Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fájdalomcsillapító szedése 1 héten túl? fórum

Fájdalomcsillapító szedése 1 héten túl? (beszélgetős fórum)


2022. dec. 29. 06:54

húzva lett, tett bele jodos gézlapot es ennyi. Sajna megint fáj ahogy foszlik ki a géz belőle es válik szabaddá az üreg.

Arra gondoltam ezt én otthon magamnak is tudnám csinálni ha kapnék ebből a gézből a dokinál. Mert segített kb 24 óráig. Aztan lassan de tért vissza a fájdalom. Nem annyira rossz mint előtte volt de ott van. Tegnap este fájdalom csillapíto kellett már este mert nem tudtam aludni. Ma sajna nem tudok visszamenni csak holnap.

2022. dec. 28. 18:07

Én foghuzàs után is mentem

-a hidegre érzékeny lehet arra vigyàzz.vagy le lett zárva a gézlapocska után?be lett tömve?

2022. dec. 28. 09:00
Szerintetek lehet már egy könnyedet kerékpározni, 6 nap után beleférhet?
2022. dec. 27. 16:41
Ma van az első nap hogy 6 nap után fájdalom mentesen voltam végre és egy ilyen kis pici gézlapocska valamibe mártva kellett hozzá, és nem kellett tolnom magamba a fájdalomcsillapítot ( kop kop kop:) maradjon es gyógyulgasson szépen.
7. 3922e0e3cc (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 27. 14:33
Én is örülök neki :) Valószínű hogy fertőtlenítő és gyulladás csillapító is volt a gézben,ami az ínyen keresztül szépen felszívódott :) Maradjon is így kívánom neked :)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Secret8)
2022. dec. 27. 12:00
Köszönöm Igen úgy szoktam eszek és kicsivel utána veszem be folyadékkal.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Kisj)
2022. dec. 27. 11:59

Nem akarom elszólni de eddig semmi mióta belerakta azt a gézt:))) annyira örülök.

Legutoljára hajnal 5 kor vettem be gyógyszert. Még nem lejátszott mert megfájdulhat de..eddig jól vagyok. Ilyenkor már azért jönnek a fajasok es nyulni kell a kövi adagért. Most még semmi.

Ilyet nem lehet kapni valahol gyógyszertárba ilyen gézcsikot még csak csak, de amibe belemártják?

4. kisj
2022. dec. 27. 11:14
*hacsak
3. kisj
2022. dec. 27. 11:13

A gézcsíkot szerintem gyulldás, elfertőződés esetén szokát berakni.

Engem egyszer 2 hétig minden nap ezzel szívattak.

Végül nagy kegyesen közölték, hogy na akkor inkább adjunk egy kis antibiotikumot.

Már nem lenne szabad fájnia, hagyak nem fertőződött el.

2. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 27. 10:20

Rengeteg van, kinek mi használ.. A gyógyszerészt nyugodtan megkérdezheted, ő célzottan tudna javasolni a szedett tablettáid mellé gyomorvédőt. Vagy a doki is felírhat.

A lényeg, hogy evés után vedd be a fájdalomcsillapítót, mindig vízzel, sosem szárazon lenyelve.

2022. dec. 27. 09:35

Sziasztok

Sajnos fogászati kezelés miatt ott járok hogy most vagyok a hatodik napon hogy szedek fájdalomcsillapítót sajna nem gyengül a fájdalom, jelenleg Algoflex szedek. 400mg kapszulának a fele elég 6 - 7 órára. Tehát egy nap mivel estére is kell, 3x200mg. Voltam a fogorvoshoz vissza említettem neki a tüneteimet de semmit nem csinált a sebbel csak rakott bele egy gézcsíkot, ami igen kellemetlen... azt mondta ő nem látja vészesnek, vérdugó ugyan nincs benne de ennyi.


Nagyon úgy fest továbbra is szednem kell a fájdalomcsillapítót és már ma lesz a 6-ik napja hogy élek vele, mit ajánlanátok gyomorvédőként mellé? Nem-e lesz ez sok kicsit (ezen gondolkodtam).


Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook