Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Félek vezetni... fórum

Félek vezetni... (beszélgetős fórum)

1 2 3
8. simple (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2013. dec. 13. 14:59
Igen, létezik olyan aki alkalmatlan erre, de ezt kiszűrték volna, és nem kaptál volna jogsit. Mitől félsz? Ha gyereked van akkor kell hogy tudjál vezetni, gondolom párod is ezért erőlteti. Gondolj bele ha történik valami a gyerekkel, és rohanni kell vele a kórházba és a férjed nincs otthon.... Meg csak úgy hurcolni is könnyebb autóval.
2013. dec. 13. 14:59
Azt nem tudom, hogy van -e olyan, aki alkalmatlan rá, de viszont van ismerősöm nem egy, akik levizsgáztak, volt balesetük,vagy közvelen közelükben történt és azóta nem vezetnek.Nincs valami rossz élményed, vagy emléked ezzel kapcsolatban?Párodékkal beszélni kellene, hogy adjanqk időt Neked, hisz ha jól olvasom, pici gyereked van, még a gyakorlással is idegesítenek?
2013. dec. 13. 14:58
Szerintem se vezess, ha valóban félsz. Pláne úgy, hogy a gyerekedet is viszed magaddal.
2013. dec. 13. 14:58
Nekem 6 éve van jogsim, de én is úgy voltam vele, hogy szívdobogás, láb,-kézremegés volt eleinte, ha vezetnem kellett. De tényleg gyakorolni kell, mert úgy múlik el. Minél magabiztosabb leszel a vezetésben, úgy múlik el fokozatosan a félelmed, legalább is velem így volt. Gondolj bele, ha tényleg sosem vezetsz, sosem gyakorlod, akkor ha valamikor mégis be kell ülnöd az autóba, akkor le fog bénítani a félelem. Szerintem is minél többször gyakorolni kell. Az persze más tészta, hogy egy olyan emberrel együtt, aki nem szid le minden miatt, ami egy kezdő vezetővel azért előfordul :)
2013. dec. 13. 14:57

Szerintem mondd el a párodnak, hogy félsz. Bár pontosan mitől félsz?? Mert bizonyos dolgokon a sok gyakorlás segít.

Én régen Bp-n féltem vezetni. Ha tudtam, hogy mennem kell, előző nap már hasmenésem volt az idegességtől. De ahogy teltek az évek, és nőtt a rutinom, már nem zavar, ha Bp-n kell vezetni (kivéve, ha anyós is a kocsiban van, mert akkor én leszek a legnagyobb mazsolna, olyan ideges leszek a jelenlététől...).

Szerintem ha elmentek gyakorolni a pároddal, és látni fogja, hogy nem hiszti, hanem valós félelem, ő is megértőbb lesz - te meg szerzel némi rutint.

Tény, nem kell mindenkinek vezetni, de anyukaként a saját éltedet könnyíti meg az autó...

2013. dec. 13. 14:56

van olyan, aki nem alkalmas


ha ennyire félsz, jobb, ha nem vezetsz

2013. dec. 13. 14:54
Mármint létezik ilyen vagy tényleg ha eröltetem menni fog?
2013. dec. 13. 14:53
Sziasztok!Soha nem akartam jogsit,sose erdekelt,de anyosom es parom addig eroszakoskodtak amig szüléa előtt 2 héttel leraktam a jogsit.A baj az,hogy más örülne,mert megkapom anyosom regi kocsijat én viszont nem örülök.Remeg a lábam vezetesnél úgy félek,én szerintem alkalmatlan vagdyok rá és nem akarom!Párom viszont nagyob mérges rám,nem érti meg és erölteti,h gyakoroljunk.Van olyan aki alkalmatlan a vezetésre?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook