Félek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
16. csgybzs (válaszként erre: 13. - DorkaMoncsi)
2012. máj. 4. 12:19
Igen, én is ezt írtam.....
15. 25b103246c (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2012. máj. 4. 12:19

Ne vetesd el!

Egész életedben bánni fogod.Én láttam már abortuszon átesett lányokat. Mind megtörve sírt utánna, még az is, aki nagy bátran érzelemmentesen vágott neki.

Gondold át. Akkor már inkább add örökbe, de ne vedd el az életet tőle.

Szerintem pedig, ha kettőt fel tudsz nevelni,háromnak is jut falat.Ki tudja, miért kaptátok őt ajándékba. A gyerekkel együtt jön erő, és áldás is.Ne akard magadnak megmagyarázni, hogy miért veteted el.Ne vetesd el! Hidd el, nem ítélkezésből mondom, hanem nem akarom, hogy a saját életedet, és lelkedet tönkretedd.

Írhatsz privátban, ha gondolod.

14. nyecsus (válaszként erre: 5. - E57e061615)
2012. máj. 4. 12:19

ésnagyon fájt? Mármintlelkileg-testileg egyaránt?

Rettegek ettől az egésztől, komolyan

13. DorkaMoncsi (válaszként erre: 9. - Csgybzs)
2012. máj. 4. 12:19
Pedig igaza van Devlának..
12. 9f98008a3b (válaszként erre: 7. - E57e061615)
2012. máj. 4. 12:18

Nem vagyok érzéketlen, de Ő azt írja, legszívesebben megszülné....



És nem is tanácsoltam semmit!



Ez az Ő döntése maximálisan, de mivel ide írt, jogomban áll hozzá szólni.


Akkor is, ha ez Neked nem tetszik!

11. Ginevra01 (válaszként erre: 8. - 9f98008a3b)
2012. máj. 4. 12:18

Szerintem nem borzolod, az enyémet legalább is...


én biztos, h inkább örökbe adnám, mint...

10. DorkaMoncsi (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2012. máj. 4. 12:18

Nekem sajnos volt egy, 8 évvel ezelőtt. Teljesen normálisan bántak velem a kórházban. Nem néztek rám ferde szemmel az ott dolgozók.

Mivel még nem szültem, így másnap engedtek haza. Nálad valszeg úgy lesz, h reggel bemész, délután ki is engednek.

Nem volt fájdalmas bent, mármint testileg. Otthon már igen. Lelkileg nekem szörnyű volt.

9. csgybzs (válaszként erre: 7. - E57e061615)
2012. máj. 4. 12:18
Nem semmi hatásvadász szöveg volt nem? Rúgjunk még egyet a földön fekvőbe....
8. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2012. máj. 4. 12:17

Jaj bocs!


Nem akarok idegeket borzolni!

7. e57e061615 (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2012. máj. 4. 12:17
Persze, merrt majd örökbeadás után ugyanaz marad, aki volt, nem? Szerinted nem lenne bűbtudata, hogy lemondott a gyerekéről? Komolyan ilyen érzéketlen vagy?
2012. máj. 4. 12:16
örökbeadni nem lennék képes, hisz szültem már gyermeket, tudom milyen a várandósság, mikorminden nap közelebb és közelebb visza babádhoz....ha megszülném, nem adnám oda senkinek, az biztos :((
5. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2012. máj. 4. 12:15

Én egy nagyon rendes orvost fogtam ki műtétre, aki másodjára vizsgált az bunkó volt. Mikor kérdeztem, akkor azt mondja, hogy majd elmondja ezeket az az orvos, aki műt. Ő azértt volt ilyen paraszt, mert nem perkáltam neki. Hozzáteszem, a másik orvosnak sem adtam pénzt. Amúgy sem szoktam hálapénzt osztani, de abortusz előtt vagy után még morbid is lenne.


Ha elfog a rossz érzés, futtasd ár az agyadon, hogy miért is tetted! A többit meg majd az idő megoldja.

2012. máj. 4. 12:12
jajistenem, már megint az örökbeadás :( szerintem ezerszer rosszabb mint az abortusz. az örökbeadó számára. én képtelen lennék lemondani egy babáról ha már megszültem.
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2012. máj. 4. 12:11

Ne legyen bűntudatod. Tudatosan tettél az ellen, hogy terhes legyél, a "becsúszás" nem a ti hibátok... gondolj a két szép gyerekeidre és a társadra....értük teszed, hiszen ők már élnek, nekik kell a legjobb.

Az örökbe adáson szerintem el se gondolkodj, ezerszer rosszabb lenne úgy lemondani róla, hogy megszülted, láttad, hallottad.....

Minden okkal történik, hidd el! Fel a fejjel és ne foglalkozz azzal, hogy az emberek mit mondanak! Te nem egy felelőtlen kamasz vagy, hanem egy felelősségteljes édesanya! Kitartást!!!

2012. máj. 4. 12:08

Örökbe adás szóba se jöhet???


Annyi ember szeretne babát, de van akinek nem adatik meg.


Gondold meg jól, mert ezután Te sem leszel az, aki most vagy.


A bűntudatod életed végéig elkísér, mint az árnyékod....


Megértem, hogy félsz.

Erőt, kitartást!

2012. máj. 4. 12:04

Sziasztok!

25 éves vagyok, van két gyönyörű gyermekem, akiket imádok. Védekezés ellenére becsúszottmost mégegy. Nem tudjuk bevállalni, hisz albérletben lakunk. Abortuszom lesz,és rettegek. Nyomaszt a bűntudat, és a tény, hogy hogy fognak bánni velem azon a szörnyű napon. Havalaki átesettmár abortuszon, írjale, hogy milyen tapasztalatai vannak. Ne ítéljetekel, mert nem állok úgy anyagilag, hogy három gyereket fel tudjak nevelni. Így is borzasztó érzés, ha tehetném, megszülném.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook