Fehér tea (beszélgetős fórum)


2010. aug. 15. 17:08
Kaptam már ajándékba fehér teát, de még nem vettem. Azt hiszem, nagyon drága!
8. vgy
2008. nov. 16. 06:49

Sziasztok!


A fehér tea KÉTSZER több polifenolt (antioxidáns) tartalmaz, mint a zöld tea, ezért még hatékonyabb. A teák "királyának" tartják, nagyon egészséges. De ne Pickwicket vegyetek! Mert az silány minőség, a maradékot rakják bele adalékanyagokkal! Teaboltban vagy bioboltban érdemes. Tudtommal még nincs szálas forgalomban, csak filteres (Dr.Chen, Clipper).

2008. jún. 1. 08:43
Én nagy teás vagyok, minden reggel lelkesen iszom,szerintem finomak a sima és az ízesített változatok is nagyon! Mondjuk a méz sokat dob rajta, mindig teszek bele. :)
2008. ápr. 3. 10:20
Mivel antioxidáns vegyületekben gazdag, megköti a testünkben lévő szabadgyököket, erősíti az immunrendszert, késlelteti a sejtek öregedését és a bőrnek is elixír. A fekete teával ellentétben csak enyhén élénkítő, mégis javítja a koncentrációs készséget. Bővelkedik vitaminokban és nyomelemekben, ami az egész szervezetnek jó és a kínaiak szerint a vérnyomást is csökkenti
2008. márc. 27. 22:18

Én is ittam.Nekem egy az egyben olyan ízű,mint a natúr zöld tea-bár kevésbé kesernyés.

Mik a jótékony hatásai?

4. Vica79 (válaszként erre: 3. - Drnéni)
2008. márc. 27. 10:10
Csatlakozom. Nekem sem ízlett, pedig nagy teás vagyok. Azóta is ott áll a polcon.
2008. márc. 7. 14:17
Én már vettem, szar az íze, ízesítéssel is meg amúgy is.
2008. márc. 7. 13:23
Én is iszom,de nem túl régóta,így még korai lenne bármit is mondanom.
2008. febr. 29. 10:59

Sziasztok!


Érdekelne, hogy közületek fogyaszt-e valaki fehér teát, és mik a tapasztalatai?

Tényleg van jótékony hatása?

Ha nem ízesítettet (gyümölcsöset) veszek, akkor milyen a "natúr" íze? (Pl. vörös teából a natúr a legfinomabb szerintem)

Mennyi a koffein tartalma, mert én csak nagyon minimálisat fogyaszthatok belőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook