Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fáj a vizelés szex után fórum

Fáj a vizelés szex után (beszélgetős fórum)


1 2 3
22. trublu
2009. máj. 7. 20:14

Ha a gomba csak úgy mindenféle uszi meg szex nélkül kijön, akkor lehet gyanakodni a fránya candidara. Az még egy fincsi dolog...

Néha utálok nőnek lenni!!!

21. makrai.lilla (válaszként erre: 18. - Trublu)
2009. máj. 7. 20:14

persze lehet ,de nemtudom, nekem 2en is ezt mondták erre, de kitudja,megszoktam h minden doki mást mond.azért megyek majd énis elenörzésre ,kivi vagyok elmult e.

de mondjuk több antib.sem szedek be az is tuti.

2009. máj. 7. 20:13
uh, ezt még nem hallottam!Lehet az ismerősömnek is az van, de ő is volt nőgyógyásznál és urulógián is vele.Lehet tényleg azért hagyják ki, mert drága a vizsgálat.Hát szép:-(
2009. máj. 7. 20:13

ezt irta egy doki:


[link]

18. trublu (válaszként erre: 14. - Makrai.lilla)
2009. máj. 7. 20:12

Neked legyen igazad.

Én jól megszenvedtem vele mindenesetre. Nem nagy cucc, ha időben észre veszik és kezelik, de már nem az első lányt világosítom fel róla, hogy ez nem minden esetben felfázás.

17. trublu
2009. máj. 7. 20:10

Ez nem vicc. És sajnos szeretik az orvosok ezt a vizsgálatot elfeledni, mert drága:(

Én hónapokon át hetente ülten a János kórház ügyeletén, mert sírtam a fájdalomtól. Ahogy kaptam vmi gyógyszert felfázásra elmúlt, ezért jártam urológushoz és egyik sem mondta vna nekem, hogy hé kislány menj már a nődokidhoz, hátha vmi olyasmi bajod van...

folyton félre kezeltek, minek köszönhetően cancidas is lettem, ez már csak kis plussz volt...

de ahogy megtudták, hogy mi a pontos bajom, kaptam én is meg a párom is antibiotikumot és elmúlt. Ez már egy 1,5 éve volt és lekopogom azóta nem jött vissza.

Tünetek teljesen a húgyhólyaghurut tünetei voltam.

2009. máj. 7. 20:10

Aham.Hát azért nem kellemes nekik, ha oda feldugnak valami katéterszerűt.

A tejsavas irrigálók jók, én is használtam Colpo cleaner de van többféle is(szódabikarbóna és tejsav van benne) de egyszer csak sima patikai szódabikarbónát kaptam,és a fürdővízbe kellett szórni több evőkanálnyit.Egyszer még gombát kaptam,és kipróbáltam a tv-reklámos canestent és nagyon jó volt,de a pasit is mert lehet nincs baja de sose lehet tudni.

Amúgy meg nagyon rossz ezzel küszködni,mert néha én sem tudom hogy kaptam el(se uszoda se semmi)költözéskor jött ki,de volt hogy egy sima nátha után is jött a gomba.A fene hogy a nők ilyen érzékenyek stresz meg hasonlók.És azt sem felejtem amikor egy ismerősöm közwc-n kapott el valamit,és otthon a pasinak meg magyarázkodnia kellett.De már

óvodás kislánynál is hallottam.Brrr...:-(

15. makrai.lilla (válaszként erre: 13. - Kesike)
2009. máj. 7. 20:09
nyugi ,mondom, ez amugy nem is ritka dolog.baci amugy .kuldok rola cikket
14. makrai.lilla (válaszként erre: 12. - Trublu)
2009. máj. 7. 20:08

nekem is volt ez az urea ,és amikor megmutattam egy nagyon jó nevü dokinak azt mondta h ez nem is lényges. ez nem tipikus nemi betegség ,bárhol elkaphatod.Ö nem tulajdonitott neki nagy dolgot...

kaptam rá antib. és kész- azt mondta ez nem veszélyes. de kitudja.

13. Kesike (válaszként erre: 12. - Trublu)
2009. máj. 7. 20:05
úristen.... és neked is felfázásos tüneteid vtak? de szex közben nincs semmi probémám, és nem mindig jön elő, de ahogy így visszagondoltam mikor beteg vtam, mindig éltem szexuális életet és volt egy 3 hónap, amikor nem, akkor a betegségem sem jött ki.... és ezt nálad mivel kezelték? meggyógyultál?
12. trublu
2009. máj. 7. 20:03

Szia!


Menj el a nőgyógyászodhoz ér kér tőle egy DNS-vizsgálatot, mihamarabb! Ne hagyd, hogy csak simán gombára és bacikra vizsgáljon, mert az nem mutatja ki azokat a betegségeket, melyek ilyen tüneteket okoznak:(

Nekem is több mint félévbe telt mire rájöttem, hogy nem felfázás, nem gomba, hanem egy nagyon ritka nemi betegség okozza a hasonló tüneteket...:( ureoplazmám volt, mint kiderült. Ami ha nem kezelik időben akár meddőséget és hasonló finomságokat okozhat:(((

A páromnak nálunk sem volt semmi tünete, de nekem hasonlók mint neked, sőt...

11. makrai.lilla (válaszként erre: 8. - Ében11)
2009. máj. 7. 19:59
sztem én is töle kaptam el vmit,uh akár teccik neki akár nem,mondom majd h menjen el dokihoz...pasiknak gondolom urologia és ugy majd vesznek mintát nem?
10. makrai.lilla (válaszként erre: 9. - Kesike)
2009. máj. 7. 19:58

nem,sajna.

ezt a dokinak kéne irni,szal nemtudom ki mi alapján ad gyógyszert de sztem is belülröl kell kezelni nem antib.al

2009. máj. 7. 19:58
betadinos? még nem használtam... vény nélkül kapható?
2009. máj. 7. 19:56

Igen,lehet a partner is.Sajna őket nehezebb rávenni vizsgálatra, a kenetvétel náluk nem lehet túl kellemes.És hát szex özben is jó betartani pár dolgot(fenékből nem szabad hüvelybe nyúlni ilyesmi)

Óvszer?A spermicidek!Úgy vettem észre, mikor olyat használtunk nem volt gond(lehet azok mindent megölnek? :-) )

2009. máj. 7. 19:55

már itt van olvasd el...

sajna ezek nagyon kegyetlen szarok,nehéz öket kiirtani.de ez a betadinos kúp jó lehet,én kaptam egyszer.

2009. máj. 7. 19:54
hát erre azért nem gondolok, mert amikor kezdődtek a bajok még nem vele éltem...:S és akkor is ugyanez volt, a viszketés az lehet a gombától, igen, a pasiknál ez sokszor nem okoz panaszt ezért nem veszik észre... engem az dühít a legjobban, hogy ez a betegség a húgyhólyagot, a húgycsövet érinti.. akkor miért jön elő a szexet követő napon? mi az összefüggés a kettő között? az e.coli-s vmit kikereshetnéd nekem, megköszönném!
2009. máj. 7. 19:51

szia!

Nálunk a családban volt ugyanez.Már minden létező szert beszedett a höly, de semmi nem segített.

Aztán elkezdett használni egy hüvely gélt, amit változó kori panaszokra ajánlottak(hormonos) és azóta elmúltak a panaszai.tizenévet szenvedett előtte.Mondjuk ő amúgy is a változó korban van.

Nekem fiatal(16-18) koromban volt pár évig kínzott, de most már évek óta nem jött elő.De megfigyeltem akkor, hogy szex utazás máshelyen wc-zés után mindig kijött.Szerencsére elmúlt.

2009. máj. 7. 19:50

Kedves Doktor Úr!


Több,mint egy éve szenvedek különböző nőgyógyászati fertőzésektől, a kenet mindig gombát és mellé néha baktériumot mutatott. Kb 3 hete a bőr és nemibeteg gondozóban vett kenet már csak e.coli baktériumot mutatott. Az orvos erre antibiotikumot javasolt, de nagyon félek, hogy annak pedig gomba lesz a következménye. A nőgyógyászom nem javasolja az antibiotikumot, szerinte cikatridinát kellene használnom. Már nagyon szeretnék meggyógyulni, de nem tudom, hogy mit tegyek, mi segítene. Kérem adjon tanácsot!

Tisztelettel: Zita



Kedves Zita! Azzal egyetértek, hogy csak hüvelyi kezelést kellene, hogy kapjon, de a Cikatridina szerintem nem alkalmas erre a feladatra. Úgy gondolom, hogy Betadine-hüvelykúp elegendő volna, mert ha nem jód-érzékeny, akkor nincs Önre nézve mellékhatása és nem segíti elő, a gombás fertőzés kialakulását sem. Irrigáljon naponta tejsavval a kiújulás megelőzése érdekében, és gondolkodjék el rajta, hogy milyen higiénés hiba vezethetett a fertőzéshez, mely feltehetően a végbél felől történhetett. A Coli ugyanis bélbaktérium! Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

2009. máj. 7. 19:47
vagy nem lehet hogy a partnernek van vmi baja?nálam meg az volt hogy utána viszkettem stb és mondta a doki hogy lehet a pasinak vmi gombája stb ami neki nemis okoz panaszt nem is tud róla.
2009. máj. 7. 19:46
pont az orvostudakozój olvastam akinek ugyanez volt a baja ez a coli.Ö is irta hogy már mindenféle antib.beszedett és nem lett jobb.a doki mintha azt irta volna hogy ez bélbaci,és nehezen kiirtható..de ha érdekel menj rá és keresd meg vagy kikeresem neked. szia
2009. máj. 7. 19:45
sziasztok, egy éve szenvedek azzal, hogy fájdalmas a vizelés a végén pedig már véres is, ez visszajött egy év alatt kb 6szor, kivették a mandulámat, volt vizelettenyésztésem, ahol kiderült h e.coli baktériumom van. erre kaptam kezelést, de azt mondta az orvosom h gyógyítani nem lehet, vissza fog térni a betegség és hogy ez okozza majdnem minden nőnél a felfázást. a betegség vissza is tért, de általában akkor van így mikor rendszeres szexuális életet élek, arra lennék kíváncsi h volt e valakinek hasonló problémája és h ez összefügghet e a szexel? köszönöm a segítséget!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook