Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebookon, hol tudom beállítani, hogy ne lássa minden ismerősöm a felrakott képeimet? fórum

Facebookon, hol tudom beállítani, hogy ne lássa minden ismerősöm a felrakott képeimet? (tudásbázis kérdés)


10. 2cc786c515 (válaszként erre: 5. - Alíz82)
2014. szept. 21. 17:32

Szívesen nincs mit!

A lányok már tovább is írták és pontosan arra gondoltam én is - nem a családfára :D :D


...remélem sikerült a nyilvánosságot kizárni és zárttá tenni az albumjaidat.

2014. szept. 21. 17:22
Bal oldalt, ahol tudod kategóriákba rakni az ismerőseidet, alapból van olyan, hogy korlátozott lista. Akiket ide beteszel, azok az ismerőseid maradnak ugyan, de csak azokat a bejegyzéseidet, fényképeidet látják, amik nyílvánosak, tehát amit mindenki, akár idegenek is láthatnak, ha az idővonaladra mennek.
8. gizus58 (válaszként erre: 7. - Alíz82)
2014. szept. 21. 15:28
Nem , ők nem kapnak értesítést hogy besoroltad őket,közeli ,távolabbi, vagy csak ismerős kategóriába, de a képeket, amiket felraksz,csak azok látják akiknek szánod mikor felrakod..
7. Alíz82 (válaszként erre: 6. - Dina2)
2014. szept. 20. 19:49
Kedves Dina! És akkor nekik vissza kell jelezniük, hogy elfogadják a "közeli ismerősök" jelzőmet, és utána válunk azokká? Nagyon köszönöm a segítséget!
6. Dina2 (válaszként erre: 5. - Alíz82)
2014. szept. 19. 09:52
nem kell egyenként beállitgatni, hogy ki kicsodád. csak berakod a "közeli ismerősök" kategóriába azon emberkéket, akiknek láthatóvá szeretnéd tenni a képeket, és a kép alatt beállitod hogy csak ők lássák.
2014. szept. 17. 20:17

Kedves Bichter! Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen kedvesen és részletesen leírtad!

Akkor ezek szerint az ismerőseimet nem fogom tudni jobban szelektálni, csak ha egyenként beállítgatom, hogy ki kicsodám ugye? Persze, miután ők is jóváhagyták azt..

4. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - Alíz82)
2014. szept. 17. 20:12

Belemégy a fényképeid közé és megnyitod. Jobb oldalt van egy kis ceruza/szerkesztés - katt rá


Megjelenik egy fülecske és be tudod állítani, hogy nyilvános, ismerős vagy esetleg te magad láthatod a képeket.


A lájkolást" nem tudod szabályozni, sem a megosztást - úgy tudom...


Ha a nyilvánosságot ki szeretnéd zárni, ezt megnézheted mint "kívülálló is, hogy sikerült-e minden képedet módosítanod.


Jobbra fent van egy lakat - megnyitod a "ki láthatja a dolgaimat" és a

"Más emberek mit láthatnak az idővonalamon?

Megtekintés mint..." -re rákatt és már meg is jeleníti a profilodat mintha egy kívülálló lennél tekintheted meg.


Az elrejtett dolgaid nem fognak látszani, mert nem lesz nyilvános. - remélem világos? :)

2014. szept. 17. 19:10
Háát, tényleg! Ez nekem is eszembe juthatott volna!!!:)
2014. szept. 17. 18:40
ne rakj fel képet, akkor nem látja senki
2014. szept. 17. 18:38
Az ismerőseimet nem kategorizáltam egyenként, hogy rokon, munkatárs, stb. És nem is akarom ezt egyenként. Nem lehet, ezt valahogy megoldani? Vagy azt, hogy valaki likeolja a képemet és az ő ismerősei lássák? Ilyeneket nem lehet beállítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook