Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook, már nem az aminek indult. Miért? fórum

Facebook, már nem az aminek indult. Miért? (beszélgetős fórum)


15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Barai)
2021. szept. 18. 09:29
Akkor te kivételes vagy. :)
14. barai
2021. szept. 18. 09:04
Azt nézek, olvasok, felrakok amit akarok :) Eddig is az volt.
2021. szept. 16. 14:29
Neked javasolt címen dob ki oldalakat, ami nem is érdekel. Pl. sztárokról, táncegyüttes, kutyák,bármi...
2021. szept. 16. 12:44
Én egyébként nem tudom, te mit látsz, de nekem elég sok tartalom van két reklám között. Nem lehet, hogy azt is reklámnak nézed, amit te lájkoltál korábban?
2021. szept. 16. 12:43

A face ma már marketingeszköz. Magánembereknek is: önmagukat fényezik a környezetük előtt, arra használják, hogy a róluk kialakult képet befolyásolják. A cégeknek ma már kötelező a jelenlét, sok vállalkozásnak nincs is más kontakt, csak a facebook oldala. Reklámozni nagyon könnyű rajta, már pár ezer forintért is lehet, jól be is lehet pozícionálni a célcsoportot is.

A baráti-kapcsolattartási cél már sokadrangú. Úgy túl van bonyolítva, hogy ne tudd megcsinálni, hogy csak azt lásd, amit tényleg akarsz. Ha már mindenfélét bekövettél, akkor már nehéz visszatáncolni, rá kell szánni az időt, hogy visszacsináld, elrejtsd, letiltsd, ami nem érdekel.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Fisica)
2021. szept. 16. 12:22
Csak azt szerettem volna mondani, hogy ha az emberek nem görgetnek, mert csak a reklámokat látják, akkor hiába reklámoznak, persze a görgetésről nem könnyű leszokni.
9. Fisica (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 11:21
Azért mert neked nincs értelme, másoknak még van.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Fisica)
2021. szept. 16. 11:19
Nincs.De ha ilyen lesz, nincs értelme használni, és ha nem használjuk, csak a chat részét, akkor a reklámok nem jutnak el hozzánk, így hiába reklámoznak...
7. Fisica (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 11:07

Mindenki a profit maximalizálásra törekszik akinek cége van. Ezen nincs mit csodálkozni.

Ugyanakkor a Facebook már jóval többi,mint egy egyszerű közösségi oldal.

2021. szept. 16. 11:04
Szennyoldalnak nem nevezném, mert leginkább a bejelölt csoportok bejegyzéseit látom, és a sok-sok reklámot, amit nem lehet kikapcsolni.
5. loch ness (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 16. 10:57

Ilyen az, amikor a pénzéhség felfalja önmagát. Vannak olyanok, akiket nem találok a facebookon, és mikor rákérdezek, azt válaszolják, hogy csak nem gondolom, hogy ezen a szennyoldalon fent vannak?

Tulajdonképpen igazuk van. Nekem sajnos munkaügyek miatt rajta kell lennem, de nem hiányozna.

2021. szept. 16. 10:51
Rendben van, hogy kell a pénz, de már túl sok a reklám, és így már szinte értelmetlenné válik használni az oldalt, már szinte csak a cset miatt van értelme .
2021. szept. 16. 10:47
Pénz pénz pénz.
2021. szept. 16. 10:46
Pénz :)
2021. szept. 16. 10:44
Észrevettem, hogy a facebook már csak csoportbejegyzéseket, és reklámokat mutat, holott egy közösségi oldalnak indult, hogy közzétehessünk,megoszthassuk egymással információkat. Ismerőseim bejegyzéseit nagyon ritkán mutatja.Vajon miért van ez???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook