emellett szeretője is volt, nem tagadta, be is mutatta nekünk is)!!! Jött a lehetőség, összejöttem a férjével. Kettő alkalom volt....akkor. Aztán egy év múlva felhívott....újra találkozgatni kezdtünk, és akkor már több ideig tartott a dolog. Szép volt, jó volt, elmúlt.

Most akkor elítéltek???? :(

324. _A.A._ (válaszként erre: 315. - E6e5405fd3)
2011. máj. 25. 19:57

Sziasztok! :)


Igen, van még időm. Ha 40 évesen nem is, de van még 3-4 évem, ha úgy gondolom, hogy jöjjön a harmadik.

Én sajnos nem tudom napi szinten tartani a kapcsolatot a szüleimmel. Apukám meghalt márciusban, anyukám az ország túlvégén él. De, amikor még minden rendben volt a családunkban, és közel éltünk egymáshoz, én is napi szinten mentem hozzájuk!!!! :))))

323. Árnika- (válaszként erre: 100. - 87d90c76e2)
2011. máj. 25. 19:48
De igen : szeretőnek lenni.
322. c38cbaaa28 (válaszként erre: 317. - Sunshine28)
2011. máj. 25. 16:30
Sajnálom, remélem már túl vagy rajta. A sok szánakozó, kíváncsiskodó ember az egyik legrosszabb ilyenkor...
321. c38cbaaa28 (válaszként erre: 320. - E6e5405fd3)
2011. máj. 25. 16:29
Bocsi, akkor én értettem félre!:)
320. e6e5405fd3 (válaszként erre: 318. - C38cbaaa28)
2011. máj. 25. 15:54
Nem nem védte:), kikérem magamnak:) nem véletlenül akarjuk összekötni az életünket:)...csak tudod a férfiakban benne van ez a uhh hogy is fogalmazzak...férfiúi összetartás-összehúzás?:D...nem védte, sőt elítélte, azt sem mondta, hogy megérti, csak mintha a szavaiból ezt vettem vna ki...(mármint, hogy megérti a csávót mert az asszony egy igai házisárkány)(de ez már csak a saját kis kombinációs készségemnek köszönhető:)))
319. c38cbaaa28 (válaszként erre: 314. - _A.A._)
2011. máj. 25. 15:17
Igaza van kelnoremnek, még ráértek ezen gondolkodni, évek múlva is nyugodtan bevállalhatjátok a harmadikat, amikor már "kipihented" magad:) Egy idő után szerintem úgy is elfog a vágy:)
318. c38cbaaa28 (válaszként erre: 316. - E6e5405fd3)
2011. máj. 25. 15:14
A megcsalás soha nem megoldás egyetlen problémára sem. Az, hogy a párod védte ezt az illetőt, az adhat okot félelemre, bár szerintem csak azért tette, mert az ismerőséről volt szó. Viszont emiatt ne veszekedjetek, mert ahogy te is mondtad nem ismeritek a helyzetüket. Nem tudhatod, hogy milyen az a feleség..., persze mint írtam, akkor sem a hűtlenség a megoldás. De én már megtanultam, hogy amíg nem hallottuk mindkét fél verzióját, NEM SZABAD ÍTÉLKEZNI! Szép napot!:)
317. sunshine28 (válaszként erre: 1. - 87d90c76e2)
2011. máj. 24. 20:58

Voltam már a megcsalt helyzetben...Másfél év után egy reggel azt kaptam,szeretlek tudod?aztán 3napra rá facebook üzenőfalon a szerelmem egy másik nőt ölelgetett,aki a mostani párja.

Nem kívánom ellenségemnek sem ezt,és azt sem hogy napi 30 telohívást kapjon sajnálkozva,hogy hú idehozta,azt hittük vele vagy még..

És ez nem házasság volt,csak kapcsolat.

bele tudod a nő helyébe képzelni magad,Ő sem arra gondolt,mikor hozzáment,hogy na majd egyzser a férjem félrelép,bár azt vallom ahol előfordul ott csúsztatás van a történetben..nincs minden rendben.

Nem bántani akarlak,a kísértés nagy úr,én ismerem,de 31évesen elmondhatom én sosem okoztam ilyen fájdalmat senkinek,és büszke vagyok rá.

De ha a te oldalad nézem,nyitott szemmel,neked nincs vesztenivalód,maximum a bűntudatot kell elviselned,és hát ott a mondás külső megfog,belső megtart..lehet ő sem olyan tökéletes,mint hinnéd.):)

2011. máj. 24. 20:49

Szia Lányok!:)

Párom ma hazaérve érdekes (bár sajna már mindennapos) storyval állt elő.

Az egyik munkatársa (férfi), mesélte, hogy sajna lebukott a feleségénél...(egy 3.csajt kettyintgetett). De kb. ilyen tök jogosnak tartotta, hogy ő félrek.rt, mondván, hogy a felesége, csak b.sztatja, ez a csaj meg mindenben kiáll mellette.

Kedves vőlegényem is egy sz.r alaknak tartja a csávót, mivel már 2baba is van náluk, de mintha azt véltem volna felfedezni a szava járásában, hogy ha nem is igaz ad és megoldásnak tartja a félrekefélést, hanem mintha valahol megértené "szegény" folyton b.szogatott férjet.

Hangot is adtam ennek a megérzésemnek, mégpedig mert 1. k.rvára nem ismerjük a feleség álláspontját, de még ha tényleg egy "házi-sárkány" is lenne, akkor sem tartom fairnek és a rombadőlt kapcsolatuk megoldásának azt, hogy félrejárjon a hapi...

Miért nem lehet az ilyet tisztességesen megoldani.

Pl. elmondom a sérelmeim a másik félnek, megpróbálok én is odafigyelni, és nem csak a másikat okolni mindenért (néha nem látjuk a fától az erdőt mint ismeretes), ha nem tudjuk megoldani és már hosszú hónapok múltán is ez megy, akkor váljunk el normálisan, aztán mindenki megy tovább a maga útján.

Az esetek többségében nyilván kibújik a szög a zsákból, azaz előbb utóbb lebuknak a szeretőkkel...

vélemények?:)

2011. máj. 24. 15:46

:)...Figy...33 éves vagy, 40évesen simán szülhet manapság az ember, és nem is baj, hogy olyan nagy lesz a korkülönbség a gyerekek közt, mert legalább mire a 2nagy kirepül, a harmadikat lehet otthon szeretgetni:) mi legalábbis így tervezzük, hogy vagy nagyon egymás után, mint az orgonasíp:), vaagy 2egymás után a 3-at meg majdnem h. az utolsó pillanatban:)...

Anyukámék már nagyon bánják, hogy nem vállaltak be jóval utánunk egy harmadikat:)...sokan vannak ezzel így, a hirtelen nagy csend egy után hihetetlen uncsi lesz:) szüleimmel napi szinten tartom a kapcsolatot...hát nem tudom ezt melyik 23-24éves mondhatja el magáról:)...ahogy így körbeérdeklődtem heti1szer, vagy max 3szor beszélnek a szülőkkel:)...

314. _A.A._ (válaszként erre: 312. - E6e5405fd3)
2011. máj. 24. 15:41
Én is vállalnék egy harmadikat, de van egyetlen ellenérvem. A kötöttség. Annyira jó most ez a "szabadság", ami végre rám talált, hogy a fiam is önálló egy jó ideje.... Nem tudnám újra kezdeni azt hiszem. Vagyis, de talán újra tudnám, csak nem akarom. Jah, van még egy érvem!!!!! A fiam iszonyatos volt kisbabának, a nap 24 órájából 28-at üvöltött, 5 hónapon keresztül!!!! Soha többet nem akarom azt végigélni, amit akkor!!!!! Borzalmas volt. Nagyon vártam, hogy babázhassak, és egy rémálom lett az egész! Szóval ezek miatt, azt hiszem, én lemondok a harmadik babáról. Holott imádtam terhesnek lenni, és a szülés is szuper volt!!!!:))))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook