Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Felelősen a környezetünkért! 1. rész. fórum

Felelősen a környezetünkért! 1. rész. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Felelősen a környezetünkért! 1. rész.

1 2
2011. márc. 9. 20:22
Köszönöm az eddigi kommenteket!Aranyosak vagytok.Azért az "aktivitáson" látszik,hogy sajnos Magyarországon még mindig ott tartunk,hogy ez a téma nem túl sok embert érdekel.Ezért tartunk itt. :(
2011. márc. 9. 17:13

Örülök ennek a cikknek! Éppen ma kerestem itt egy olyan témát ami kizárólag a környezetvédelemmel foglalkozik. Egy kissé lehangoló, hogy mindenféle téma között éppen ez a dolog, ami ma már nagyon fontos nem szerepel a listán.

Engem is nagyon foglalkoztat a környezetvédelem. Napi szinten foglalkozok a témával! Ám nagyon szomorú, hogy az emberek nem veszik eléggé komolyan, pedig nagyon fontos lenne a jövőnkre nézve!

Nem szeretem, ha valaki azt hangoztatja, hogy "kevesek vagyunk ehhez", mert sok kicsi sokra megy!

Nagyon sok embert abszolut hidegen hagy a földünk állapota! De miért? Elég lenne csak egy kicsikét változtatnunk életmódunkon ahhoz, hogy valamit is tudjunk változtatni. Pl a cikkben leírt dolgok könnyűszerrel megvalósíthatóak. De emellett millió dolog van, amin változtatnunk kellene!

2011. márc. 9. 16:49
Peldaul itt ahol en elek a szemetet ketfele kell szedni rothado es eghetö. Szerintem ez itt senkinek sem megeröltetö otthon is ezt kene csinalni. A komposztot pl. viragföldnek adjak el es nem kell gondolni nem tudom milyen feldolgozo uzemekre. Az eghetö szemetböl pedig a buszoknak adnak uzemanyagot. A gaz ami keletkezik az eges soran azt összegyujtik es azzal tankoljak a buszokat.
2011. márc. 9. 16:46
Szerintem is jo a cikk csak ezt az egesz dolgot az allamnak is jobban kene tamogatnia szerintem.
2011. márc. 9. 16:42
Nagyon jó cikk igen támogatnunk kell a magyar termékeket.
2011. márc. 9. 16:08
Úgy gondolom, itt elsősorban a gyengébb nem képviselteti magát. Szinte kivétel nélkül anyák vagyunk, illetve szeretnénk azok lenni. Ezért is tartom fontosnak, hogy a környezetvédelemről beszéljünk. Ha a jövőre gondolok, azért aggódom, hogy a gyermekeimre milyen világ vár? Nem, nem az anyagiakra gondolok elsősorban! Lassan azon kell töprengenünk, hogy lesz-e tiszta vizük és élelmük, ami valóban élelem és nem hulladék, amit táplálék gyanánt adnak el az embereknek. Sokan erre legyintenek, pedig fontos lenne, hogy a Földre vigyázzunk! Kicsik vagyunk mi ehhez - mondják sokan - pedig sok kicsi sokra megy!

Ugrás a teljes írásra: Felelősen a környezetünkért! 1. rész.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook